FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wyposażenie kuchni - jakie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Clary084
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 184

PostWysłany: Nie Paź 13, 2019 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku akcesoriów kuchennych zawsze stawiam na jakość i solidność wykonania. Jednak akcesoria kuchenne są inwestycją na lata i warto zadbać o to, żeby faktycznie tyle przetrwały. Ostatnio spodobały mi się garnki na tej stronce - https://nettrading.pl/florina, bo nie tylko bardzo fajnie wyglądają, ale również są porządnie wykonane . Można znaleźć między innymi emaliowane garnki, zarówno w zestawach jak i pojedyncze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Wto Paź 29, 2019 7:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyście szukali idealnego piekarnika do swojej kuchni to koniecznie poczytajcie o Electroluxie 700 Pro. Mam go u siebie i jestem bardzo zadowolona. Dzięki dodatkowej funkcji pary wypieki wychodzą wręcz idealne - soczyste w środku i chrupiące na wierzchu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomas
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 27

PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to nie jest Steam Crisp przypadkiem? Ten masz na myśli?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maggie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 349

PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie meble kuchenne waszym zdaniem najlepiej kupić? Trafiłąm dzisiaj na http://www.stolkar.pl/pl/ i zastanawiam się nad zamówieniem mebli stamtąd. Chciałabym mieć nowoczesną i funkcjonalną kuchnię. Obecne meble mają ok 30 lat i wyglądają naprawdę koszmarnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daniel_Lesniak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Lis 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lis 01, 2019 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakość to kwestia maszyn i narzędzi jakie używane są do produkcji mebli. To daje możliwość tworzenia dowolnych rozwiązań. Np fronty ażurowe lub fronty.
Jedną z takich firm która w pełni wykonuje, projektuje i tworzy meble to firma LWiki. Mają ciekawe szafki kaskadowe. http://www.lwiki.pl/pl-szafki-kuchenne.php?szafki-kuchenne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 417

PostWysłany: Pon Lis 18, 2019 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie, a czy macie takie Mini piekarniki na Ceneo.pl co widziałam? Bo właśnie się zastanawiam , czy w ogóle warto się za coś takiego brać, czy może jednak lepiej kupić mikrofalę z możliwością pieczenia? Czy naprawdę można na niej piec? Dajcie znać, co macie i co osobiście polecacie Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stephon69
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Rumia

PostWysłany: Pon Lis 18, 2019 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno w centrum kuchni warto postawić wyspę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Czw Lis 21, 2019 6:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyśl nad zakupem mebli na wymiar. Te, które dostarczyli mi http://www.meblezamosc.eu/ okazały się wyborem idealnym do naszej kuchni. Design i jakość są widoczne gołym okiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sklep Sotbe
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Paź 2019
Posty: 7

PostWysłany: Nie Lis 24, 2019 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli do nowej kuchni również będziecie potrzebowali wysokiej jakości baterii umywalkowych to na etapie poszukiwań serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu na https://sklep.sotbe.com/ ponieważ przygotowaliśmy szeroki zakres propozycji dla każdego komu zależy na elegancji, ale jednocześnie wysokiej jakości wykonania i funkcjonalności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasandra99
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 68

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto zainwestować w meble designerskie do kuchni. Jak ostatnio kupiłam coś takiego, jak niski stołek barowy vintage i jestem mega zadowolona. Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór odpowiedniego wyposażenia do kuchni jest nie lada wyzwaniem, zwłaszcza jeśli nie mamy doświadczenia w takim temacie. Ja szukałam porad w sieci. Na stronie internetowej: https://www.twojecentrum.pl/kuchnia-dla-poczatkujacych-jak-skompletowac-wyposazenie-info-2016.html wpadł mi w oko świetny artykuł właśnie z poradami dla początkujących w kwestii wyposażenia do kuchni. Koniecznie sobie zerknijcie, jeśli interesuje Was taka tematyka Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1164

PostWysłany: Sob Lis 30, 2019 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś tu wcześniej pisał o piekarnikach Electroluxa, ja mam 600 flex i jestem bardzo zadowolona. Ma bardzo dużą komorę w której można piec jednocześnie nawet na trzech poziomach. Na pewno spodoba się praktycznym paniom domu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 446

PostWysłany: Nie Gru 01, 2019 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim wyposażenie trzeba dobrać do wielkości kuchni. Jeśli macie małą kuchnię i typowe sprzęty AGD nie zmieszczą się do niej to warto pomyśleć o mniejszych odpowiednikach. W kwestii piekarnika bardzo dobrym rozwiązaniem jest https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_6020 z dwoma palnikami. Piekarnik jest niewielkich rozmiarów więc łatwo wkomponować go w małą kuchnię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Pon Gru 02, 2019 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzęt AGD zakupiłam od naszego polskiego producenta Solgaz http://solgaz.eu/. Postawiła nie tylko na wysoką jakość produktów ale i nowoczesny design jak i innowacyjne rozwiązania. Moja płyta gazowa pod szkłem wygląda jak indukcja, a nie potrzeba do niej specjalnych garnków, a i spowodowała zmniejszenia zużycia gazu co dało oszczędności w domowym budżecie. To był znakomity wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciejos
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Maj 2018
Posty: 7

PostWysłany: Sro Gru 04, 2019 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja całe wyposażenie do łazienki i kuchni kupiłem w sklepie lazienkiabc. Takei zakupy to powazna sprawa dlatego polecam dobrze sprawdzić ofertę kilku sklepów i wybrać tą najodpowiedniejszą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy