FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Badanie oczu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Wto Lis 14, 2023 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie problemy ze wzrokiem to warto pogłębić temat za pomocą takich artykułów, jak https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/nadwzrocznosc w którym dowiesz się więcej nad temat nadwzroczności to powszechna wada wzroku, którą zazwyczaj można skorygować przy użyciu soczewek kontaktowych lub okularów. A to występuje gdy moc optyczna wynikająca ze zbyt płaskiego kształtu naszej rogówki jest zbyt mała w stosunku do długości gałki ocznej. Dlatego warto się dowiedzieć co jest nie tak i po prostu znaleźć odpowiednie rozwiązane. Pozdrawiam i życzę sokolego wzroku!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
wbeszu
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 24 Lut 2023
Posty: 57

PostWysłany: Sro Lis 22, 2023 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że bardzo istotną rzeczą jest abyśmy badali swój wzrok regularnie. Pamiętajmy, że może on się pogorszyć w każdym wieku. Ja ostatnio byłam na takiej wizycie i okazuje się, że mam krótkowzroczność https://blikpol.pl/krotkowzrocznosc . Czy ktoś z Was też cierpi na to schorzenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Czw Lis 23, 2023 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że mam zamiar zdecydować się na korekcję wzroku i szukam odpowiedniego specjalisty. Moja znajoma mówiła mi, że bardzo dobrą kliniką okulistyczną jest: https://www.optegra.com.pl/zabiegi/lasek. Rzeczywiście można tam znaleźć całe spektrum różnorakich zabiegów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiunia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Kwi 2017
Posty: 210

PostWysłany: Pią Lis 24, 2023 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak często wykonujecie gruntowne badanie wzroku? Jeśli macie wadę wzroku i nosicie okulary albo soczewki kontaktowe, to badania kontrolne powinny wam wejść w krew. Nie wiem czy wiecie ale jest wiele rodzajów soczewek, korygujących różne wady wzroku. Soczewki są dzienne, tygodniowe a nawet miesięczne. Soczewki jakie używa mój brat - soczewki biofinity to właśnie soczewki miesięczne. To rzeczywiście bardzo długi okres czasu, kiedy mozna je używać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy