FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Tatuaże - jakie macie zdanie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Nie Cze 23, 2019 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem jak najbardziej za. tatuaże bardzo mi się podobają i nawet kilka mam. Uważam jednak, ze robiąc tatuaż każdy powinien dowiedzieć się jak o niego dbać - https://zagojeni.pl/otarcia-skaleczenia-stluczenia/rany-po-tatuazu-piercingu-i-zabiegach-medycyny-estetycznej/ PO zabiegu łatwo o infekcję i rany dlatego właściwa pielęgnacja jest bardzo ważna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 680

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak najbardziej pozytywne, nie może być inaczej Smile wszystko jest dla ludzi ale wiadomo, że trzeba wybierać sprawdzone studia. Ja polecam JAH LOVE TATTOO z Wawy. Super ludzie, ekstra tatuaże, świetne warunki. Nic dodać, nic ująć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Pią Sty 24, 2020 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem tatuaż to nic złego, a nawet poprzez niego można wyrazić w jakis sposób siebie. Wszystkim ze Szczecina i okolic, którzy szukają dobrego studia tatuażu polecam zajrzeć tutaj https://www.skytattoo.net/studio-salon-tatuazu-szczecin/ . Możecie liczyć na pełen profesjonalizm i zrozumienie od osób tutaj pracujących, więc na pewno wyjdziecie od nich zadowoleni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Qba24
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Sty 2020
Posty: 6

PostWysłany: Sob Sty 25, 2020 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukaj pomocy u specjalistów. Wątpię, abyś czegoś rzetelnego dowiedział się z forum.
_________________
Głupcom należałoby wymyślić trudniejszy sposób rozmnażania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Wrz 2019
Posty: 160

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też polecam jah love tattoo, tu macie namiar na ich profil na facebooku https://www.facebook.com/pg/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/photos/?tab=album&album_id=10154746686556226. tu pasuje mi wszystko - atmosfera, terminy, ceny i sami ludzie - bo to oni są najważniejsi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do tatuaży nic nie mam, uważam jedynie, że jak jest ich za dużo, to zdecydowanie taki efekt szpeci. Chylińska według mnie wygląda strasznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łosica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 80

PostWysłany: Pon Lut 03, 2020 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam nic przeciwko tatuażom, sama nawet chciałabym jeden, ale muszę przemyśleć wzór. Boję się tylko gojenia, bo to jednak mocne uszkodzenie skóry. Nie mieliście jakichś komplikacji z tym związanych? Już nie raz słyszałam, że osoby robiące sobie tatuaż używały octenisept na rany. Jest to chyba konieczne, by zdezynfekować i przyspieszyć gojenie. Jak to u was wyglądało? Długo się goił?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słoń66
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 29 Lut 2020
Posty: 38

PostWysłany: Sob Mar 21, 2020 10:16 pm    Temat postu: Tatuaż Odpowiedz z cytatem

Oj tak! W zupełności zgadzam się z tym, że są one coraz bardziej akceptowane i stale na czasie Smile Sama w końcu skusiłam się na zrobienie na ramieniu ( bo tam najmniej boli haha) Niestety troszkę początkowo go zaniedbałam, ale teraz pielęgnuje. Polecam Wam ten poradnik: https://xn--pikne-wosy-fnb11c.pl/jak-dbac-o-nowy-i-swiezy-tatuaz-poradnik/ Dużo przydatnych wskazówek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2020 7:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom, które rozglądają się za odpowiednim salonem tatuażu na terenie Trójmiasta polecam zapoznać się z ofertą https://www.tatucan.com.pl/ Sam zdecydowałem się na kilka tatuaży u nich i wszystkie świetnie wyglądają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gerek10
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2020 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mowa o firmach to warto pomyśleć o kupnie opinii w Google Maps. Więcej na tej stronie: https://kup-opinie.pl/ Zastanawiam się czy to dobre rozwiązanie, bo sam bym skorzystał. Jakie jest Wasze zdanie? Macie już z tym doświadczenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 562

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2020 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze, ze oryginalna nie będę jak powiem, ze uwielbiam tatuaże i polece studio Jah Love w Warszawie Smile są bezkonkurencyjni, a kilka miejsc tego typu już odwiedziłam ( nie tylko w stolicy ;p ).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1628

PostWysłany: Wto Lip 07, 2020 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed zrobieniem tatuażu trzeba mieć chociaż podstawową wiedzę na temat procesu jego gojenia się i pielęgnacji. Na stronie: https://zagojeni.pl/ można znaleźć wiele artykułów na ten temat. Na pewno pomogą przy dbaniu o tatuaż szczególnie na początku, kiedy nie mamy o tym zbyt wielkiego pojęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gkris
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 07, 2020 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to żaden problem, wyglądają ciekawie i interesująco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DavidG
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Kwi 2020
Posty: 408

PostWysłany: Sob Sie 22, 2020 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdanie mam jak najbardziej pozytywne, bo sam mam pięć tatuaży Smile Najstarszy średnio wyszedł, ale kolejne cztery robiłem juz w dobrym warszawskim Blackstar Studio https://www.blackstarstudio.pl/ i jestem z nich bardzo zadowolony, są naprawdę dobre. Także jeśli się decydujecie na tatuaż to pamiętajcie by dobrze sprawdzić studio, szukajcie tych renomowanych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Pią Paź 30, 2020 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się podobają ale na pewno takie zadbane muszą być. Od momentu zrobienia pielęgnować już trzeba. Najpierw ranę to Octeniseptem, sprawdzony i najlepszy jest. Przyspieszy gojenie, odkazi, zapobiega zakażeniom które często się pojawiają po tatuażach. Szczególnie jak zrobimy je w miejscach średnio polecanych Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy