FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nowoczesna sypialnia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Apricot
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lip 2020
Posty: 77

PostWysłany: Pią Paź 30, 2020 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również uważam, że dodatki ogrywają ogromną rolę w aranżacji wnętrz, dzięki nim pomieszczenia stają się bardziej przytulne. Nowoczesne i nietypowe rozwiązania, takie jak płyty imitujące metal czy płyty OSB w charakterze zagłówka łóżka pomogą stworzyć wyjątkowy klimat w sypialni. Jeśli szukasz ciekawych inspiracji na urządzenie nowoczesnej sypialni, polecam zajrzeć na bloga https://kronosfera.pl/blog/Pi%C4%99%C4%87%20pomys%C5%82%C3%B3w%20jak%20urz%C4%85dzi%C4%87%20nowoczesn%C4%85%20sypialni%C4%99,438 gdzie znajdziesz kilka interesujących wskazówek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
aniaola37
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 184

PostWysłany: Pon Lis 23, 2020 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi osobiście podoba się sypialnia w stylu retro. Wszystko o takim stylu możecie przeczytać na https://dekorativa.pl/blog/sypialnia-w-stylu-retro Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Konallia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 566
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Lut 15, 2021 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam nowoczesne meble do sypialni. Zwłaszcza poszukuje stoliki nocne Jaś albo jakieś inne nowoczesne stoliki. Jak na razie znalazłam sklep Pj-meble. Czy kupował ktoś w tym sklepie meble? Czekam na opinie https://www.pj-meble.pl/162-jas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JoaU
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Sie 2021
Posty: 161

PostWysłany: Czw Paź 07, 2021 6:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hiacynt666 napisał:
Ja natomiast nie wyobrażam sobie mieszkania bez kwiatów Smile uwielbiam je, mieszkanie wydaje się przytulniejsze Smile od niedawna również w sypialni a to za sprawą tego bloga nianio.com.pl/kwiaty-sypialni-dzieki-ktorym-bedziesz-lepiej-spac/ Bardzo fajny artykuł, nie wiedziałam że kwiaty maja az taki wpływ na człowieka Smile


Pięknie w sypialni wyglądają kwiaty sztuczne i rośliny, zobacz na te mchy: https://www.kwiatysztuczne.pl/kategorie/mech-reniferowy/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mali_nowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 143

PostWysłany: Sob Paź 16, 2021 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie każdy ma do tego tematu inne podejście, ale ja uważam, że najważniejszy element sypialni jest to, pod czym śpimy, czyli kołdra. Ja długo szukałam takiej, która po pierwsze nie będzie ciężka, po drugie będzie nadawać się do spania przez cały rok, a po trzecie będzie mógł spać pod nią alergik. W końcu trafiłam do tego sklepu internetowego https://vegehome.pl/sypialnia/koldry/aloes/ a już tam znalazłam kołdrę aloe vera. Bardzo polecam, bo mi służy doskonale!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak. Liczy się w końcu to, by cała rodzina miała jak najlepsze warunki do rozwoju. Jeśli chodzi o pościel, to na pewno powinniście poszukać jej w https://www.bellastoria.pl/posciel-satynowa-satyna-bawelniana-160x200 Myślę, że może być to dla Was bardzo cennym wsparciem, sami się o tym przekonajcie już teraz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Konallia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 566
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Gru 09, 2021 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesują mnie toaletki nowoczesne z lustrem. Czy możecie polecić sprawdzone sklepy meblowe online z bogatym asortymentem różnego rodzaju mebli? Niedawno znalazłam sklep 4 House Design. Czy znacie ten sklep? https://4housedesign.com/pl/c/Toaletki/22
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcol81
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 448
Skąd: Giżycko

PostWysłany: Pon Gru 20, 2021 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zależy Ci na nowocześnie urządzonej sypialni to może powinieneś kupić sobie lewitujące łóżko? Na stronie https://arbora.com.pl/lozko-lewitujace-nietypowe-rozwiazanie-do-sypialni/ znajduje się w świetnej cenie, jak będę mieć tylko kasę to sam sobie kupię. Daj znać, czy Ci się podoba.
_________________
Komuniści są jak krokodyle, które kiedy otwierają paszcze, nie wiemy – uśmiechają się, czy chcą nas pożreć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Wto Sty 04, 2022 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie osobiście bardzo się podobają tapety na zamówienie Uwalls.pl , jeśli nie znacie tego sklepu, to zachęcam do zajrzenia, na pewno coś dla siebie wybierzecie. Ich tapety są wysokiej jakości, na pewno na nich się nie zawiedziecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Czw Sty 06, 2022 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to porządny materac, od tego w końcu zależy komfort spania. Zobaczcie sobie materace selene. Ja cenię sobie te materace, bo mają dobrą jakość, a to jest najważniejsze. Wysypiać trzeba się dobrze i co jak co ale na materacu oszczędzać nie można. Komfort snu nie ma ceny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Sob Mar 11, 2023 5:48 am    Temat postu: Good Tips For Choosing Disposable Vapes Odpowiedz z cytatem

In reply to the lady asking about vozol disposable vape, nicotine free disposable vape australia, disposable vape 30mg nicotine, disposable vape gun, loy disposable vape, disposable vape made in usa, vice disposable vape, disposable vape tastes burnt after charging, disposable vape amazon, disposable vape energy drink, 50 nic disposable vape, I highly recommend this inquiry about disposable vape link as well as ghost disposable vape review, i dropped my disposable vape in water, disposable vape zillion, zillion disposable vape, elux disposable vape, flum disposable vape, kic disposable vape, disposable vape joondalup, disposable vape on amazon, disposable vape utah, 800 puff disposable vape uk, 20000 puff disposable vape, ghost disposable vape, disposable vape elf, 0 nicotine disposable vape nz, look at this homepage on disposable vape blog on top of i dropped my disposable vape in water, cube disposable vape, disposable vape mouthpiece, disposable vape puff bar, cake disposable vape delta 9, best delta 8 disposable vape, how to fix a burnt coil in a disposable vape, disposable vape 3 pack, disposable vape 5mg, yes disposable vape, alien disposable vape delta 8, disposable vape inside, disposable vape 2.5 nicotine, disposable vape risks, ivg disposable vape, try this more about the author on disposable vape tips for disposable vape devices, disposable vape battery, imperial 710 disposable vape, disposable vape 10 pack 2000 puffs, disposable vape flavors list, mango disposable vape, the best disposable vape uk, 3mg disposable vape uk, disposable vape near me gas station, vozol disposable vape, xl disposable vape, . See More Handy Tips For Picking Disposable Vapes 83f8fec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
malpek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2022
Posty: 518

PostWysłany: Sro Sie 02, 2023 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zastanawiam się nad wyborem nowego materaca i chciałabym podzielić się z Wami moimi przemyśleniami. Wydaje mi się, że znalezienie odpowiedniego materaca może być wyzwaniem, dlatego chciałabym poznać Wasze opinie i doświadczenia w tej kwestii. Czym kierujecie się przy wyborze materaca? Czy zwracacie uwagę na twardość, rodzaj wypełnienia, czy może na funkcje antyalergiczne? Czy są pewne marki, które polecacie lub wręcz przeciwnie, od których odradzacie? Znalazłam ciekawy artykuł na ten temat więc podrzucam link https://www.fatalista.com.pl/jak-znalezc-odpowiedni-materac-dopasowany-do-swoich-potrzeb/ Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3359

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2023 4:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, że ja planuję na dniach oddać swój dywan do pralni takiej jak http://clis.pl/ . Tutaj usługi są świadczone na bardzo wysokim poziomie i co ważne obsługa posiada duże doświadczenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Wto Lis 28, 2023 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób na pewno zastanawia się jak pomalować sypialnię inspiracje w sieci są różne, nie brakuje ich. Przeglądając inspiracje malarskie w sieci, warto kierować się nie tylko aktualnymi trendami, ale również własnymi preferencjami i atmosferą, jaką chce się osiągnąć w sypialni. Kolory stonowane, takie jak pastele czy delikatne szarości, często są wybierane, aby stworzyć spokojną i relaksującą przestrzeń do odpoczynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy