FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
mieszkanie warszawa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1720

PostWysłany: Sob Lut 06, 2021 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wiecie, ale za cenę mieszkania w stolicy można mieć dom pod Warszawą. Zastanówcie się nad tym. My sobie wszystko dokładnie przemyśleliśmy i wybraliśmy właśnie dom na osiedlu Aspen Park. Spokój, bliskość parku i przede wszystkim cena nas przekonały. Jak szukacie ciszy i spokoju, to też zajrzyjcie tutaj http://www.aspenpark.pl . Jeszcze mają domy w sprzedaży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
szklana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 156

PostWysłany: Pon Mar 01, 2021 5:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stella00 napisał:
Ja też mieszkam z mężem w bloku w Warszawie i powiem wam, że dobrze nam w takim.


Też myślę że będzie mi wygodnie się mieszkało na Mokotowie, wybrałam mieszkanie na osiedlu Bartycka 49 Apartamenty, bo spodobała mi się lokalizacja tego osiedla i kameralna zabudowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Sro Mar 03, 2021 7:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warszawa to drogie, zatłoczone miasto. Jedynym atutem jest możliwość dostania ciekawych ofert pracy. Nie ma tu tak dużego bezrobocia. Ale że ja w tym roku idę na emeryturę to chcę sprzedać mieszkanie i przenieś się w spokojniejsze miejsce. Zainteresowała mnie oferta tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro nieruchomości ma mieszkaniaa na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Fajnie będzie wrócić na starość w rodzinne strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilsawaryn
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 6

PostWysłany: Pon Mar 15, 2021 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteś przekonana bardziej do mieszkania od dewelopera czy z rynku wtórnego? Oczywiście zależy, ile masz budżetu, ale ja polecałabym Ci mieszkanie z rynku pierwotnego. Dla mnie jest to bezpieczniejszy zakup, bo nie trzeba aż tak bardzo martwić się o to np. w jakim stanie technicznym jest budynek, bo zazwyczaj jest to nowe budownictwo, z lepszych materiałów, niż kiedyś wykorzystywano. Mieszkania od dewelopera mimo tego, że są droższe, to dzięki nim i tak zaoszczędzimy na dodatkowych remontach, jakie zapewne pojawiłyby się na rynku wtórnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 716

PostWysłany: Pon Mar 15, 2021 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie to w ogóle opłaca się inwestować w nieruchomości. Przykładowo takie mieszkanie można wynajmować czy je sprzedać drożej po remoncie. Opcji jest naprawdę wiele... A jak chodzi o kwestie sprzedaży czy najmu, może zająć się firma https://www.krystianbiarda.com , która ma bogate doświadczenie w tym zakresie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JanekS
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Mar 2021
Posty: 2

PostWysłany: Pią Mar 19, 2021 7:12 pm    Temat postu: sprawdź zanim kupisz Odpowiedz z cytatem

niestety na rynku warszawskim jest mnóstwo gruntów nieuregulowanych, można się nieźle naciąć. Właściciel mnie zapewniał, że wszystko jest w porządku, że już następni czekają za drzwiami. Pokazywał dokumenty. Nie dajcie się nabrać. Ja dałem do sprawdzenia firmie za 250 zł. i dostałem raport z weryfikacji stanu prawnego i takie tam, przez co zbiłem cenę o 10k. https://e-weryfikacjanieruchomosci.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DavidG
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Kwi 2020
Posty: 408

PostWysłany: Pon Mar 29, 2021 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu sobie zerknijcie na oferty mieszkań w Warszawie https://retalia.pl/oferty-warszawa/ My dzięki Retalia Nieruchomości kupiliśmy piękne mieszkanie i jesteśmy w pełni zadowoleni z niego jaki z obsługi przez agencję. U nich możecie liczyć na indywidualnie podejście do klienta, profesjonalną pomoc w zawieraniu transakcji i obsłudze kredytowej. Sprawdźcie ich sobie, bo warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zrodlo55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 323

PostWysłany: Wto Mar 30, 2021 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Działając w sferze nieruchomości, poszukujemy mieszkań, które spełniać będą określone wymagania i potrzeby. W tym wypadku liczy się przede wszystkim postawienie na wygodę i nowoczesność. Obecnie deweloper https://asbud.com/proponuej śietne mieszkania o różnej powierzchni w bardzo korzystnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gamura55
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Mar 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto Mar 30, 2021 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam się na tym nie znam, ale jeżeli interesują was okna z montażem to może warto odwiedzić https://www.amokna.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaKurczaba
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 19 Mar 2021
Posty: 12

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2021 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie napiszę niestety, w jakim miejscu najlepiej zamieszkać, ale odnośnie kupna nieruchomości mogę doradzić, żeby zapoznać się z informacjami o odbiorze, aby odpowiednio przygotować się do zakupu w Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 616

PostWysłany: Pon Lip 19, 2021 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnie, że można na tym forum odnaleźć wątki o takiej tematyce. Dzielenie się doświadczeniami jest tutaj jak najbardziej na plus. Sama niedawno zdecydowałam się zakupić swoje pierwsze mieszkanie. Powiem Wam, że szukając lokum w Warszawie byłam pod wrażeniem tego jak duży jest wybór dostępnych inwestycji. Chciałam mieć pewność, że wybiorę odpowiednią lokalizację i będzie mi się tam po prostu dobrze na co dzień funkcjonować i mieszkać w przyszłości. Wybór padł na osiedle na Gocławiu, tutaj: https://www.profbud.info/mieszkania-goclaw możecie doczytać sobie trochę więcej na temat tej opcji. Osiedle zlokalizowane jest w pobliżu Saskiej Kępy. W pobliżu znajduje się wiele sklepów i punktów usługowych. Co do samego dewelopera jestem bardzo pozytywnie zaskoczona - wszystkie formalności zostały ze mną dokładnie omówione i wyjaśnione. W razie potrzeby można również skorzystać z pomocy agenta, który doradzi przy wyborze kredytu hipotecznego Wink Koniecznie sprawdźcie sobie ich ofertę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Wto Lip 20, 2021 5:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Warszawę to polecam zamieszkać na Osiedlu Poematu, to jest świetna lokalizacja, spokojna okolica, osiedle położone wśród lasów ale dzięki południowej obwodnicy i skm w pobliżu dojazd do centrum jest bardzo dobry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy