FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dachy pokryte zielenią ...
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hillustra
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Sie 2019
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest świetny i designerski pomysł. Np. w Katowiach jest taki budynek. Wygląda naprawdę świetnie tylko widzę, że obsluga często dba o trawę na dachu, kosi, podlewa.
_________________
Wydarzenia dla dzieci Poznań https://gopoznan.pl/wydarzenia/dla-dzieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nie jestem zbyt dużym zwolennikiem wyboru dachów płaskich, dlatego jak tylko masz możliwość to również wykonałbym dach ze spadkiem. W naszym przypadku wybór padł w zakresie pokrycia dachowego na Braas, który przygotował szeroki wybór modeli, kolorów oraz zadbał o ich zabezpieczenia. Dlatego jak znajdziesz wolną chwilę to odwiedź stronę monier.pl gdzie wszystkie są dokładnie przedstawione w raz z pozostałymi akcesoriami dachowymi i do tego świetna promocja, czyli House of Braas trwająca do 30 listopada 2019.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Pią Lis 15, 2019 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie świetna jest blachodachówka i jeżeli rzeczywiście miałbym polecić Ci porządne rozwiązania w tym zakresie to zdecydowanie jestem za propozycjami od Braas które zaskakują pod każdym względem technicznym jak i samego wyglądu. Jednak najlepiej będzie jeżeli sprawdzisz je sam również z cennikami i innymi opiniami będzie na pewno łatwiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak wolę trwały i stylowy dach z jednej fachowej ręki, który nie będzie generował problemów i jednocześnie aby nie był aż tak drogi. Zdecydowaliśmy się postawić na dachówkę ceramiczną Braas Turmalin, poza tym można liczyć na wsparcie obsługi i przystępne warunki gwarancyjne aż na 30 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bertin
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 29 Lip 2020
Posty: 20

PostWysłany: Sro Lip 29, 2020 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast jestem podobnego zdania co mój poprzednik. Jeżeli mówimy tutaj o jakości pokryć dachowych oraz pozostałych elementach to tutaj Braas jest zdecydowanym liderem wśród producentów który przygotował praktycznie wszystko czego możesz potrzebować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy