FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
sport to zdrowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zimorrodek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 9

PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 12:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie,że sport to zdrowie ale na sport trzeba mieć i czas i pieniądze nie oszukujmy się,że nie no ok niby możemy biegać ... kiedyś biegała i wybiegałam zamiast zdrowia zapalenie płuc. Inne sporty wszystkie wiążą się z kasą...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
estera33
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 12

PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sport to zdrowie i nawet mama o tym powie : DD Ja od nowego roku zaczełem chodzić sobie na siłownie. Robię to profesjonalnie z tego właśnie powodu, ze mam już swojego profesjonalnego trenera oraz dietę mam rozpisaną i z tego właśnie powodu liczę na efekty bo mój prawdziwy trening zaczyna się już w kuchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś co sezon śmigałem na desce a latem rolki i rower. I dalej mogę mówić, że sport to zdrowie, choć musiałem przerwać swój aktywny wypoczynek ze względu na zapalenie stawów. Bałem się na początku, że to martwica kolan, ale na szczęście zwykłe zapalenie. Artykuł na stronie http://sulphur.com.pl/problem/reumatoidalne-zapalenie-stawow wiele o tym mówi. Myślę, że jeszcze dwa sezony i wrócę do zdrowia. A Wy jaki sport uprawiacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zimorrodek napisał:
Pewnie,że sport to zdrowie ale na sport trzeba mieć i czas i pieniądze nie oszukujmy się,że nie no ok niby możemy biegać ... kiedyś biegała i wybiegałam zamiast zdrowia zapalenie płuc. Inne sporty wszystkie wiążą się z kasą...


Nieprawda. Można uprawiać gimnastykę czy fitness. Są też darmowe siłownie zewnętrzne - jest mnóstwo sposobów na uprawianie sportów bez obciążania portfela. Trzeba tylko chcieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glosnyJAA
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lut 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sro Lut 18, 2015 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z tym, ze w sposób bezpłatn można sobie uprawiać sport i będzie bardzo dobrze. Chodzi mi nawet tutaj o takie grey jak no nie wiem szachy czy też warcaby bo przecież to też sport i można w niego sobie pograć gdzieś na necie. Jeśli chcecie darmowy to zawsze można uprawiać jogę w domu lub fitness
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
RaffaelItalia
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Lut 2015
Posty: 16

PostWysłany: Czw Lut 19, 2015 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm pytanie się o bezpłatny sport to ja wam powiem, że najtaniej to w domu po prostu gdzieś w pokoju zacząć ćwiczyć takie podstawowe klasyczne przysiady czy też po prostu pompki, wszelkiego rodzaju brzuszkki : ) Będzie to bardzo fajne bo się ćwiczy całe ciało i kasy nie trzeba wcale wydawać na żadne karnety czy sprzęt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rena
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 56

PostWysłany: Czw Lut 19, 2015 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bieganie , rower - to nie są duże koszty żeby uprawiać ten sport:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
propos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 235

PostWysłany: Pią Lut 20, 2015 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszta są żadne, ale chęci trzeba mieć ogromne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek_doch
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 78

PostWysłany: Pią Mar 27, 2015 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że sport to zdrowie dlatego kupiłem sobie jakoś miesiąc temu rower treningowy w http://www.sk-sport.pl/ a w najbliższym czasie chcę też zacząć biegać. Tylko boję się, że zabraknie mi czasu na taką aktywność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
boccek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Sob Mar 28, 2015 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bieganie i rower oczywiście najtańsze są to sporty właśnie : ) jeśli chodzi o mnie to po prostu sprawa właśnie wygląda w taki sposób, że po prostu szukałem takiego dobrego taniego sportu bez żadnych tam dodatkowych odżywek czy tez no wiecie suplementów i u mnie padło tanio na bieganie.

Poszerz swoje horyzonty -http://panidomuiogrodu.yolasite.com/. Zapraszam.


Ostatnio zmieniony przez boccek dnia Pią Cze 26, 2015 2:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 6:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no bo akurat bieganie, przynajmniej takie amatorskie, nie wymaga jakiegoś specjalistycznego sprzętu więc praktycznie każdy może sobie na to pozwolićSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bobbi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taa a takie buty do biegania można już sobie akurat kupić w jakimś markecie tańsze i starczają jakoś na 2 sezony nawet ; )) jeśli o mnie chodzi to zdecydowanie najbardziej lubię sobie pograć w siatkówkę jak jest zima to wynajmuję hale ze znajomymi a w lecie na plaży heheh

Mały blog o wielkiej treści - http://ubezpieczeenia.blog.com/2015/04/21/co-z-oplatami-likwidacyjnymi/. Nie przegap.


Ostatnio zmieniony przez bobbi dnia Pon Cze 29, 2015 1:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kracy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram i podppisuję się dwoma rękoma, że sport to zdrowie i trzeba dbać o swoją formę. Pamiętajmy jednak , że trenować trzeba z głową i warto sobie wcześniej ustalić plan treningowy. Plan treningu powinien też współgrać z właściwym odzywianiem się - czyli dieta to kolejny czynnik ważny dla zdrowia.

Ciekawskim polecam blog http://marekbuduje.blog.iwoman.pl/, świetne posty.


Ostatnio zmieniony przez kracy dnia Sro Lip 08, 2015 9:49 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamrnik
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 21 Mar 2015
Posty: 10

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2015 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście dieta jest bardzo ważna ; ) nie trzeba jakoś się trzymać kurczowo i skrupulatnie po prostu swojego grafiku ale moim zdaniem warto jest przestrzegać takich ogólnych reguł - jeść jakoś 2 godziny maksymalnie przed spaniem jakieś biało, nie jeść za dużo tłustego. A jako sport to najlepsze według mnie to pływanie i basen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henius
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 10

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taa trzeba tych takich głównych zasad żywieniowych przestrzegać. : ) pamiętacie może jak jeszcze chyba w podstawówce była akurat taka piramida żywienia zdrowego? Tam chyba na samej górze albo coś takiego były warzywa i owoce ; ) z tego powodu ja jem bardzo dużo owoców i warzyw : ) w ciągu dnia staram się zjeść jedno jabło, jedną mandarynkę : )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  Następny
Strona 2 z 39

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy