FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ocena rzetelna projektów MG Projekt

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Pią Lut 07, 2020 7:00 pm    Temat postu: Ocena rzetelna projektów MG Projekt Odpowiedz z cytatem

Interesuje mnie, jak w temacie, prawdziwe opinie na temat pracowni MG Projekt i jej pracy fizycznie. Chodzi mi o to, czy gdzieś ludzie o projektach rozmawiają? Wymieniają się poglądami w trakcie budowy, albo po niej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Sro Lut 26, 2020 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, a co mam nie wiedzieć, skoro sama szukałam takiej pomocy jakiś czas temu? I tutaj https://www.facebook.com/pg/mgprojekt/groups/?ref=page_internal , na grupach stworzonych przez pracownię, się wszystkiego dowiedziałam. Ludzie wymieniają się opiniami, w tym również tymi negatywnymi, jeśli mają ochotę na coś pomarudzić Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 417

PostWysłany: Czw Lut 27, 2020 6:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Radkowa, na jakiej grupie jesteś? Bo ja właśnie jestem na domu dębowej i powiem szczerze, że tak dużo, co ja się stamtąd dowiedziałam, bo nigdzie indziej nie wyniosłam. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy