FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak dbacie o swoje zdrowie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andrzej Sienkiewicz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Lip 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sie 10, 2020 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monitoruję teraz sytuację koronawirusa na Twiterze, ponieważ Ministerstwo Zdrowia codziennie aktualizuje tam najnowsze informacje. Mianowicie czytam wiadomości na portalu https://zycie.news, zawsze jest wiele aktualizacji każdego dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
asia60
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 63

PostWysłany: Nie Sie 23, 2020 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam ostatnio straszne problemy z narkami. Miałam kamienie na nich, potem się okazało, ze można je dosc syzbko i konkretnie usunąć własnie metodą - PCNL – przezskórne usuwanie kamieni nerkowych,
zaburzenia w pracy nerek w Szpitalu Mazovia. Byłam na tym zabiegu i wszystko było ok. Problem dość szybko minął.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agata36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 92

PostWysłany: Nie Sie 23, 2020 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zwracać jeszcze uwagę na to jakie mamy własnie pieprzyki i jk cos jest niepokojącego to isc przebadać je https://cmzwierzyniecka.pl/zabiegi/badanie-znamion-videodermatoskopem/ tym dokładnym urzadzeniem,a niebezpieczne zmiany usunac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dalongir
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 403

PostWysłany: Nie Sie 23, 2020 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie o swoje zdrowie musimy dbac- bo bez niego nic tak juz nie cieszy. Bardzo ciezko maja jednak osoby starsze ktore bardzo czesto nie sa juz zdolne do samodzielnego funkcjonowania i mierzenia sie z codziennymi wyzwaniami. Mnie udalo sie jedynie przez kilka miesiecy opiekowac sie babcia jednak nie mialam odpowiednich srodkow i wiedzy aby zadbac o nia tak jak nalezy. Gdyby nie dom seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu to babcia nigdy nie poczula by sie tak dobrze jak teraz. Dbaja o nią przez caly czas - personel jest doswiadczony a seniorzy zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2020 4:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam kosmetyki i olejki CBD z tego sklepu https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Medihemp-OG/23 Są naturalne i w 100% zdrowe. Olejki mają bardzo dobry wpływ na zdrowie i samopoczucie. Myślę, że warto je wypróbować. U mnie sprawdzają się rewelacyjnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
samantha.farrell
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Wrz 2020
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2020 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto się suplementować, uzupełniać niedobory witamin w organizmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Wto Paź 06, 2020 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto regularnie się badać i robić sobie podstawowe badania. To jest postawa. Tutaj https://hms-assistance24.com/ sobie zerknijcie. Jest tam bowiem namiar na stronę, gdzie znajdziecie ciekawą ofertę, jeśli chodzi o pakiety medyczne. W dzisiejszych czasach, to super sprawa, bo dostanie się do lekarza na kasę chorych graniczy z cudem.

Ostatnio zmieniony przez inka3 dnia Nie Paź 11, 2020 10:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majsterman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 109

PostWysłany: Czw Paź 08, 2020 6:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podstawa to dobra dieta, ciężko być zdrowym jak się je byle co, nie dosypia, w okresie jesienno-zimowym wspomagam się dodatkowo suplementami, teraz sobie kupiłem estovitę immuno, to produkt na bazie olejów i z dodatkiem witamin m.in. D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Czw Paź 29, 2020 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak. Przecież zawsze powinniście dobierać takie rozwiązania, które będą adekwatne do Waszej sytuacji.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 8:10 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek333267667
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1345

PostWysłany: Pią Paź 30, 2020 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od mojej bardzo dobrej znajomej kilka dni temu dowiedziałem się o bardzo ciekawym artykule depilacja laserowa SHR jesienią .W tym artykule jest bardzo dużo mega ciekawych informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
helka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 693

PostWysłany: Sob Paź 31, 2020 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam sporo problemów z skórą. Znajomy polecił mi kosmetyki doktora https://www.drduda.pl/pl/kapiele-siarkowe-siarczkowe-w-domu/ i przyznam szczerze, że na początku byłam sceptycznie nastawiony. Moje podejście się zmieniło, kiedy rezultaty zaczęły być widoczne. Na pewno kąpiele żelem na bazie wody siarczkowej dadzą efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 456

PostWysłany: Pon Gru 07, 2020 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja dbam o zdrowie dzięki profilaktyce i regularnym badaniom, jak tylko pojawiły się u mnie nieco gorsze wyniki cytologii zaczełam stosowac papilocare tak jak zalecił lekarz bo to mogło być zakażenie hpv, w ten sposób można uniknąć raka szyjki macicy jeśli się szybko zadziała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1102

PostWysłany: Wto Gru 08, 2020 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowie jest najważniejsze i należy bardzo dbać o siebie zdrowo się odżywiając i dużo ćwiczyć - min 3 razy na tydzień by wypadało Smile. Jeśli mamy podejrzenia co do naszego zdrowia to od razu szukać pomocy u specjalistów i warto wtedy zrobić porządne rtg. Najlepszy rentgen w Krakowie jest tutaj https://efficlinic.pl/diagnostyka-obrazowa/rtg/ Klinika ma najlepszych specjalistów i najszybsze terminy badań. Lepiej sprawdzać jak coś nas niepokoi niż czekać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Wto Gru 08, 2020 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

By żyć zdrowo i długo trzeba korzystać z zdrowych produktów. Zobaczcie np tą ofertę tu https://www.bee.pl/fabijanscy-makaron-z-ciecierzycy-muszla-bez-glutenu-250-g-bio_p147941.html Ten makaron z cicieżycy jest zdrowy, bezglutenowy. Pasuje do zup, sałatek itp. Produkt który jest odpopwiedni dla wegan i wegetarian.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kopac
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 17 Sty 2017
Posty: 34

PostWysłany: Czw Gru 10, 2020 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Regularne badania i już , ja na przykład chodze do szpitala mazovia, bo aktualnie własnie musza mi wyleczyć moje kamienie na nerkach, mam już zabieg ustawiony kiedy dokładniej ma być, usuwane kamienie bede miała metoda rirs tj leczenie kamicy nerkowej i moczowodowej przy pomocy giętkiego
endoskopu z użyciem lasera holmowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 21, 22, 23  Następny
Strona 7 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy