FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Obraz z laptopa na tv

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sung
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 19 Lut 2013
Posty: 32

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 2:55 pm    Temat postu: Obraz z laptopa na tv Odpowiedz z cytatem

Czy jest możliwe odtwarzanie obrazu z laptopa na telewizorze bezprzewodowo? Interesuje mnie takie rozwiązanie do mojego salonu i ewentualnie do sali konferencyjnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
myszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 72

PostWysłany: Wto Cze 25, 2013 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest coś takiego jak WiDi wprowadzone przez Intel, bazujący na standardzie Wi-Fi. Umożliwia urządzeniom komputerowym bezprzewodowe przekazywanie do zgodnych z tym standardem urządzeń ( np. telewizor WiDi ) obrazu w pełnej wysokiej rozdzielczości full HD wraz z dźwiękiem 5.1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
buli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 74

PostWysłany: Czw Lip 25, 2013 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mając takiego telewizora WiDi, można spróbować uzyskać przesył przez moduły WiFi. Są aplikacje umożliwiające odtwarzanie multimediów przez wifi ja mam taka w smartfonie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Sro Wrz 01, 2021 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że rozglądając się za ciekawymi propozycjami telewizorów to na pewno warto tutaj wymienić ofertę przygotowaną przez Manta u którego znajdziecie fajny wybór propozycji w naprawdę niezłych cenach, jak na przykład model 60LUA19S o 60 calach, rozdzielczością 3840x2160 UHD, systemem Android 7, Wifi itd. a cena jednak dużo niższa niż w przypadku tych stacjonarnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antoska55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 87

PostWysłany: Czw Gru 09, 2021 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można w sumie bezpośrednio, albo i też przez kabel hdmi. Ja akurat nie korzystam z tego, jakoś nie jest mi to potrzebne. W sumie to teraz planuje i tak wymienić telewizor na nowy. Mam na oku PHILIPS 55OLED706. Myślę, że 55 cali to będzie w sam raz rozmiar, większego mi nie potrzeba do mieszkania w bloku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy