FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
nietrzymanie moczu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kibi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 546

PostWysłany: Sro Lut 24, 2021 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście powinnaś skonsultować się z lekarzem, ale z tego co wiem to pomóc mogą ćwiczenia mięśni Kegla. Służą do nich między innymi tzw. kulki gejszy, które możesz kupić na http://n69.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1119

PostWysłany: Wto Maj 18, 2021 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A leczenie laserowe? Z tego co wiem i czytałam na https://klinikamiracki.pl/eva-radiofrekwencja-quadripolarna/ to można sobie wykonać takie zabiegi i poprawić komfort życia tym sposobem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dadzia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 116

PostWysłany: Pon Maj 24, 2021 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W szpitalu Mazovia wydaje mi się, że będą w stanie pomóc z takim problemem. Moja znajoma do nich się zgłosiła i tam pomogli jej poprzez rehabilitację mięśni Kegla.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daniel36Wilk12
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 54

PostWysłany: Pią Lis 12, 2021 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego czasu mam nawroty z zapalenie pęcherza. Okazało się że mam E.coli po przeleczeniu za kilka tygodni od nowa ten sam problem. Udałem się do Urolog Rzeszów zrobił mi posiew przeleczył. Okazało się również że mam bóle podbrzusza nawet po wyleczeniu. e Muszę przejść rehabilitację. Teraz wiem, ze żyję bez bólu. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adda4
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 217

PostWysłany: Sro Lis 17, 2021 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przez jakiś czas mialam problem z pęcherzem i pojawiło się nietrzymanie moczu, w DOZ na standach są próbki wkładek które można sobie wziąć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Sro Lut 16, 2022 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w tego typu problemach nie ma co zwlekać tylko trzeba zapisać się do specjalisty i tutaj polecam urologa https://cmp.med.pl/zakres-uslug/konsultacje-lekarskie/urologia/ pamiętam, że jak moja kobieta miała tego typu problemy to właśnie tam chodziła się leczyć i po kilku tygodniach i przyjętych lekach dolegliwości minęły. Szczegóły znajdziecie na tej stronie którą podesłałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zulauf.phoebe
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Lut 2022
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 21, 2022 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy któraś z Was miała również problem z erytrocytami w moczu w ciąży? W sieci znalazłam ten wpis https://www.mamazone.pl/badania-w-ciazy/erytrocyty-w-moczu-w-ciazy/. Erytrocyty w moczu w ciąży mogą wskazywać na: kamicę moczową, odmiedniczkowe zapalenie nerek czy cukrzycę. Krwinkomocz może towarzyszyć także infekcjom dróg moczowych, np. zapaleniu pęcherza. W ciąży krwinki czerwone w moczu to także objaw ucisku powiększonej macicy na drogi moczowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilonkan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 63

PostWysłany: Pon Lut 28, 2022 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ciekawy temat! świetne wskazówki i propozycje! tego szukałam. Dzięki! Smile Pozdrawiam Smile)
________________
badania krwi Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darianess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2021
Posty: 545

PostWysłany: Sob Mar 26, 2022 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest by znaleźć dobrą poradnię urologiczną, więc jak najbardziej mogę polecić https://szpitalmazovia.pl/ . Tutaj pracują świetni specjaliści, którzy na pewno odpowiednio wam pomogą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JusJos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sty 2019
Posty: 96

PostWysłany: Pon Cze 20, 2022 5:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie miałem okazji porównać pracy wielu urologów, więc wypowiem się na podstawie wizyty u jednego lekarza. Byłem w POST MEDICAL, gdzie mają lekarzy różnych specjalizacji, w tym właśnie urologa i bardzo polecam wizytę w tej klinice. Lekarz z podejściem i, co najważniejsze, od początku miałem wrażenie, że wie, o czym mówi, a nie zawsze tak jest. Badanie i diagnoza szybkie, ale skuteczne - udało się zwalczyć problem. Pojawiłem się jeszcze tylko na wizycie kontrolnej i po problemie. Także osobom mieszkającym na Śląsku polecam z całego serca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 789

PostWysłany: Pon Sie 08, 2022 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością znajdą się tu osoby poszukujące sprawdzonej strony z materiałami chłonnymi takimi jak podpaski. Polecam Wam cewniki urologiczne , jest to strona na której znajdziecie rozbudowaną ofertę dotyczącą tego typu produktów. Według mnie warto zapoznać się z ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 1015

PostWysłany: Pon Sie 08, 2022 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adda4 napisał:
przez jakiś czas mialam problem z pęcherzem i pojawiło się nietrzymanie moczu, w DOZ na standach są próbki wkładek które można sobie wziąć

Na jakiej zasadzie w DOZie można dostać te darmowe próbki, trzeba mieć jakieś zaświadczenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ankala
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sie 2021
Posty: 127

PostWysłany: Nie Sie 14, 2022 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, z tego co ja się orientuję nie trzeba mieć żadnego zaświadczenia. U nas w DOZie po prostu były takie standy i można było sobie taką próbkę zabrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darianess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2021
Posty: 545

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2022 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest by wybrać dobrą poradnie urologiczną, dlatego śmiało mogę polecić wam https://szpitalmazovia.pl/ . Osoby tutaj pracujące mają wielkie doświadczenie i co ważne fachowo podchodzą do problemów pacjentów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3717

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2022 6:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz normalnie funkcjonować. Wystarczy tylko pomyśleć o zakupie odpowiednich produktów, które Ci to ułatwią. Osobiście polecam Ci wizytę w sklepie https://chlonne24.pl/majtki-chlonne-dla-kobiet. W ich bogatej ofercie znajdziesz wkładki urologiczne, majtki chłonne, podkłady, artykuły do pielęgnacji i wiele innych wyrobów medycznych. Dokładają oni wszelkich starań w szybką realizację zamówienia i fachową obsługę, która zawsze jest gotowa udzielić pomocy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy