FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
ogród czy taras?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
danka
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz dom to możesz mieć to i to przecież Smile My mamy duży taras i ogród. Dużo pracy nas kosztowało ogarnięcie tego wszystkiego ale efekt jest wow Very Happy Teraz myślę o budkach lęgowych dla ptaków z https://allegro.pl/kategoria/przedmioty-dekoracyjne-budki-legowe-i-karmniki-148444?order=m Szukałam ich w sklepach stacjonarnych ale ceny zdecydowanie są lepsze na allegro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ireneuszmak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowanie polecam ogród a to dlatego że można sobie pochodzić, zrobić grill czy po prostu odpocząć po ciężkim dniu. Ogrody przydomowe aranżacje Poznań - http://zielonym2.pl
Powrót do góry
Jonek899
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli postawisz na taras wylewany to pamiętaj aby również zadbać o odpowiednią hydroizolację, która zabezpieczy go przed późniejszymi problemami z pękaniem płytek, wylewki itd. My za pierwszym razem o tym zapomnieliśmy i niestety gorzko to odczuliśmy, dlatego tym razem zadbaliśmy o wykorzystanie hydroizolacji Duo Flex WaterBlock i mogę ją z doświadczenia jak najbardziej polecić. Bardzo wydajne rozwiązanie o wysokiej elastyczności oraz co ważne przystępnej cenie co można sprawdzić na stronie producenta oraz skontaktować się z ich obsługą w razie jakichkolwiek pytań.
Powrót do góry
Ramis88
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli już chcesz postawić na dobrej jakości materriały to może warto zwrócić uwagę na producenta Pozbruk, który wyróżnia się nie tylko szeroką ofertą, ale również jakością wykonania materiałów i co ważne odpowiednim zabezpieczeniem.
Powrót do góry
Lucynka
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 12:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jedno i drugie? Zresztą ciężko jest mieć taras bez nawet kawałka ogrodu. Ja mieszkam w domu i mam niewielką działke, na której zrobiłam sobie bardzo duży, przeszklony taras. Ma to swoje wady i zalety. Wadą jest na pewno wysoka temperatura w bardzo słoneczne letnie dni. Z tego powodu chce kupić łamacze światła, które tutaj widziałam http://www.grako.pl/pl/6293,sunbreaker-lamacze-swiatla i które zniwelują problem wysokich temperatur i zbyt dużego nasłonecznienia.
Powrót do góry
OlaM
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2018 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o ogród to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na propozycje od Pozbruk m.in w zakresie kostek dekoracyjnych, palisad, płyt tarasowych czy trwałych i pięknych donic betonowych.
Powrót do góry
morus
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na taras albo balkon mogą się przydać płyty z granulatu gumowego http://www.pionier-jawor.pl/plyty-warstwowe-z-granulatu-gumowego,c10 Są bardzo elastyczne, wygodnie się po nich chodzi. Bezpieczne dla dzieci w razie upadku no i są trwałe i wytrzymałe. U nas dobrze się sprawdzają.
Powrót do góry
Eliza
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaprojektowanie ogrodu, może okazać się dla nas bardzo duzym wyzwaniem i zazwyczaj chcemy oddać to w ręce specjalistów. Popatrz tylko jak tutaj http://e-chelmno.pl/pl/663_materialy_partnera/54543_jak_zaprojektowa_ogr_d.html opisuja ciekawie w jaki sposób zaprojektować ogród. Sądzę, że i Tobie bardzo się spodoba.
Powrót do góry
KacperW
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Lut 08, 2019 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie jest mieć również taras na którym będziesz mógł spędzić fajny czas z rodziną oraz przyjaciółmi np. przy grillu. Jeśli też nie będziesz chciał duzo wydawać na deskę to zamiast tego warto zrobić np. taras z kostki dekoracyjnej jak Linea, czy Plaza Grande Pozbruk.
Powrót do góry
KacperW
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy jakie macie potrzeby, jeżeli chodzi o materiały które przydadzą Ci się zarówno na taras jak i do ogrodu to polecam sprawdzić ofertę producenta Pozbruk, który przygotował dość szeroki wybór modeli w przystępnych cenach kostek, płyt czy innego rodzaju ozdób betonowych.
Powrót do góry
wyborcz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie masz parcia ani na ogród ani na taras to na Twoim miejscu wybrałabym taras, zawsze to będziesz miała gdzie usiąść w lecie i napić się kawki, a nie będziesz musiała tyle pracy i pieniędzy wkładać w pielęgnację Wink Taras zawsze możesz udoskonalać i zaaranżować jak tylko Ci się podoba np drewniana posadzka i balustrady ze stali nierdzewnej, ja ostatnio takie założyłam u siebie i wyglądają obłędnie https://nierdzewnybalkon.pl/wycen-i-zamow-online/balustrady-poziome-ze-stali-nierdzewnej/ Wink
Powrót do góry
goofi
Uczestnik
Uczestnik

PostWysłany: Nie Mar 03, 2019 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież jedno nie wyklucza drugiego Smile Mam w ogrodzie taras kompozytowy z http://dobretarasy.pl/ i latem spędzam tam całe popołudnia i wieczory. W deszczowe dni nie kapie na głowę, a w upalne nie dostanie się udaru bo jest zadaszenie
Powrót do góry
kalicki12
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ogrodzie powinien znaleźć się taras Smile A na tarasie miejsce na wypoczynek czyli meble wypoczynkowe. Możecie zakupić sobie od razu cały zestaw wypoczynkowy, aby wszystko do siebie pasowało i było w tym samym stylu. Polecam rzucić okiem na przykład na taki zestaw: https://ogrodolandia.pl/zestaw-wypoczynkowy-sottenville. Mi się bardzo podoba i na pewno będzie pasował do mojego ogrodu.
Powrót do góry
karol123
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak u siebie postawiłem na ogród, wyposażyłem go w wysokiej jakości meble, leżaki, stoły, krzesła i sofy zamówiłem na https://oltre.pl/ bo to producent który ma bardzo dobrej jakości wyroby. Znam go od jakiegoś już czasu bo kiedyś zamawiałem u nich meble na prezent i obdarowani byli zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Majkel12
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też miałem ten dylemat. W końcu stanęło na 50/50 Very Happy. Zostawiliśmy część ogrodu, a część poświęciliśmy pod taras. Zleceniem zajęła się firma architektura ogrodowa Koszalin, która wykonała mi piękny taras kompozytowy. Tak więc jeśli ktoś z okolic Koszalina się zastanawia, to polecam - tarasy kompozytowe Koszalin.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10

Skocz do: