FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Czy można liczyć na jakość tłumaczeń online?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 446

PostWysłany: Nie Maj 13, 2018 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że tłumaczenia online sa ok pod warunkiem, że korzysta się z nich do "domowego" użytku. Jeśli trzeba przetłumaczyć jakieś wazne dokumenty to w grę wchodzi tylko tłumacz przysięgły. Ja często zanoszę teksty do tłumaczenia w Krakowie do Pani Wandy Konior. Ona przekłada treści z języka rosyjskiego i ukraińskiego. Robi to szybko i bardzo dokładnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zgodzę się. Z powodzeniem można zlecać tego typu tłumaczenia i przez Internet. Świetnie sprawdza się korekta native speakera u tłumacza online z besttext.pl. Zobaczcie sobie, co oferują, a może kiedyś okażą się potrzebni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli macie do zrobienia ważne tłumaczenie to moim zdaniem najlepiej wybrać się do dobrego biura tłumaczeń. Bardzo ciekawą ofertę znajdziecie na stronie https://tlumacz-in.pl/. Oni wykonują najróżniejsze tłumaczenia pisemne i ustne, a także tłumaczenia przysięgłe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No chyba nie za bardzo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DanielaMT77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2017
Posty: 79

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo lepszą opcją jest zdecydowanie się na biuro tłumaczeń. Pomoc takich firm jak http://www.verbo.com.pl w takich przypadkach jest nieoceniona. Do takich firm możecie udać się z praktycznie każdym zleceniem, zatrudniają oni bardoz dużo specjalistów od różnych języków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majkel12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Mar 2019
Posty: 60

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że tak. Ja często zlecam tłumaczenia online dla mojego zaufanego tłumacza - tłumacz rosyjskiego kraków. Nigdy nie mogłem narzekać na jakość tłumaczenia. Mieści się tam biuro tłumaczeń kraków masz do wyboru do koloru z jakiego języka na jaki chcesz mieć przetłumaczony tekst.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Pon Kwi 22, 2019 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że możesz liczyć na dobrą jakość takich tłumaczeń ale oczywiście tylko wtedy gdy wybierzesz dobrze biuro tłumaczeń. Ja polecam Ci to https://berligo.com/tlumaczenia-specjalistyczne/ ponieważ jest tutaj wielu tłumaczy którzy znają sie na swojej pracy i operują wieloma językami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Pią Lip 12, 2019 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, jak dla mnie takie usługi jak tłumaczenia pisemne online to coś świetnego. Szybko sprawnie i przetłumaczone. Sama jakiś czas temu korzystałam z takich usług i na prawdę jestem zadowolona z ich jakości. Moim zdaniem jak najbardziej warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kammas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lut 2019
Posty: 80

PostWysłany: Pią Lip 26, 2019 4:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, ze można liczyć na jakość tłumaczeń online. Przecież osoba, która wykunuje tłumaczenie nie musi z nami siedzieć podczas wykonywania pracy. Tłumaczenia online są bardzo wygodne zwłaszcza w sytuacjach, w których posiadamy dokument w formie elektronicznej, bo wtedy w ogóle nie musimy jeździć do biura tłumaczeń. Sama będę niedługo zlecać tłumaczenie dokumentów i chyba zlece je tej firmie https://bts-biuro.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ancwan
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 51

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z tłumaczeń oferowanych przez profesjonalistów. Od lat współpracuję z firmą Yellow - działają sprawnie i rzetelnie,a dodatkową zaletą jest fakt, że obsługują wiele języków. Czy ktoś z was również korzysta z tej firmy i może polecić jej usługi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arya
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 138

PostWysłany: Czw Lip 01, 2021 4:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne jest, żeby zlecić pracę doświadczonym tłumaczom, ma to znaczenie zwłaszcza w takich przypadkach, jak tłumaczenia naukowe lub inne specjalistyczne teksty, z którymi nie każdy jest w stanie sobie poradzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1099

PostWysłany: Sob Lip 03, 2021 5:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli będziecie potrzebować tłumaczeń z lub na język angielski to korzystajcie z tej oferty tu https://tlumaczenia-gk.pl/ To biuro jest na rynku prawie 30 lat. Ich tłumaczenia są profesjonalne, wykonane w umówionym terminie a i cenowo bardzo korzystne. Jak jesteście zainteresowani, to na stronie jest formularz kontaktowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
obrown
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Lip 2021
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Sob Lip 03, 2021 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, komu powierzymy takie tłumaczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
profesorbarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 260

PostWysłany: Nie Sie 22, 2021 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie nie powinno się mieć obaw czy tłumacz wykona swoją pracę zdalnie lub osobiście - profesjonalne biura realizują większość zleceń właśnie zdalnie. Świetnym przykładem jest biuro https://www.translationstreet.pl/tlumaczenia-ustne/, które dla mojej firmy realizowało tłumaczenia symultaniczne w bardzo korzystnych warunkach. Jak rozmawiałam z tłumaczem to sam wspomniał, że większość zleceń wykonują zdalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
driz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Sie 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sie 23, 2021 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

owszem, takie tłumaczenie nie odbiega od inengo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy