FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Meble do kuchni
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
VasiliyCosiv
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo. Przydatne informacje Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też chcemy zamówić meble na wymiar. Sługo szukałam odpowiedniej firmy i trafiłam na http://www.stolkar.pl/pl/ Robią meble na wymiar od wielu lat a ceny są bardzo ok. Szukałam gotowych mebli ale niestety nie znalazłam nic co by mi się spodobało. Poza tym mam strasznie niewymiarową kuchnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 454

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawe projekty mozna zobaczyc tutaj: https://abc-macisz.pl/oferta/meble-kuchenne.html - musicie przyznac, ze robia wrazenie, prawda? To polska firma, z prawie 30-letnia tradycja. Ich kuchenne meble na wymiar sluza naprawde dlugo. Nie dziwne, skoro sa wykonane z naprawde dobrych materialow.
Uwazam, ze warto raz na te 10-15 lat (bo co tyle wymieniamy przeciez meble mniej wiecej?) zainwestowac w dobre jakosciowo meble do kuchni na wymiar i cieszyc sie ich jakoscia, niz kupowac cos z marketu, co sie rozleci po kilku latach, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 596

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was może ma jakieś doświadczenie z firmą http://www.vigomeble.pl? Słyszałam, że wykonują solidne meble kuchenne Trzebinia w najróżniejszych stylach. U nich można zamówić na prawdę oryginalne i stylowe meble do swojej kuchni, które będą ozdobą całego wnętrza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Sob Cze 01, 2019 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze podstawa to meble Smile Ja do mebli w kuchni i w biurze wziąłem firmę z Wyszkowa - Wiór Płyt i zrobili mi meble na wymiar. Wszystko tak jak chciałam. Wycena darmowa. A meble są naprawdę solidne no i piękne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kotcinhu
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Cze 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sob Cze 01, 2019 12:17 pm    Temat postu: Witam Odpowiedz z cytatem

Witam, najlepiej ciemne drewniane Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 700
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 6:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jest postawić na meble na wymiar. Można wtedy łatwo i szybko zaaranżować cała kuchnię. Osobiście polecam te od firmy Jopp Design, bo są zwyczajnie najlepsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysia_domownik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 455

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o meble to dużo osób decyduje sie na meble na wymiar. Ale to zależy od tego, czy chcemy by były idealnie wpasowane do kuchni. Często jest tak, że po prostu gotowe zestawy nie pasują. Teraz jest łatwiej, bo są strony jak np. plmeble.pl i wybór jest ogromny więc można coś dopasować według własnych wytycznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 7:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście uważam że najlepszym rozwiązaniem do kuchni są meble robione na wymiar. Sama zdecydowałam się na takie meble. Ich wykonaniem zajęła się firma https://meble-wojcik.com/ i mogę polecić ich wszystkim osobom ze śląska, które chcą mieć solidne i piękne meble kuchenne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sotbe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 261

PostWysłany: Czw Cze 10, 2021 5:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając natomiast profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru stylowych i dobrze wykonanych baterii kuchennych w nowoczesnym wydaniu to zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez https://sklep.sotbe.com/ gdzie będziecie mogli liczyć na konkurencyjne ceny, profesjonalizm obsługi i jednocześnie aż 5 lat gwarancji. Pozdrawiamy i zapraszamy do zakupów!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy