FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nowoczesne dekoracje okien
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daduszek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Nie Mar 29, 2015 9:04 pm    Temat postu: Nowoczesne dekoracje okien Odpowiedz z cytatem

Po wielu latach wynajmowania, w końcu udało nam się kupić swoje pierwsze mieszkanie. Teraz czeka nas to co najlepsze czyli jego aranżacja. Niestety nie starczyło pieniędzy na dekoratora wnętrz, więc będziemy działać na własną rękę. I już wiemy, że na pewno nie chcemy tradycyjnych karniszy, firan czy zasłon,ale nowoczesne dekoracje okien. I tak szukamy ciekawych inspiracji i rozwiązań. Może ktoś może polecić jakieś konkretne pomysły i miejsca gdzie można je zakupić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mileczka16
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 4

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2015 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co rozumiesz przez te dekoracje okien? jakieś naklejki na szyby czy raczej zaluzje albo rolety? naklejki takie z zewnątrz utrudniające widok a ze środka nie sprawdzą się na pewno, jeśli mieszkacie na paterze, bo wtedy nikt Wam nie będzie zaglądał. Ale nie wyglądają zbyt nowocześnie, więc może rolety rzymskie albo plisy takie składane w harmonijkę. Poczytaj np tutaj co możesz dorzucić do takich dekoracji http://www.ardeko.pl/dekoracja-okien/

Ostatnio zmieniony przez mileczka16 dnia Pią Kwi 17, 2015 10:29 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Kwi 2015
Posty: 1

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2015 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesne dekoracje bywają różne. Najczęściej jednak są to chyba po prostu jakieś super firanki z fajnymi nadrukami. Zależy jednak co kto lubi
_________________
Utalentowany dekorator wnętrz zielona góra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szwagierro
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 15

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2015 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Nowoczesny" jak widać, to pojęcie względne Razz Ze swojego doświadczenia mogę z czystym sumieniem polecić Ci rolety rzymskie lub rolety z funkcją "dzień - noc". Ostatnio preferuję głównie te drugie - dzięki nim możemy swobodnie regulować ilość promieni słonecznych, które chcemy "wpuścić" do pomieszczenia, a poza tym świetnie prezentują się w oknie i można śmiało powiedzieć, że są "nowoczesne" Razz W Ikei i różnych innych sklepach budowlanych znajdziesz duży wybór wzorów i kolorów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hadley5
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 5
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2015 8:59 pm    Temat postu: Hej! Odpowiedz z cytatem

Proste firany, bez zbędnych udziwnień to najlepsze rozwiązanie Wink
_________________
Każdy dzień ma swój aromat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daduszek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2015 7:43 am    Temat postu: Re: Hej! Odpowiedz z cytatem

hadley5 napisał:
Proste firany, bez zbędnych udziwnień to najlepsze rozwiązanie Wink


Też jestem tego zdania Smile, ale autor posta zaznaczył, że zależy mu jednak na udziwnieniach. Hmm... A może po prostu postawić na jakiś żywy, energetyczny kolor zasłon? Żeby się tylko nie gryzł z kolorem ścian, mebli, dywanów itd. Oczywiście należy zacząć od aranżacji wnętrza, a to, co bedzie wisieć na oknach to już wisienka na torcie. przegladalbym katalogi na twoim miejscu, tam mozna znalezc ciekawą ściągawkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samek33
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2015 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co to znaczy nowoczesne dekoracje okien... tym bardziej bez użycia karniszy, firan i zasłon... Może po prostu rolety i nic więcej? Ale nie wiem, czy to nowoczesne, raczej minimalistyczne. Poza tym używając rolety masz albo zupełnie jasno, albo zupełnie ciemno... chyba, że wybierzesz rolety dzień-noc, albo z jakiejś półprzepuszczalnej takniny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betoniarz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2015 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam o dekorowaniu okien nie słyszałem, ale chyba autorowi tego wątku chodzi o to co ma powiesić w oknie. To nawet ma sens, bo w końcu wpływa to jakoś na wygląd okna i w tym sensie można to uznać za dekorację Very Happy Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, żeby unikać żaluzji. Tylko rolety! Jest z nimi o wiele mniej problemów, w razie potrzeby łatwo je wymienić no i kolorystycznie można je dopasować do wnętrza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bunia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 3

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2015 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam że proste firanki bez zbędnych dodatków będą najlepsze Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 750

PostWysłany: Sob Maj 16, 2015 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, chyba firanki Smile chociaż bardziej teraz w modzie są żaluzje lub wspomniane rolety. W samo okno najlepiej nadają się rolety. Rolety lepiej ograniczają dostęp światła, jeśli akurat, o to chodzi. Roleta to koszt od około 100 zł przynajmniej w sieci https://dachy-okna.pl/rolety-wewnetrzne-velux.html czyli, jednak trochę więcej niż firanka, więc każdy sam decyduje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwonaw90
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Maj 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon Maj 18, 2015 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mowiac o nowoczesnej aranzacji okna pierwsze co przychdzi mi na myśl, to rolety rzymskie...ja planuje sobie kupic białe Smile
_________________
http://neoglandyna.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Darko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lut 2015
Posty: 4

PostWysłany: Sro Maj 27, 2015 9:48 am    Temat postu: Okna Odpowiedz z cytatem

Posiadam okna BUDVAR LIGURIA, podobnie jak Szczecinianka_E kupiłem je w firmie labrador., dla zainteresowanych podrzucam linka: http://www.labradoor.pl/okna-drewniane/okna-drewniane-budvar/drewniane-okna-liguria.html Są bardzo solidne i doskonale tłumią hałas. Na początku ciężko chodziły więc zadzwoniłem do serwisu w celu uregulowania. Panowie przyjechali i wyregulowali i chodzą do tej pory bez zarzutu, mogę spokojnie polecić.
A jeżeli chodzi o rolety to LabraDoor też posiada w swojej ofercie - http://www.labradoor.pl/rolety-zaluzje-markizy.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panjan
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 53
Skąd: Piła

PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 6:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko do aranżacji okien znajdziesz w ofercie firmy Winrol. Zobacz ich propozycje na stronie http://www.winrol.com.pl/ Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja sobie chętnie zajrzę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartol1
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 31 Paź 2020
Posty: 37

PostWysłany: Sob Paź 31, 2020 11:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pięknie wyglądają żaluzje ( proponuje zobaczyć sobie na galerie tutaj https://rolmajster.pl/ ) bardzo ładnie to wygląda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy