FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nowe mieszkania na Pradze

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rodzynek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 1

PostWysłany: Wto Maj 24, 2011 1:44 pm    Temat postu: Nowe mieszkania na Pradze Odpowiedz z cytatem

Już jakiś czas szukam mieszkania na Pradze, bo potrzebujemy większego, ale w miarę taniego i zauważyłem , że w rejonie Al. Solidarności powstają dwa nowe osiedla mieszkań. Jedno jest tak bardziej w głębi, przy Namysłowskiej i buduje to Spółdzielnia Praga, a drugie trochę lepiej położone, bo przy Wileńskiej, blisko Solidarności, ale mam bardzo mało informacji o tej inwestycji. Buduje to Budrem i ceny mają mieć od 7 tysięcy za metr. To niezła cena, bo Namysłowska sprzedaje od 7900 za metr, tylko tam wiadomo jakie mają mieszkania, a Budrem nic nie pisze o tym. Czy ktoś może wie coś więcej o tych mieszkaniach, jakie będą duże i kiedy ruszy sprzedaż? Będę wdzięczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
bercik_p
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Maj 2011
Posty: 1

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 10:20 am    Temat postu: miaszkania Wileńska czy Namysłowska Odpowiedz z cytatem

Też długo nie mogłem niczego znaleźć o tej inwestycji przy Wileńskiej, ale znajomy jakoś podpytał robotników z budowy i powiedzieli mu, że mieszkania mają mieć metraż tak do ok 85 czyli maksymalnie 4 pokoje. Panowie nie wiedzieli, kiedy ruszy sprzedaż, ale biuro ma być gdzieś blisko tej inwestycji. Co do Namysłowskiej to kolega z pracy kupił tam mieszkanie ale za ponad 8 tys i już jest mały wybór mieszkań, a przy Wileńskiej ceny mają być ok 7 tys, więc znaczna różnica.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniec
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 19

PostWysłany: Pon Cze 06, 2011 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ceny mieszkań w Warszawie są dużo wyższe niż np. w Berlinie. To jest jakiś absurd, bo nasze płace są zdecydowanie niższe.
Czy 7900 zł za m.kw to atrakcyjna cena. Rzeczywisty koszt m.kw. nie powinien przekraczać 4000 zł, tylko pazerność deweloperów jest taka a nie inna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwester Ołdak
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 28 Maj 2011
Posty: 24

PostWysłany: Czw Cze 23, 2011 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Berlin paradoksalnie nie jest silny gospodarczo, dużo ma mieszkań na rynku a mało chętnych, którzy wyjeżdżają do biznesowych centr, jak np. Frankfurt i dlatego w Berlinie tak tanio.

W Polsce prognozuje się, że mieszkania też stanieją, bo wiele inwestycji zostaje ukończonych i na rynku znajdzie się wiele mieszkań, a ludzie nie dostaną kredytu w związku z obostrzeniami przy ich przydzielaniu. Ale na pewno nie zejdzie nigdy do 4 000 zł z m2 Wink
_________________
http://centruminwestycje.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sonia88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 3

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm mysle, ze jeśli człowiek jest względnym realistą a nie marzycielem to 7 tys za metr w wawie jest przyzwoita ceną Wink Tym bardziej ze wilenska jest blisko pomnika Czterech spiacych a stamtąd mozna szybko dotrzec do centrum...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tralalalińska
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lut 17, 2012 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda tylko, że żeby obejrzeć mieszkania trzeba będzie jeszcze trochę zaczekać bo NW ma być oddana w pierwszym kwartale 2013 roku.

A wiadomo ile kosztować będzie miejsce garażowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kool_ewicz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 2

PostWysłany: Pią Lut 17, 2012 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się interesuję tymi mieszkaniami...

Pytałem o miejsce garażowe, kosztuje 36 tys
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kenito
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 9

PostWysłany: Pon Mar 05, 2012 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak dyskusje czterech uczestników, którzy zarejestrowali się specjalnie, by napisać po jednym poście na temat konkretnej inwestycji, nie ma to jak cudowne zbiegi okoliczności Wink

Prawda jest taka, że jeśli opłaca się w tej chwili kupować mieszkanie w Warszawie to na pewno nie w takiej okolicy... Strach dziecko wypuścić. Powiem szczerze, że coraz słabiej widzę możliwości kupna mieszkania w Warszawie w ogóle. Ja niestety już umoczyłem, ale gdybym miał się przeprowadzać teraz to najlepiej gdzieś pod miasto, Piaseczno albo coś takiego... Dwa razy większa powierzchnia za tę samą cenę... Jak mi się rodzina powiększy, to będę myślał...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kima
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 6

PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o właśnie o Piaseczno mi chodzi:-)orientujecie się może jaki developer tam teraz jest godny polecenia? Jestem własnie w trakcie poszukiwan jakiegoś mieszkania tak ok 70-80m2. Własnie w Piasecznie urządzałoby mnie najbardziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kenito
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 9

PostWysłany: Wto Mar 13, 2012 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu masz wyszukiwarkę, możesz sobie ustalić granice powierzchni:
http://www.sand-city.pl/index.php?page=oferta
Niektóre rozkłady bardzo fajne, ale jaki deweloper to robi, to nie wiem, musisz sobie poklikać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otomebel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 2

PostWysłany: Sro Mar 14, 2012 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z zakupem - o ile posiada się gotówkę - nie kredyt - warto chyba chwilkę poczekać. W 2012 roku oraz 2013 prawdopodobnie powinna utrzymać się tendencja spadkowa na nieruchomościach. Być może już wkrótce zobaczymy "prawdziwe okazje". KRYZYS. Widać gołym okiem, że nie ma jakiejkolwiek presji ze strony popytu. 2 najbliższe lata mogą być ciężkim okresem dla deweloperów, chociaż z drugiej strony nabywcy nieruchomości mogą liczyć na spore upusty.
www.otomebel.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kima
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 6

PostWysłany: Czw Mar 15, 2012 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kenito napisał:
Tu masz wyszukiwarkę, możesz sobie ustalić granice powierzchni:
http://www.sand-city.pl/index.php?page=oferta
Niektóre rozkłady bardzo fajne, ale jaki deweloper to robi, to nie wiem, musisz sobie poklikać Wink

Dzięki piękne. Wyszukałam na stronce,że developer to Artin,może komuś się jeszcze przyda. Ciekawy budeynek w ogole,taki nowoczesny i innowacyjny zarazem:-) znalazłam fotki wykonczonych już mieszkań,jak dla mnie bomba:-) zauroczyły mnie wykonczenia łazienek! Co sądzicie?[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kool_ewicz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 2

PostWysłany: Pon Mar 19, 2012 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kenito napisał:
Nie ma to jak dyskusje czterech uczestników, którzy zarejestrowali się specjalnie, by napisać po jednym poście na temat konkretnej inwestycji, nie ma to jak cudowne zbiegi okoliczności Wink


Ty, Kolego poza dwoma postami, które wpisałeś w tym temacie, miałeś na swoim koncie tylko dwa więc nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Poza tym wybacz, że nie mam założonych kont na każdym forum mieszkaniowym, w momencie, kiedy poszukiwaniami mieszkania zajmuję się dopiero od niedawna. I interesuje mnie właśnie Nowa Wileńska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patison
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 14

PostWysłany: Sob Cze 30, 2012 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak dla mnie to rewelka te mieszkania od Artina. Już pisałem że by zamieszkał najchętniej w jednym. Chyba się wybiorę na drzwi otwarte i pooglądam mieszkanka na żywo. Jednak wirtualnie to nie to samo no nie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mosby
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Mar 2013
Posty: 3

PostWysłany: Czw Mar 28, 2013 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w pobliżu jest jakaś siłka ? Ważna sprawa Wink
_________________
jamie oliver
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy