FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sprzęt czyszczący do domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Wto Lut 25, 2020 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zaopatrzyć się w profesjonalną chemię m.in. środki czyszczące, środki zapachowe, dobrej jakości proszki do prania. Wszystko to, znajdziecie w ofercie sklepu https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/ w bardzo atrakcyjnych cenach. Myślę, że ta oferta zainteresuje was równie mocno, jak mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
jeggi89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 233

PostWysłany: Pią Lut 28, 2020 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

całkiem spoko jest własnie myjka parowa ariete do mycia podłóg, umyje nie tylko podłogi, ale i również piekarnik czy kaloryfer.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Sob Mar 28, 2020 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby sprzątanie nie było uporczywe to polecam dobry odkurzacz centralny ,który rozwiąże dotychczasowy problem sprzątania Ten https://centralne-odkurzacze.net/odkurzacze-centralne/511-odkurzacz-centralny-greenline-120.html jest świetny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 5:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez wdomu24.pl gdzie będziecie mogli znaleźć wysokiej jakości rozwiązania w zakresie - roboty myjące podłogi z pomocą których będziecie mogli dużo wygodniej i jednocześnie szybciej zadbać o zachowanie czystości w swoim domu. My nie zawiedliśmy się i jak do tej pory działa bardzo fajnie, natomiast cena również nie była jakoś uciążliwa dla naszego budżetu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ola55
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Gru 2018
Posty: 9

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2020 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Ci polecam mopa parowego od ariete, pionowego, jest lekki myje świetnie , nie pozostawia smug i jest bezpieczny dla drewnianych parkietów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lokatorki
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 05 Kwi 2020
Posty: 57

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2020 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mopa nie mam ale mam czyścik parowy Ariete, jest świetny do każdego rodzaju porządków, dawno mi się tak szybko i wygodnie nie sprzątało
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Konallia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 566
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Kwi 19, 2020 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakich urządzeń używacie do sprzątania? Niedawno wyszukałam w Internecie nowoczesny mop Hizero. Jes to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie do mieszkania. Czy ktoś z was używa tego urządzenia? Oferta jest na stronie https://sklep.sternapolska.pl/produkt/hizero-4-1-bionic-mop/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Pon Maj 04, 2020 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest znalezienie porządnej firmy, która zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości środków czystości. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z firmą http://www.taks.stg.pl/ Jest to hurtownia chemiczna z województwa pomorskiego, z którą warto się skontaktować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sebcio77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Gru 2016
Posty: 68
Skąd: Podwilk

PostWysłany: Sob Maj 16, 2020 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gerwaziusz napisał:
Enoale napisał:
A ja ostatnio zainwestowałam w odkurzacz iRobot Roomba i to chyba był strzał w 10. Robot sprząta a ja się relaksuje, nie wzięłam do ręki szczotki czy odkurzacza po zakupie sprzętu.


Który konkretnie model? Z tego co widzę, na oficjalniej stronie https://irobot.pl/pl/, jest ich aż 9. Na pewno nie potrzebuję takiego bardzo wypasionego, bo nie mam ani dywanów, ani wykładzin, które potrzebowałyby dużej mocy ssącej. Zależy mi tylko na tym, żeby pod moją nieobecność podłogi zostały zamiecione z kurzu, piasku i codziennego brudu. Który model będzie najlepszy w tym przypadku?


Modeli jest sporo całkiem fajnie wypada model i7, jest bardzo dokładny jeżeli chodzi o sprzątanie i dodatkowo cichy, ja go mam i polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
asia60
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 63

PostWysłany: Sro Maj 20, 2020 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt roomba jest naprawdę ok, a jak sobie radzi przy dwójce dzieci i zwierzakach u Was?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Pią Maj 29, 2020 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzęt to jedno, ale musicie również pamiętać o środkach czystości Smile Nie wiem jak to wygląda u was, ale ja miałam okazję korzystać już z wielu różnych preparatów i środków. Bez wątpienia, najlepszymi z nich okazały się produkty z Pro Formula.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
silkesilke
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Cze 2020
Posty: 1

PostWysłany: Nie Cze 28, 2020 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wiedziałam że chcę odkurzacz workowy, a potem sprawdzałam i porównywałam co kupić na ranking odkurzaczy workowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2020 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ten moment zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę https://wdomu24.pl/47-roboty-2-w-1-odkurzajace-i-myjace gdzie będziecie mogli znaleźć szeroki wybór propozycji, jeśli chodzi o porządne roboty sprzątające, które wykonają najgorsze zadania za nas podczas naszej nieobecności w pracy. Ja jestem mega fanem takiego rozwiązania i zdecydowanie nie żałuję podjętej decyzji wybierając - ZACO A9s. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Pią Paź 02, 2020 4:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do niedawna korzystałam jedynie z własnoręcznie przygotowanych produktów, właśnie wspomnianego octu czy soku z cytryny. Było oczywiście z tym dużo roboty, efekt nie zawsze był idealny ale miałam poczucie tego, żę jest to dobre dla środowiska. Ostatnio znalazłam środki czystości tutaj clean24.pl i jestem z nich bardzo zadowolona. Dobrze czyszczą i nie śmierdzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fritsch.kacey
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 02 Paź 2020
Posty: 11
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 02, 2020 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad kupieniem rumby, czy ktoś z Was ją posiada?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy