FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pożyczka dla młodej osoby
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić Ci stronę http://pozyczkowy.com.pl/pozyczki-na-start/- tu znajdzeisz wiele praktycznych informacji na temat pożyczek. DZięki temu będzie Ci łatwiej wybrać odpowiednią ofertę z tych dostępnych na rynku Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
henrykp1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Lis 2018
Posty: 8

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez umowy o prace raczej nie dostanie sie kredytu, a parabanki odradzam, gdyz mają wysokie oprocentowanie. Z rodzinka interesów też nie robiłbym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko zależy jaka kwota do pożyczenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Nie Gru 23, 2018 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim poszukacie pożyczek online w sieci, dowiedzcie się na http://xn--poyczki-online-cdd.pl/pozyczki-online-jak-szukac-pozyczek-online-w-sieci/, jak się w ogóle za to zabrać. Będziecie lepiej przygotowani do poszukiwań, a to oznacza większą szansę na sukces.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu potrzebowałem większej ilości pieniędzy. Postanowiłem zgłosić się do lombardu http://www.lombard777.pl/ gdzie otrzymałem gotówkę od ręki pod zastaw. Lombard ten idzie swoim klientom na rękę, więc warto się do niego zgłosić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to podjąć odpowiednią decyzję.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 8:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy na co chcesz ten kredyt i w jakiej wysokości . Ważne jest także jak wygląda Twoja zdolność kredytowa. Najpierw sprawdzić sobie ranking kredytów gotówkowych i wtedy podjąć jakąś decyzję , będziesz wtedy więcej wiedziała w tym temacie i łatwiej Ci będzie wybrać .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilbo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 5:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej masz szanse na pożyczenie pieniędzy w takim młodym wieku. Przecież to jest rodzaj produktów finansowy, który z definicji przeznaczony jest na dowolny cel. Tym właśnie takie usługi pożyczkowe różnią się od bankowych, ponieważ zaciągając kredyt podpisujesz umowę, w której zawarty jest cel związany z pożyczaniem pieniędzy. Sądzę, że bez względu na to, czy chciałbyś otrzymać pożyczkę pozabankową czy bankową, możesz ją dostać bez zwierzania się z celu, w jakim pożyczasz pieniądze. Gdyby to był na przykład kredyt hipoteczny, to co innego, bo pieniędzy pożyczonych z banku na budowę domu nie możesz sobie ot tak wydać na przykład na zagraniczną wycieczkę itp.

Ostatnio zmieniony przez bilbo dnia Nie Sty 16, 2022 2:24 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Młoda osoba w banku lekko nie ma to na pewno. Jeśli gdzieś ma się udać to w firmach pozabankowych, w Kredyt OK bym próbowała. Wydaje mi się, że ofertę mają przystępną a warunki do spełnienia, nie trzeba mieć nie wiem jakich dochodów itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laurka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 361

PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wszystkie firmy pozabankowe mają złą opinię. Weźmy Habza Finanse, oni mają niskie oprocentowanie, a kredyt u nich dostanie się nawet w sytuacji, kiedy bank odmawia. Szukając kredytu konsolidacyjnego dla zadłużonych widziałam u nich kredyty dla firm, osób indywidualnych, na fajnych warunkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1249

PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej powoli sobie budować zdolność kredytową w bankach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2015
Posty: 140

PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak potrzebujecie gotówki na wczoraj, to najlepszą opcją jest pożyczka pod zastaw. Jak jest tu ktoś z Poznania czy okolic i potrzebowałby skorzystać z takiego rozwiązania, to firma https://lombard66.pl/lombard/lombard-poznan-glogowska udziela takich pożyczek, do nich warto się udać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 83

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2019 1:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warunki będą w takiej sytuacji trochę inne, zaciągając pożyczkę jako firma musimy posiadać stosowne dokumenty na jej temat a nie nas jako właściciela. Inaczej jest jak zaciągasz równie duży kredyt na przykład na mieszkanie. Na http://gotowkowice.pl/ trochę czytałam w tym temacie o czym pomyśleć przed podjęciem decyzji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilf723
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 11 Mar 2019
Posty: 28

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 6:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj, jesli jesteś młody możesz spróbować z pomocą fachowca wziąć kredyt. Mogę Ci polecić firmę https://habzafinanse.com.pl profesjonalne podejście do klienta i bardzo dobre opinie klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczka dla młodej osoby powinna być tania. Najlepsze jest RRSO 0%. Jak je uzyskać? Decydując się na darmową pierwszą pożyczkę. Tutaj: http://dobrapozyczka24.pl/jak-dostac-pozyczke-za-darmo/ możesz o niej przeczytać nieco więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy