FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Obstawianie meczów w internecie - legalne, czy nie?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
damiann90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2016
Posty: 144

PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 10:12 am    Temat postu: Obstawianie meczów w internecie - legalne, czy nie? Odpowiedz z cytatem

Wiecie może czy obstawianie przez internet wyników wydarzeń sportowych jest legalne? Obstawialiście może kiedyś mecze w internecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Andrzej33
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 9

PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem. Zdaje mi sie, że samo obstawianie nie jest nielegalne. Najlepiej poczytaj o tym na forach prawnych.
_________________
Szukasz oryginalnych toreb damskich, a jeszcze nie trafiłaś na idealną. Zapraszam do mojej strony z torebkami listonoszkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karwaree
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Mar 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy od strony na jakiej obstawiasz. Jeśli ma wykupioną licencję to czemu nie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciejj862
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Maj 2016
Posty: 115

PostWysłany: Sro Mar 08, 2017 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, na jakich serwisach obstawiasz mecze, jeśli na zagranicznych (jak większość osób), to najpewniej robisz to nielegalnie - w razie wpadki stracisz wszystkie wygrane pieniądze. Legalnie możesz grać jedynie u zarejestrowanych bukmacherów, takich mających licencję, jest ich jednak zaledwie kilku - na http://legalni-bukmacherzy.pl znajdziesz ich listę, najlepsze opinie mają Fortuna, Forbet i Totolotek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dromil123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Gru 2017
Posty: 71

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 2:07 pm    Temat postu: Re: Obstawianie meczów w internecie - legalne, czy nie? Odpowiedz z cytatem

damiann90 napisał:
Wiecie może czy obstawianie przez internet wyników wydarzeń sportowych jest legalne?


Tak, ale bukmacher musi mieć licencję i odprowadzać podatki od wygranych. Niewielu spełnia te warunki, także wybór masz dość ograniczony. Co do tego jakiego bukmachera wybrać, to jakieś pewnego, z dobrymi bonusami, jak np. Fortuna, tu http://www.bet-line.pl/fortuna-czyli-legalny-bukmacher-bez-depozytu.html można go sprawdzić - to jeden z lepszych bukmacherów, można u niego obstawiać bez obawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 6:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jest to legalnie i w 100% polecam , jak nie wiesz na jakiej stronie zacząć to ja Ci polecę https://www.iforbet.pl/zaklady-bukmacherskie . Kiedyś nawet nie wiedziałam co to są takie zakłady bukmacherskie, teraz wiem, że to jeden z pewniejszych zarobków. Może i ja zacznę od jakiś małych kwot i też zarobię kilka groszy do wakacji .. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 764

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym Wam polecic bukmacher lvbet , jest to strona na której znajdziecie mnostwo kodów promocyjnych do bukmachera lvbet. Wystarczy sie tylko zainteresowac , co jest bardzo proste i skorzystac przy rejestracji z kodu. Sam skorzystałem i jestem bardzo zadowoony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytaj sobie na ten temat na https://sts-bukmacher.pl Wink Tam masz chyba cały artykuł na temta tego czy obstawianie meczy przez internet jest legalne. Sądzę, że to lepsze rozwiązanie, niż szukaanie odpowiedzi na forum Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sarek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ale nie kojarzę jak to do końca wygląda, na twoim miejscu najpierw zrobiłbym dokładny research w internecie zanim zaczniesz się w to bawić, polecam poczytać, na stronach takich jak Alfabets możesz znaleźć sporo naprawdę ciekawych porad odnośnie bukmacherki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam od niedawna zacząłem się interesować tą tematyką i musze wam powiedzieć, że to bardzo ciekawe zagadnienie. Sporo interesujących informacji o zakładach bukmacherskich jak i ogólnie ze świata sportu znalazłem tutaj i-gol.pl. Może i wam sie przyda taka strona Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2019 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obstawianie wydarzeń sportowych jest legalne i na pewno można znaleźć sposób na dobry zarobek dzięki temu. Tutaj https://flashscore.net.pl/ uda się nam dowiedzieć, jak to jest z zakładami i co się najbardziej opłaca. Dorabiacie sobie w jakiś sposób?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hokeista
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Kwi 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest legalne jeśli bukmacher posiada pozwolenie od Ministerstwa Finansów. Numer powinien być umieszczony gdzies na stronie. Warto wybierać takie firmy, bo mamy pewność wypłaty gotówki. A chyba zakłady sportowe na tym polegają Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 608

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakłady sts są jak najbardziej legalne. Chciałem również zwrócić uwagę na prowadzenie statystyk oraz analiza nie tylko naszych pojedynków. Artykuł krótko opisuje stronę livescore w której uzyskuje się dostęp to wyników online https://betsport24.pl/wyniki-na-zywo-czyli-livesports/ wielu dyscyplin to bardzo ważne dla perspektywy przyszłych zakładów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiq
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 177

PostWysłany: Nie Kwi 21, 2019 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większość bukmacherów to teraz legalna działalność, która wymaga by obstawiając być pełnoletnim bo w końcu to hazard.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Pon Kwi 22, 2019 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że legalne- ale tylko u sprawdzonych bukmacherów Smile Ja od jakiegoś czasu obstawiam w STS-ie no i to zdecydowanie pewny i legalny bukmacher. Teraz mają promocję dla nowych użytkowników, czytałam o niej na https://www.sts.pl/pl/bonusy/kod-promocyjny-sts-na-start/ . Po rejestracji dostaje się kod promocyjny o wysokości 25zł! I można od razu zacząć obstawianie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy