FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kiedy chwilówka to dobry pomysł?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chwali 96
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 8

PostWysłany: Sro Maj 06, 2015 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie pożyczki są dobre, jeśli masz przysłowiowy nóż na gardle, to wtedy tak, przynoszą ci kasę do ręki i o nic nie pytają, tylko potem spłacasz sześć razy więcej... Smile ja raz korzystałem z Provid i byłem zadowolony, jak na te ich warunki, ale kasę dostałem w przeciągu 15 minut, a to się dla mnie w tamtym momencie liczyło najbardziej. Już spłaciłem i zapomniałem, ale generalnie staram się nie korzystać z takich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
bergo
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 01 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Czw Maj 07, 2015 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No takie pożyczki to ostateczność raczej, bo są drogie. W internecie jest sporo firm. Godny polecenia jest vivus. Generalna zasada, żeby spłacić w terminie bo inaczej są kłopoty. Lepiej się wystrzegać takich rozwiązań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Pią Maj 08, 2015 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam myślę, że nigdy, ale jeżeli już to w sytuacji bez wyjścia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Pią Maj 08, 2015 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że chwilówka nigdy nie jest dobrym pomysłem. Lepiej starać się o kredyt w banku. Mając np konto w smart banku staraj się tam o kredyt ponieważ jako klient będzie Ci łatwiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zuzannastec
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Cze 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sob Cze 20, 2015 4:04 pm    Temat postu: Kiedy chwilówka to dobry pomysł Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, bez sensu jest brać kredyt na przykład na święta i później pół roku go spłacać. Natomiast, gdy ktoś chce zainwestować w firmę i weźmie coś typu http://exprescredit.pl, to z czasem mu się to zwróci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 754

PostWysłany: Sro Lip 15, 2015 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już chyba lepiej zaciągnąć kredyt gotówkowy http://www.hipoteczny-kredyt.info/kredyt-gotowkowy-forum/ Można również poszukać dofinansowania, bo trochę takich programów jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grazynaa87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 120

PostWysłany: Czw Lip 16, 2015 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwilówka nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem, ale czasami jedynym. Chodzi mi o niespodziewane wydatki (np. pilne rachunki), na które nie mamy odłożonych pieniędzy, ani nie mamy od kogo ich pożyczyć - wtedy chwilówka jest jedynym rozwiązaniem. Przed wyborem takiej pożyczki warto jednak dokładnie przejrzeć wszystkie oferty w internecie (np. na http://homebanking.pl/ ) i poczytać opinie o danej firmie pożyczkowej na forach, żeby później nie było problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
makaraka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Lip 16, 2015 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam jestem przeciwniczką chwilówek, zdecydowanie! Wink Uważam, że jak ktoś już raz skorzysta z chwilówki, to później będzie robił to notorycznie, dlatego mam nadzieję, że nigdy nie będę zmuszona korzystać z tego typu pomocy Wink Mam znajomych, którzy żyją z chwilówek, a długi mają już takie, że to się w głowie nie mieści...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hardder
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 2

PostWysłany: Czw Lip 16, 2015 11:27 am    Temat postu: chwilówka Odpowiedz z cytatem

Kiedy chwilówka to dobry pomysł?

Kiedy masz 100% pewności ze oddasz w terminie
_________________
Recepta kruk windykacja forum - na dług
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
unesines
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Lip 16, 2015 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie liczy się oddanie pieniędzy w terminie, ponieważ dodatkowe opłaty i odsetki od spóźnień są gigantyczne.....Najlepiej oczywiście mieć właśne oszczędności albo mieć szczęście i wygrać w kumulacji lotto Smile
_________________
Aby wygrać trzeba grać, sprawdź lotto online dla tych, którzy lubią wysokie wygrane!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
burakcukrowy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Cze 2015
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lip 16, 2015 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że chwilówki są dobre jeśli jest nam potrzebny nagły zastrzyk gotówki oraz jeśli mamy pewność, że będziemy mieli za co ją spłacić po miesiącu. Mi parę razy pomogły, kiedy np. potrzebowałem dodatkowych 300 zł wziąłem miałem, a w następnym miesiącu spłaciłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bolson
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Czw Lip 16, 2015 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta a następny miesiącu oddałeś 600zł czyż nie piękną sume im oddałeś? Są na pewno lepsze banki czy parabanki gdzie możesz wziąć pożyczkę 500 zł a oddajesz 500zł albo 520 a nie aż tyle. Nie polecam tych chwilówek bo nie dość co weźmiemy kasę to jeszcze będziemy mieć reklamy na poczcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bagatyrkat
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Cze 2015
Posty: 8
Skąd: Wadowcie

PostWysłany: Pią Lip 17, 2015 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O nie ... !!!! tylko nie chwilówka !! żadne parabanki i ja to wiem z własnego doświadczenia !!! zdecydowane nie , tak się nadziałam ,le to długa historia , na szczęście wyszłam z tego rok temu .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frania12
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pią Lip 17, 2015 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też raz się nabrałem na ten kredyt byłem cholernie wściekły ale szybko wyżem pracowałem na sam kredyt i zwrócili mi procent który naliczyli przez te spłatę kredytu. Nie polecam zdecydowanie takiego kredytu jaki jest chwilówka najlepiej wziąśc z kredyt z dobrego sprawdzonego banku jak bawić sie pożyczkami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bardot
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Pon Lip 20, 2015 1:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nigdy! chwilówki zawsze prowadzą do tego samego i nigdy nie jest to cos dobrego. Jeżeli masz możliwość to unikaj chwilówek jak ognia i uwierz mi - wiem co mówię a raczej piszę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy