FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Rodzaje magazynów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 708

PostWysłany: Pon Sty 01, 2024 12:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja wam powiem, że jak chodzi o takie kwestie , jak magazynowanie, to warto byłoby tutaj postawić na firmę http://ejko.com.pl/ - ponieważ działa wiele lat. Ja przykładowo znalazłam u nich nawet dodatkowe usługi, jak kontrola jakości bieżąca , przepakowanie towaru i inne działania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 596

PostWysłany: Wto Sty 02, 2024 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A i o wyposażenie też warto napisać, jakby jednak ktoś z was poszedł w kierunku stawiania własnego magazynu. Tak się składa, że ostatnio znalazłam firmę https://inter-technik.pl/pl/c/Nadstawki-paletowe/21 , której oferta może was zainteresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaroZZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2020
Posty: 148

PostWysłany: Pon Sty 08, 2024 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duże znaczenie na pewno ma wybór sprzętu, który przede wszystkim będzie funkcjonalny i dopasowany do konkretnych potrzeb zarówno w zakresie wózków widłowych, jak i podnośników czy wózków transportowych. W tym zakresie bardzo dobrze rozwiniętą ofertę ma firmą Lemarpol u których można dobrać zarówno opcje nowe, jak i używane wśród takich producentów jak Manitou, Nissan, czy Toyota. Jednocześnie zajmują się pracami serwisowymi, jak i realizacją zamówień części zamiennych w razie przeglądów, czy nagłych serwisów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 932

PostWysłany: Wto Sty 09, 2024 3:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zarządzanie magazynem, to u nas najlepiej spisał się Berberis. Różne wersje dopasowane do różnych skali działalności. Widzieliśmy naprawdę dużą różnicę, bo było zauważalne też po efektach lepszego zarządzania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stiedemann.julius
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Sty 2024
Posty: 4
Skąd: Opole

PostWysłany: Wto Sty 09, 2024 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej kupić magazyn czy wybudować go samemu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 932

PostWysłany: Pią Sty 12, 2024 3:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz jeszcze - na Berberis da się zrobić swoje. Realna optymalizacja i poprawa wyników, dużo dało się poprawić, przejść w dobrym kierunku. I tak to powinno wyglądać. Czas robi swoje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 932

PostWysłany: Sro Mar 06, 2024 3:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam działanie Berberis. Bardzo dużo funkcji i sensownych rozwiązań, udało mi się sporo poprawić. Nie wiem, jak będzie dalej, ale kierunek zmian jest odpowiedni. Nie zrobicie tego od razu, ale krok po kroku nastąpi poprawa. Co wy na to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mebleteo_pl
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 273

PostWysłany: Pią Mar 08, 2024 6:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeśli zabieracie się za poszukiwania naprawdę dobrej jakości w zakresie wyboru odpowiednich regałów magazynowych to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu MebleTeo https://mebleteo.pl/regaly-magazynowe.html licząc na wysoką dostępność i funkcjonalne rozwiązania, które będą służyły latami. Nasza obsługa oczywiście pozostaje w razie jakichkolwiek pytań do dyspozycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy