FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Co na dach
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KrzysiekD
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 504

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o dach chodzi to świetnie sprawdzi się firma http://expresdach.pl/ z Kielc. To prawdziwi fachowcy w tym zakresie. Pokrycie dachowe (dachówka ceramiczna Roben), okna, orynnowanie - wszystko mamy od nich i wszystko jest solidne i dobrze nam służy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom rozglądającym się za niedrogim pokryciem dachu polecam zajrzeć na stronę www.serwisdach.com.pl Jest to skład materiałów do budowy dachów, który znajduje się w Szczecinie. Mają świetne ceny więc polecam ich wam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WojtekOl
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 105

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także postawiłem na ceramikę ze względu na jej wyróżniającą się trwałość, piękny wygląd, dobre warunki gwarancyjne (w Braas) oraz pokrycie angobą która powstrzymuje jej porastanie i zabrudzenia jednocześnie wyróżniając się niską nasiąkliwością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zakresie pokryć dachowego do swojego domu, to ja zdecydowanie mogę polecić abyście zwrócili uwagę na ofertę producenta Braas, który przygotował szeroki wybór modeli w zakresie dachówek ceramicznych, cementowych oraz blachodachówek panelowych (modele Decra i Quadro) które dostępne są też w kilku wersjach kolorystycznych oraz zabezpieczone powłoką angobowaną oraz glazurą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WojtekOl
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 105

PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli o mnie chodzi to polecam zwrócić uwagę na ofertę Braas która moim zdaniem jest najlepsza opcja z dostępnych na rynku, mają świetne ceny, szeroki wybór modeli oraz palety kolorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednim pokryciem dachowym to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy https://www.mabodach.pl/ Oni sprzedają porządne pokrycia dachowe w całkiem niezłych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Sob Lis 02, 2019 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już chcesz mieć właśnie przede wszystkim trwały, bezpieczny i jednocześnie piękny dom oraz dach to koniecznie zwróćcie uwagę na dachówkę ceramiczną od Braas, która moim zdaniem jest zdecydowanym numerem jeden jeżeli chodzi o jakość wykonania, cenę oraz zastosowane zabezpieczenia przy każdym modelu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1859

PostWysłany: Nie Lut 02, 2020 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast śmiało mogę polecić Ci, abyś sprawdził ofertę Braas u którego znajdziesz dosłownie wszystko czego możesz potrzebować zarówno do izolacji, uszczelnienia, czy też wyboru rodzaju dachówki ceramicznej bądź cementowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Pon Lut 03, 2020 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapomnij również o stosownych akcesoriach dachowych. Te, które zaproponowała firma Pimar https://www.pimar.pl/ z Poznania robi nie lada wrażenie. Dach tego typu prezentuje się cudownie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Czw Lut 06, 2020 12:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepsze są dachówki ceramiczne. My na nie się zdecydowaliśmy i jesteśmy w pełni zadowoleni z wyboru. Konkretnie są to dachówki od Roben kupowane w https://www.dachlux.pl/ z Warszawy. Mają genialną ofertę, ogromny wybór i dobrze doradzają, dokonują też wyceny, m.in. za pośrednictwem formularza internetowego. Duży plus za rozsądne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz332
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 263

PostWysłany: Pią Lut 07, 2020 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na dach wykorzystałem blachę ale jednak mimo wszystko postanowiłem zrobić lokalizacja wycieków w całym domu dla pewności ponieważ mam nowy dom. Bardzo mi to pomogło poniewaz firma wykryła niewielki wyciek dzięki czemu nie zrobiło mi to dużych szkód. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 707

PostWysłany: Sob Lut 08, 2020 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o blachodachówce? Bo ja zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Właśnie nawet mam coś na oku. A i jeszcze jedna kwestia... Odnośnie konstrukcji dachu, ponieważ zastanawiam się nad takim rozwiązaniem https://mgdachy.pl/wiazary/ . Co myślicie na ten temat?

Ostatnio zmieniony przez mayka dnia Wto Lut 11, 2020 10:30 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asabert5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 381

PostWysłany: Nie Lut 09, 2020 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich zainteresowanych tematem , poniewaz mam dla Was interesującą ofertę . Jestem właścicielem sporej hali przemysłowej. Jakiś czas temu skorzystałem z pomocy firmy https://www.dachy-zrbzawadzki.pl/hale-stalowe-przemyslowe/ i jestem bardzo zadowolony .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sro Paź 27, 2021 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii jeżeli naprawdę dobre i funkcjonalne pokrycie dachowe to u mnie zdecydowanie wygrywa dachówka ceramiczna i to jest raczej niepodważalne bo większość osób tak stwierdzi. Warto wybierać własnie te pokrycia szczególnie, że ich ceny nie są tak duże a dachówki betonowej są bardzo zbliżone do słabych blachodachówek, a do tego nadal posiadają 30 letnią gwarancję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy