FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
ciąża u kobiety to koniec świata?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
predator5
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sro Maj 20, 2015 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, dla każdej kobiety to nowa sytuacja. Wcale nie jest dziwne, że jeśli już wiedzą to nie chcą zrobić jakiegoś błędu, żeby nie odbiło się to negatywnie na dziecku. W ciąży trzeba wiedzieć co można a czego nie, co jeść, a co nie. Trzeba być świadomym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
cwanygracz
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Czw Maj 21, 2015 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to koniec świata to jest początek czegoś nowego, czegoś innego. Można się do tego przyzwyczaić i po prostu można z tym żyć. Moja żona nie chciała zajść w ciążę ale ja ją do tego przekonałem i namówiłem. Teraz ona jest bardzo zadowolona z tego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matinson
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Maj 21, 2015 11:54 pm    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

Też kiedyś tak o tym myślałam, ale teraz wydaje mi się że to po prostu początek nowego, wspaniałego życia i tak trzeba do tego podchodzić. Nic nie będzie takie jak było wcześniej, co jednak nie znaczy wcale że będzie gorzej, wręcz przeciwnie. Trochę optymizmu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maksiu
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 1:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale w ogóle nie wiem jak można myśleć o ciąży jako o końcu świata przecież do końca świata jest jednak daleko. Na pewno jest to inna sytuacja, ale czy tak koniecznie gorsza? Przede wszystkim początki są trudne ale to na pewno nie jest tragedia bez przesady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 6:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W środę zakończyła się edycja Top Chef i wygrała kobieta, która ponadto okazała się być w ciąży. Rozśmieszyły mnie potem komentarze w internecie, że "nie powinna wygrać bo i tak jej teraz będzie ciężko w ciąży...".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drewienko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różne sytuacje życiowe mogą się wydarzyć, zapewne dla niektórych kobiet jest to koniec świata, ale na ogół to okres, w którym radość miesza się z niepewnością. Oczywiście zdarzają się skrajne przypadki, ale zazwyczaj rodzina i partner stanowią wsparcie przez cały czas trwania ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Akonda
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Maj 2015
Posty: 8

PostWysłany: Sob Maj 23, 2015 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj, myślę, że to nie dziwne tylko normalne. Każdej z nas zależy na zdrowiu dziecka. A od jakiegoś czasu słyszy się coraz więcej o ciążach, które przechodzi się masakrycznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
igax
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 10

PostWysłany: Sob Maj 23, 2015 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczął się czwarty rok studiów. Jeździłam z córeczką w brzuszku na zajęcia. Czasem, gdy były niezbyt ciekawe, malutka reagowała kopaniem. Nie zawsze jej się podobały. Mój coraz bardziej widoczny brzuszek budził zainteresowanie i ogólną sympatię. Nie spotkałam się jednak ze szczególnym traktowaniem ze strony wykładowców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marian788
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 25 Maj 2015
Posty: 11

PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy moja żona zaszła w ciąże to myślałem, że popłaczę się ze szczęścia. Momentami było ciężko, te zmienne nastroje ale starałem się być z nią i ją wspierać i teraz mamy ślicznego synka i cały ten trud przez który przechodziła opłacał się bo dziecko wynagrodzi nawet najgorsze męczarnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balancik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 9
Skąd: Skawina

PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo nowe dziecko to jest szczęście Smile ja jeszcze nie planuję ale chciałbym mieć swojego własnego dzidiusia..Chciałbym dożyć takiego czasu by właśnie ludzie mówili - jaki ojciec taki syn albo też bym bardzo chciał mieć córeczkę aby ona łamała wszystkim łotrom serca.
_________________
Bob!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwis
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ciąża to nie choroba. Ale chyba mało jest kobiet, które czują się wtedy zupełnie normalnie. Szczególnie na początku. Drażnią mnie niepochlebne wpisy o paniach, które idą na l4. A co mają zrobić, jak wymiotują co chwila, słabe są tak, że do ubikacji dojść nie mogę? Wsiąść w auto i jechać do pracy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda. Ciąża to nie choroba, ale kobieta czasami czuję się wtedy gorzej i to normalne, że idzie na L4.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
osesek9
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 11

PostWysłany: Wto Maj 26, 2015 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie w pracy zostało powiedziane, że kobieta w ciąży nie jest potrzebna i po urlopie macierzyńskim nie ma po co wracać, bo potem będą zwolnienia na chore dziecko itp. to po co taki pracownik. Więc nie dziwię się że dla tych młodych dziewczyn zajście w ciąże jest końcem świata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciąża to nie koniec świata, o ile jest planowana. Warto więc się zabezpieczać i wiedzieć, kiedy test ciążowy wykonać, by dał wiarygodny wynik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wirgiliusz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lip 30, 2015 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiesz, bo ciąża to raczej taka sytuacja bez wyjścia, musisz czekać aż się sama zakończy. Jeśli to jest pierwsza ciąża to tym bardziej. Przecież kobieta nie wie, co ją naprawdę czeka, to jest dla niej wszystko nowe, nawet jeśli jej ktoś dokładnie opowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Następny
Strona 2 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy