FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Neurochirurg

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
heniutek
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 15 Wrz 2017
Posty: 46

PostWysłany: Sob Wrz 21, 2019 2:34 pm    Temat postu: Neurochirurg Odpowiedz z cytatem

Wiecie może, ile za prywatną wizytę może brać neurochirurg w Warszawie? Potrzebny jest naprawdę prawdziwy fachowiec, specjalista w swojej dziedzinie. Jest on potrzebny dla kogoś z rodziny i wszyscy szukamy pomocy, gdzie tylko się da. Przeglądając dziesiątki miejsc w sieci widać, że ludzie bardzo sobie chwalą ośrodek Ortopedika. Kojarzycie może? jak wizyty cenowo u nich wyglądają?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
agrone
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 575

PostWysłany: Pią Lis 25, 2022 6:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepszym neurochirurgiem jest Pan Maciej Mielczarek, trafiłem do niego z polecenia i jestem zadowolony. Moje silne bóle kręgosłupa minęły, po dobraniu odpowiednich leków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3691

PostWysłany: Wto Gru 19, 2023 3:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lekarzem oferującym szereg kompleksowych usług i terapii w dziedzinie neurochirurgi jest https://www.emg-warszawa.pl/o-mnie-1 Specjalizuję się w schorzeniach jak guzy rdzenia kręgowego, dyskopatia, guzy mózgu, operacje odbarczające zespoły cieśni nadgarstka, blokada okołostawowa kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, leczenie chirurgiczne porażenia nerwu twarzowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiodor90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 91

PostWysłany: Wto Mar 05, 2024 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy w razie podejrzewania u siebie bólów neuropatycznych trzeba odwiedzić właśnie neurologa i neurochirurga? Chyba już wszystkie badania wykonane, w sumie powinno być ok a nadal boli. Takie nieprzyjemne kłucia, mrowienia, jak czytam to może to być właśnie ból neuropatyczny. O metodach leczenia też czytałem, na https://sensusmed.pl/oferta/przezczaszkowa-stymulacja-pradem/terapia-bolu-neuropatycznego/ między innymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Evv5td32
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Mar 2024
Posty: 4

PostWysłany: Wto Mar 05, 2024 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

macie jakąś sprawdzoną listę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Witraz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Mar 2024
Posty: 4

PostWysłany: Wto Mar 05, 2024 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto mieć namiar na kogoś takiego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy