FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
dom na wsi czy w mieście
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kajko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 228

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2015 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem optymalne rozwiązanie to budowa domu na wsi, ale niedaleko miasta. I najlepiej od tej strony miasta, gdzie mamy pracę Smile.
_________________
Zajrzyj ciekawostki http://nasza-kamienica.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
zu_za
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Kwi 2015
Posty: 7

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2015 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym bardzo chętnie się wyprowadziła za miasto. Ale działki są takie drogie, że chyba zostanie nam niestety mieszkanie w bloku ;/ A taki domek: http://www.dominanta.pl/projekty-domow/opalek-ii-n-2g tylko w sferze marzeń...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2015 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepszy będzie mieszkanie w mieście ale nie w jakiejś zatłoczonej okolicy. Zobacz sobie ofertę tej firmy http://www.houseplus.pl/oferta Z tego co widziałam mają bardzo fajne mieszkania, którymi świetnie zarządzają więc o wrednych sąsiadach raczej nie usłyszysz:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bommbed
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2015 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mając samochód mieszkanie na wsi nie musi oznaczać utrudnionego dostępu do kultury, sklepów itp. A że dalej wszędzie to wiadomo. Ten fakt na pewno rekompensują piękne widoki, cisza, spokój i wolniejsze tempo życia. Jakaż to przyjemność pić kawę we własnym ogródku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maria2015
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Kwi 2015
Posty: 8

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2015 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej mieszkać jednak w mieście, wszystko ma się w zasięgu ręki. Przede wszystkim dostęp do rozrywek takich jak kręgle, bilard, pływalnie Smile oraz jak się gdzieś wyjść z dzieckiem to można zawsze iść z nim na basen czy też na jakiegoś tenisa stołowego ewentualnie ziemnego. Dla ludzi starszych też jest wygoda bo szpital i lekarz jest na miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barzej66
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sro Maj 06, 2015 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A według mnie dom na wsi to wcale nie jest głupi pomysł, ja sama mieszkam wmiescie ale z żoną myslimy o tym zeby sie wyprowadzic na wies. Moja kuzynka sie tam przeniosła i jest naprawde super, czuje sie tam jak w raju, cisza, spokój, natura, wokół lasy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LucyAm34
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 6
Skąd: Opole

PostWysłany: Czw Maj 07, 2015 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy lubi co innego Smile Ja od zawsze mieszkałam w mieście , ale gdybym miała tylko taką możliwość wyprowadziła bym się na wieś . Cisza spokój świeże powietrze , zdrowsze jedzenie < większość można kupić samo robione lub własne sadzone w ogrodzie / polu > . W mieście spory chaos i zabiegani nieszczęśliwi ludzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nieruhyty
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 8
Skąd: Wadowice

PostWysłany: Czw Maj 07, 2015 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie jest mieszkać na wsi super sprawa sama mam do około wsie jest spokój swojskie zapachy czysta woda. Można sobie odpocząć od miejskiego ruchu tych nerwów na ludzi. Nigdy bym nie chciała się wyprowadzić do wielkiego miasta tu, gdzie jestem jest mi dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Armiaa38
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Maj 07, 2015 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodzę się z nieruhyty . Na wsi jest piękne życie . Ludzie są spokojniejsi . Fakt może nie ma pracy i sporo ludzi ze wsi pracuje w dużych miastach ale jakoś nie przeszkadza im codziennie jeżdżenie i wracanie sporych kilometrów . Poza tym to jest kwestia przyzwyczajenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spontaniczny0
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Kwi 2015
Posty: 7

PostWysłany: Pią Maj 08, 2015 6:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już od dawna się zastanawiam czy nie wyprowadzić się poza miasto. Cięzka decyzja.

_____________________
Fotograf ślubny Warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekb66
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Nie Maj 10, 2015 12:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieszkamy w bloku w dużym mieście. Niby fajnie by było mieć domek za miastem, ale z drugiej strony jakby nasz dojazd do pracy miał się wydłużyć jeszcze bardziej to chyba bym tego psychicznie nie zniosła. Wtedy już w ogóle chyba tylko w nocy mogłabym się cieszyć tym domkiem, nie mówiąc też o kosztach dojazdu. Tak sobie marzymy o domku, ale na chwilę obecną nie chciałabym się wyprowadzać z miasta. Ale pożyjemy, zobaczymy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwis
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Nie Maj 10, 2015 7:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkam na wsi bardziej tu mi się podoba. Ludzie są mili, nikt nie wydłubie nikomu oka. Jest taka wspólnota i każdy może na siebie liczyć. Szczególnie u mnie to się widzi jak się zbiera ziemniaki, sąsiad sąsiadowi pomaga i w taki sposób szybciej się zbiera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
button
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 10

PostWysłany: Nie Maj 10, 2015 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z mężem tez się zastanawiamy, ale chyba raczej jesteśmy za opcja domku na wsi:)) my akurat do miasta mamy 5 km wiec bardzo blisko. PO za tym wlasny ogrodek, a w miescie halas, nie ma gdzie wyjsc odpoczac:( U mnie ceny domku sa takie jak za mieszkanie w nowym budownictwie w miescie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiszka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 9
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Maj 10, 2015 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowanie wybieram mieszkanie na wsi nie lubię wielkich miast zakopconych zaludnionych wszędzie pełno ludzi i brudy. Wole świeże powietrze cisze spokój to sobie najbardziej cenie. Na razie muszę skończyć to, co zacząłem, żeby wyjechać powrotem na wieś.
_________________
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LukiGa
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 11

PostWysłany: Pon Maj 11, 2015 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla młodych ludzi mieszkanie na wsi to męczarnia. Życie w mieście daje więcej perspektyw, zarówno od strony pracy jak i rozrywki. Jako, że pochodzę z mniejszego miasta, od zawsze moją ambicją była kariera w stolicy, którą z resztą udało mi się osiągnąć. Obecnie mieszkam na warszawskim Powiślu (http://rezydencjaorlowicza.pl/) i jest tu wspaniale. Mam wszystko, czego mi trzeba, metro, szybko dojazd do pracy, trasę rowerową, buw, resturacje i puby, wymieniać mogę bez końca...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Strona 2 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy