FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie kupie repliki broni przez internet?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patrycjagruszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 176

PostWysłany: Nie Mar 14, 2021 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto zajrzeć na stronę https://www.taiwangun.com/pl/pistolety , gdzie znajdziecie całą gamę pistoletów na kulki, dzięki temu nawet najbardziej wymagający uczestnik gier taktycznych wybierze tu replikę asg, dopasowaną do jego potrzeb i wymagań. Ceny są bardzo dobre, a wybór spory. Oprócz tego w sklepie znajdziecie kamizelki, celowniki czy pasy taktyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
jerod.stanton
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Mar 14, 2021 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy repliki są dozwolone w Polsce dla wszystkich?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Pią Kwi 15, 2022 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj, aby także zadbać o ich skuteczne zabezpieczenie przed niepowołanymi rękoma i ewentualną kradzieżą. Dlatego na pewno przyda się wysokiej klasy sejf na broń i jeśli chodzi o ich wybór to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście także zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez https://sejf-szafanabron.pl/pl/c/SEJFY-SCIENNE/321 gdzie znajdziecie wszystko co potrzebne w dobrych cenach i z konkretnym wsparciem obsługi, która na pewno pomoże w podjęciu racjonalnej decyzji. Nasz wybór to wersja sejf ścienny POLASZEK WN 45 złapany w całkiem niezłej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Nie Maj 29, 2022 6:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że moją pasją jest strzelectwo. Ostatnimi czasy poszukiwałem lunety optycznej meopta 3-18x56 dobry ceny. Satysfakcjonująca ofertę udało mi się uzyskać na stronie sklepu internetowego pod tym linkiem: www.knieja.com.pl . Jeśli lubicie broń i szukacie jakościowego sklepu, to polecam tam zajrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy