FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Smartfon
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Viktoria93
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 205

PostWysłany: Nie Paź 01, 2017 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie takie marki telefonów jak Xiaomi czy meizu ?
Tutaj na ich temat czytam - https://www.morele.net/wiadomosc/xiaomi-czy-meizu-jaki-smartfon-wybrac-ktory-najlepszy-polecamy/5413/
Myślicie, że mozna bez obaw kupować telefony takich marek czy lepiej postawić na bardziej znane?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sob Paź 21, 2017 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam Huawei. Nie znam tych marek które wymieniłaś. Gdyby ktoś z was chciał doładować konto to warto to zrobić na https://bm.pl/#!/doladowanie-telefonu/doladowanie-do-njumobile Szybko i bez problemu uzupełnisz konto. Ja od lat mam telefon na kartę, abonament jakoś mnie nie przekonuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jackwelss39
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2017
Posty: 71

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to praktycznie do każdego smartfona obowiązkowym dodatkiem powinien być power bank. Ja bez tej małej bateryjki praktycznie się nie ruszam Smile Kupiłem bardzo wydajny power bank w sklepie Sferis https://www.sferis.pl/powerbank-2137 . Mają tam spoko ceny więc zaglądnijcie nie tylko po same akcesoria ale i również po ciekawą ofertę na smartfony. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 371

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 7:46 pm    Temat postu: telefon Odpowiedz z cytatem

Unikalny dzwonek na telefon, którym jest np. nasza ulubiona piosenka poprawia nasz nastrój i sprawia, że doskonale wiemy, że dzwoni właśnie nasz telefon. Wiele osób często i chętnie zmienia dzwonek na taki, który pasuje do ich nastroju lub rodzaju aktywności tworząc naprawdę sporą kolekcję dzwonków. Niestety, koszt zakupu nowego dzwonka z jednego z serwisów jest wysoki. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się czy można w inny sposób pozyskać na swój telefon interesujące nas dzwonki. W tym celu zachęcam do lektury http://www.fragout.pl/jak-wysylac-dzwonki-przez-bluetooth/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Nie Lis 19, 2017 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytajcie sobie koniecznie tutaj recenzje smartfonów. Warto dokonać przemyślanego zakupu, aby później nie żałować. Trzeba bowiem zawsze patrzeć na specyfikacje i wybrać rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz pomyśleć też o zakupie używanego smartfona. To dużo mniejszy wydatek niż w przypadku nowego prosto ze sklepu. Zachęcam Cię do odwiedzenia strony http://www.emitel.info/ . To komis i serwis, który znajduje się w Rzeszowie i Mielcu. Na pewno doradzą Ci w kwestii wyboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro rozmawiamy o telefonach, to czy moglibyście powiedzieć, w jakiej sieci macie swój sprzęt? Natknąłem się ostatnio na odnośnik do strony - serwis umożliwia doładowanie salda online. Czy warto korzystać ze stron internetowych takich, jak ta którą wskazałem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maciejgor
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 12 Lut 2018
Posty: 12

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wiadomo smartfony czasami lubią odmówić współpracy. Serwis http://fixphone.pl oferuje naprawę telefonów po wstępnym rozpoznaniu i wycenie szkody. Jeżeli klient zgodzi się na cenę naprawy serwis dopiero wtedy dokonuje naprawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłem nie tak dawno telefon Xiaomi Redmi 5 Plus w sklepie internetowym www.aze.com.pl i bardzo jetsem zadowolony z jakości samego wykonania jak i pod względem technicznym. Aparat 12 Mpix, mega wytrzymała bateria nawet na kilka dni używania i m.in 3GB RAM Sprawna dostawa i co ważne telefon był świetnie zabezpieczony przy dostawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kreweta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Mar 2017
Posty: 66
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o aparat, to nowe Xaomi mają bardzo dobre aparaty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czym to lepsze od zwykłego telefonu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Puella
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2017
Posty: 141

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście, że od jakiegoś czasu na polskim rynku pojawiło się urządzenie http://www.dezzy.pl/ Służy do dezynfekcji telefonu za pomocą promieni UV. Biorąc pod uwagę, ile różnego rodzaju bakterii potrafi zbierać się na smartfonie, to wydaje mi się, że jest to całkiem dobry pomysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 590

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, ostatnio znów popsuł mi się telefon, to już drugi w niedługim czasie. Dlatego postanowiłam zainwestować w coś droższego i znacznie lepszego. Postawiłam jak dla mnie na oryginalny Apple iPhone XR 64GB Koralowy, który mi się bardzo spodobał. Wewnętrzna pamięć telefonu to aż 64 GB, co wydaje mi się wystarczająca dla moich potrzeb, czasem warto trochę dołożyć i kupić coś lepszego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nadal obywam się bez smartfonu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Enoale
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 04 Mar 2017
Posty: 21

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy dajesz radę? Ja bez smartfona nie potrafiłbym już żyć Smile wiem, że to głupio brzmi no ale Wink mam dostęp do poczty, komunikatora, smsów - prowadzę swój biznes więc muszę być na bieżąco. Ostatnio kupiłem nowy smartfon i bardzo pomogła mi w tym strona https://jaki-smartfon.pl/ - zajrzyjcie sami Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 2 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy