FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Uprawa rzepaku
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uprawa rzepaku staje się coraz popularniejsza. Jeśli się na nią zdecydujesz warto zajrzeć na https://www.zenox.pl/productlist/Pojazdy-rolnicze/Ursus/C-4011
Znajdziesz tam profesjonalne maszyny rolnicze i narzędzia do ogrodu. Ja myślę o zrobieniu tam większych zakupów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
szklana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 153

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, też zauważyłam że rzepak jest coraz bardziej doceniany nie tylko jako surowiec na olej czy jako pasza dla zwierząt. Na tym blogu https://www.ekodrogeria.pl/blog/news/rzepak-to-odmiana-kapusty-czego-jeszcze-o-nim-nie-wiecie można dowiedzieć się o nim więcej, jest między innymi także modnym składnikiem kosmetyków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Sro Lis 06, 2019 2:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli planujecie zająć się uprawą rzepaku to polecam wam też zainwestować we własną pasiekę. Kwiaty rzepaku muszą zostać zapylone przez pszczoły. Polecam wam w tym celu skontaktować się z firmą http://pszczelinka.pl/ Oni zajmują się sprzedażą produktów do hodowli pszczół.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pon Sty 06, 2020 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam również zdecydowałem się na uprawę rzepaku i mogę powiedzieć że jest to całkiem opłacalne. Ważne na pewno jest zakupienie porządnego materiału siewnego. Ja polecam wam w tym celu skontaktować się z firmą http://rpphprzeworno.pl/ Na nich się nie zawiedziecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz332
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 263

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2020 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak o rolnictwie mowa to ja się chciałem zapytać o azotan potasu cena Zapewne stosujecie takie nawozy u siebie w gospodartwie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dewan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Gru 2016
Posty: 180
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Gru 03, 2020 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy uprawiając takie rośliny we własnych gospodarstwach stosujecie jakieś nawozy? Albo środki ochrony roślin? Ciekawi mnie, w jak dużym stopniu takie artykuły się przydają.

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 686

PostWysłany: Pią Sty 21, 2022 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wiele interesujących i przydatnych informacji w zakresie rolnictwa można znaleźć między innymi na stronie forum jakim jest Agrofoto. Sama dość często tam zaglądam w wolnych chwilach, ponieważ można tam podyskutować z ludźmi, którzy zajmują się rolnictwem na co dzień i mają w tym spore doświadczenie. Dowiedziałam się stamtąd ostatnio, że nie tylko mnie turkuć podjadek niszczy rośliny i wspólnymi siłami znaleźliśmy na to rozwiązanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Sro Lis 16, 2022 2:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie, skoro dbacie o swoje uprawy to na pewno powinniście sprawdzić poradniki typu http://promenada-odnowa.pl/jaki-srodek-na-chwasty-w-kukurydzy/ z tego konkretnego artykułu dowiecie się jak poradzić sobie skutecznie z chwastami, które pojawiają się wśród upraw kukurydzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
xshanahan
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 03 Kwi 2023
Posty: 11
Skąd: Chojnów

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2023 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maszyny rolnicze to urządzenia, które są niezbędne podczas pracy w każdym gospodarstwie rolnym. Dzięki nim uprawa jest znacznie prostsza i szybsza. Maszyny dla rolników odciążają ich w najtrudniejszych pracach. To, co dawniej musieli robić siłą własnych ramion, ewentualnie przy pomocy koni, dzisiaj są w stanie wykonać za pomocą sprzętów.
_________________
ciągnik massey ferguson
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy