FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Oczyszczacze powietrza
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaspijan
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 19 Lis 2017
Posty: 15
Skąd: Oleśnica

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 4:52 pm    Temat postu: Oczyszczacze powietrza Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej mówi się o zanieczyszczonym powietrzu i smogu, który atakuje szczególnie zimą w dużych miastach. Mieszkam na obrzeżach i mimo to zimą trudno czasem wyjść na zewnątrz bez uczucia duszności w płucach. Chciałbym chociaż w domu mieć czyste powietrze - stąd moje zainteresowanie oczyszczaczami powietrza. Często budzę się rano z zatkanym nosem i uczuciem drapania w gardle, w związku z tym w pierwszej kolejności oczyszczacz znajdzie się w sypialni. Co sądzicie o tych urządzeniach? Ktoś z was ma je w domu i mógłby podzielić się opinią?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda tylko, że takie urządzenia sporo kosztują...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co tak naprawdę nie kosztuje? na telefony wydajemy teraz więcej niż trzeba dać za dobry oczyszczacz. Pewnie że warto kupować, dopóki nie miałam w domu to tak byłam pół na pół nastawiona do tych sprzętów ale teraz mówię stanowczo - kupować! za oknem dzisiaj smród że masakra, nawet z zamkniętymi oknami nie ma opcji by to nie dostawało się do środka. A mi oczyszczacz chodzi i czuję naprawdę świeże czyste powietrze, na klatce czuć ten zapach a u mnie w domu nie. To dla mnie najlepsza rekomendacja. A drugi powód dla którego jestem mocno na tak to widok wody po pierwszym myciu filtra. Normalnie wszyscy mielibyśmy to w płucach przecież Sad warto sobie odmówić kilku przyjemności, odłożyć i zainwestować, tym bardziej jak w domu są dzieci. Za 700 zł już są dobre modele http://ranking-oczyszczaczy.pl/ tu 3 nawet wymienili poniżej tysiąca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też myślę, że w dzisiejszych czasach oczyszczacz powietrza to bardzo dobra inwestycja. Patrząc na jakość powietrza na dworze nie pozostało nam nic innego niż bronić się przed smogiem w domach. W internecie znajdziecie ogromny wybór takich urządzeń - warto podpytać obsługi sklepu, jaki najlepiej dobrać do wymagań danego klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dalongir
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 403

PostWysłany: Nie Lut 11, 2018 1:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swój oczyszczacz zakupiłam w tym sklepie https://zdrovi.pl/ szczerze mówiąc to wybór troche mi zajał bo mają sporą ofertę. Mam teraz taki oczyszczacz z funkcją nawilżania powietrza więc uważam że to dobra inwestycja - i to na wiele lat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 5:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy wie, że czyste powietrze jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i dobrego samopoczucia. Jak się okazuje można zadbać o powietrze we własnym domu i otoczeniu. Wystarczy kupić dobry oczyszczacz powietrza Smile tutaj http://topowe-agd.pl mają spory wybór dobrych oczyszczaczy. Sami planujemy kupić ale zastanawiamy się jeszcze który wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dzieci są alergikami, więc tak naprawdę od zawsze powinnam mieć w domu porządny oczyszczacz powietrza. A ja do niedawna nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje Very Happy Dopiero jak przeczytałam na https://www.philips.pl/c-e/blog/dom/czyste-powietrze/jak-pozbyc-sie-roztoczy.html artykuł o tym, jak pozbyć się roztoczy, to zdecydowałam się na zakup solidnego oczyszczacza. I to był naprawdę dobry zakup Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Sob Sie 18, 2018 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również używam w swoim mieszkaniu oczyszczacza powietrza. Takie urządzenia wcale nie są bardzo drogie, a naprawdę można odczuć różnicę, zwłaszcza wtedy, jeśli jest się alergikiem. Oczywiście trzeba pamiętać o tym, żeby w takim oczyszczaczu wymieniać wkłady filtrujące. Ja swoje zamawiam zawsze na https://strefafiltrow.pl/filtry-do-oczyszczaczy-powietrza-xiaomi-mi.html, bo akurat pasują do mojego sprzętu i mają stosunkowo niewysokie ceny Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy aktualnym stanie powietrza w Polsce taki oczyszczacz powietrza to podstawa https://homespot.pl/kategoria/oczyszczacze-powietrza . Ja zauważyłam już parę lat temu gorsze samopoczucie głównie wieczorami i nocami, bóle głowy itd choć myślałam że to przemęczenie. Ale koleżanka podpowiedziała, że to może być wina smogu i dlatego kupiłam oczyszczacz. Powiem Wam że od tego czasu nie zauważam u siebie takich objawów, więc to działa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A sprawdzaliście już oczyszczacze powietrza niemieckiej firmy Alfda? Jeśli nie, to myślę, że warto sobie o nich poczytać i sprawdzić opinie użytkowników. Model ALR300 nie jest drogi, a sprawdzi się zarówno w mieszkaniu jak i np. w biurze. Jest wydajny i ma fajny design.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mwp.biz.pl
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lis 2018
Posty: 5

PostWysłany: Nie Lis 18, 2018 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze względu na szybkość rosnącej ilości smogu oraz zanieczyszczeń w naszym powietrzu jak najbardziej warto zadbać o wyposażenie domu w dobrej jakości oczyszczacz powietrza. A ze swojej strony w tym zakresie śmiało mogę polecić Ci abyś sprawdził również przygotowaną przez nas ofertę w sklepie https://www.mwp.biz.pl/ gdzie stawiamy na najlepszy stosunek jakości do ceny i do tego również w pełni profesjonalną obsługę klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AirDog
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 24 Gru 2018
Posty: 13

PostWysłany: Pon Gru 24, 2018 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie zapraszamy również do nas na stronę http://airdog.pl/dlaczego-airdog/ gdzie dowiesz się dlaczego warto postawić na oczyszczacz powietrza, a dokładnie nasz model. Przede wszystkim ze względu na bardzo dobrą cenę oraz to że AirDog X5 przechwytuje cząsteczki do 0.0145 μm. Może więc usunąć niemalże wszystkie szkodliwe zanieczyszczenia które wchodzą do naszego domu z zewnątrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jankowsky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 201

PostWysłany: Sro Gru 26, 2018 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Ci to co przedmówcy. AirDog to faktycznie dobra firma i zdecydowanie warto w to iść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luna077
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 64

PostWysłany: Nie Maj 19, 2019 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż od jakiegoś czasu cały czas ma naszel i katar i lekarz stwierdził, że może mieć alergię na kurz, pyłki albo roztocza. Dlatego pomyślałam, żeby zakupic właśnie oczyszczacz powietrza, żeby wyfiltrować z niego cząstki alergenne. Myślicie, że to dobry pomysł? Czy u Was takie urządzenie wpłynęło na obniżenie objawów alergicznych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy nie jest to marnowaniem pieniędzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy