FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ogrzewanie podłogowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fernena
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 509

PostWysłany: Pon Lip 18, 2022 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

naprawdę wiele osób decyduje się na ogrzewanie podłogowe ponieważ zdaje ono egzamin. jeśli ktoś z was także planuje montaż tego rodzaju ogrzewania to mogę polecić engo controls folie do podłogówki , które są naprawdę wysokiej jakości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Adrian77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 553

PostWysłany: Pią Lip 22, 2022 6:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę Wam wszystkim polecić oferte firmy, z której sam skorzystałem i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Jeżeli szukacie ekspertów w przypadku odnawialnych zródeł oraz projektowanie instalacji kanalizacyjnych łódź to polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę firmy Świat Instalacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Helen21
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Kwi 2022
Posty: 8

PostWysłany: Pią Lip 22, 2022 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już sama nie wiem, co lepsze czyy fotowoltaika czy maty czy pompa ciepła. Tu czytam: https://el-corte.pl/pompy-ciepla-do-ogrzewania-domu-n19
ze moze i ta pompe ciepła zainstalowac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1371

PostWysłany: Pią Lip 29, 2022 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcecie oszczędzać na ogrzewaniu? Zależy Wam na redukcji wszystkich kosztów? No to koniecznie wejdźcie sobie na stronę https://design-silesia.pl/3-sposoby-na-oszczedzanie-na-ogrzewaniu-domu/ . Tam macie świetny artykuł opisujący to, w jaki sposób można na ogrzewaniu oszczędzać. Liczę, że na pewno wybierzecie jakieś fajne propozycje dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Sob Sie 06, 2022 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogrzewanie podłogowe to najczęstszy i bardzo dobry wybór jeśli chodzi o nowe budownictwo. Jednak warto dowiedzieć się więcej ile dokładnie kosztuje wodne ogrzewanie podłogowe, dzięki czemu będziecie wiedzieli na co się przygotować. Podrzucam artykuł - https://remont.biz.pl/ceny/ile-kosztuje-wodne-ogrzewanie-podlogowe/ i mam nadzieję, że podejmiecie odpowiednie kroki, a co najważniejsze dom będzie dokładnie taki jaki sobie wymarzyliście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy