FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nowy samochód - jaki?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oskarr85
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 16

PostWysłany: Pią Lis 13, 2015 11:30 am    Temat postu: Nowy samochód - jaki? Odpowiedz z cytatem

Możecie polecić jaki nowy samochód kupić do 50 000 zł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
grazynaa87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 120

PostWysłany: Pią Lis 13, 2015 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście kupiłam Opla Astra Sedan za około 54 000 zł. Jak na razie jestem z niego bardzo zadowolona - prezentuje się bardzo dobrze, zarówno na zewnątrz, jak i w środku i świetnie się prowadzi. Kupiłam go w salonie Opla w Warszawie http://opel.autozoliborz.pl - jeśli ci odpowiada, to jest teraz w promocji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JakubP
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lis 2015
Posty: 4

PostWysłany: Sob Lis 14, 2015 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do 50k polecam citroena ds4 dobry samochód i niecodzienny design.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kalina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 219

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 5:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę Ci polecić doskonałą ofertę salonu Ford Germaz, która z pewnością nie potrwa długo. Dlatego warto się szybko decydować. Za 1599 zł miesięcznie w programie ford pod wynajem możesz mieć wspaniałego Forda Mondeo Hybrid. Ja nie zamierzam przepuścić takiej okazji i jeszcze w tym tygodniu planuję się do nich wybrać, aby poznać szczegóły takiej propozycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2019 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wbrew pozorom wybór nowych samochodów poniżej kwoty 50 tys. zł. jest całkiem spory. Ja bym na pewno odwiedził salon Dacii , większość aut spokojnie mieści się w tej cenie, a z tego co zasłyszałem od znajomych jak również poczytałem w prasie motoryzacyjnej i w necie, samochody tej marki sprawdzają się naprawdę dobrze, bynajmniej nowsze roczniki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2019 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast mogę polecić Ci, abyś zajrzał do oferty salonu HondaPlaza ponieważ mają również szeroką listę modeli nowych oraz używanych (w drugim przypadku nie ograniczają się tylko do Hondy). Do tego można liczyć na fachowe wsparcie obsługi klienta i też na pewno nie kupisz kota w worku bo każde auto jest dokładnie sprawdzone od strony technicznej oraz prawnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1249

PostWysłany: Wto Paź 22, 2019 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas ma inne preferencje, ale powiem Wam, że ja osobiście od lat kupuję używane samochodu marki lexus. W tej kwestii jestem wierny usługom tego salonu: https://lexuswarszawa-pulawska.pl/ Ich personel jest bardzo pomocny, mają duże doświadczenie w branży, więc możecie mieć pewność, że nie zawiedziecie się stawiając na ich ofertę. Mam nadzieję, że moja opinia będzie dla kogoś z Was przydatna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marco
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 286

PostWysłany: Sob Mar 21, 2020 12:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też jedynie używane auto wchodzi w grę. Przeważnie kupuję 5 latki, bo takimi można jeszcze jakiś czas pojeździć. Zawsze chciałem mieć dodga challengera. Udało mi się spora sumkę odłożyć. Myślałem, żeby ściągnąć go z USA. Widziałem, że firma https://www.carforfriend.pl/import-pojazdow-z-usa/ się tym zajmuje. Nawet mogą sprawdzić samochód na miejscu, więc będę miał pewność, że jest w dobrym stanie. Sprowadzaliście kiedyś auta z zagranicy?

Ostatnio zmieniony przez marco dnia Czw Mar 26, 2020 8:01 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Pon Mar 23, 2020 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę ,że najkorzystniejszą ofertę ma firma Auto-loco https://www.auto-loco.pl/ u nich można spokojnie sprawdzić samochód przed kupnem - przejrzeć całą dokumentację techniczną. Na życzenie można u nich w serwisie wymienić też np klocki czy amortyzatory. Wszystko jest profesjonalnie zorganizowane i nie na "wariackich papierach" jak to niektórzy pośrednicy już mają u nas w Polsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mimors
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Mar 2020
Posty: 3

PostWysłany: Wto Mar 24, 2020 6:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba najlepiej jak taki samochód będzie niedrogi i niezawodny Smile
_________________
tworzenie sklepów www Kalisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Sro Mar 25, 2020 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zapoznać się z oferta salonu https://www.toyota.zabrze.pl/ . To dealer toyota na terenie Śląska, w Zabrzu dokładnie. Mają w ofercie wszystkie możliwe modele aut toyota, również samochody używane. Bardzo dobre ceny, fachowe doradztwo, namiary na pewne serwisy. Można oczywiście samochody zakupić z wygodną opcją kredytowania. Mają najlepszą ofertę na Śląsku. Samochody Toyoty są godne uwagi, bezawaryjne, w rozsądnych cenach. Oferta dla biznesu, auta dostawcze, auta hybrydowe, miejsce, SUV-y. Wyprzedaż rocznika 2019 trwa obecnie, można o wiele taniej zakupić samochód nowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 418

PostWysłany: Pon Lip 20, 2020 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście to od nas zależy, ale ja na przykład jestem za suzuki. W salonie https://suzuki.horiz.pl/ widziałam bardzo ładne modele w cenach całkiem przyjemnych dla oka. A wiem, że ta japońska marka ma dobre samochody, nie raz to słyszałam od byłego męża, a jest mechanikiem. A u tego dealera mam nawet modele hybrydowe, nad którymi się zastanawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Czw Lip 23, 2020 6:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierz takie auto jakie ci się podoba i na które cię stać. Ja mam Peugeota i jestem bardzo zadowolona z tego samochodu. Jego jedyną wadą był brak haku holowniczego, ale ten artykuł https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/hak-holowniczy-montaz pomógł mi rozwiązać problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BORAGANOWSKI
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Lip 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lip 23, 2020 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że dobrze będzie kupić jakiś samochód, który mało pali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol332221
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Lip 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lip 25, 2020 4:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze nad zakupem samochodu powinno się bardzo zastanowić. Sam na szczęście kupiłem bardzo dobry samochód i skorzystałem z Tanie ubezpieczenia oc i AC Puławy .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy