FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Odradzam korzystania z oferty OFERTY-ONLINE.COM ! (Płońsk)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janeo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 1

PostWysłany: Wto Paź 25, 2011 10:43 am    Temat postu: Odradzam korzystania z oferty OFERTY-ONLINE.COM ! (Płońsk) Odpowiedz z cytatem

Żeby nikt nie myślał że to konkurencja, jestem osobą prywatną.
OFERTY-ONLINE.COM pobiera 159 zł za usługę pośrednictwa "na zawsze" w umieszczeniu ogłoszenia w 70-ciu portalach (z Regulaminu wynika, że do spełnienia umowy wystarczy jedynie 20!). W rzeczywistości w moim przypadku moje ogłoszenie było wstawione tylko do 2 płatnych portali: otodom i domiporta. Pozostałe kilka (4) to te, które ciągną ogłoszenia z wyżej wymienionych bez pośrednictwa wspomnianej firmy.

Z mojego doświadczenia firma OFERTY-ONLINE.COM to typowy naciągacz.

Nawet im się nie chce umieszczać ogłoszenia w portalach darmowych. Ich przekręt jest w obliczu prawa prawie bezkarny ze względu na specyfikę internetu. Nie każdemu się dokładnie badać czy ogłoszenie jest, czy nie jest na portalach z którymi rzekomo współpracują, a bezpośredni dowód ze strony właścicieli portali czy ogłoszenie zostało rzeczywiście umieszczone jest właściwie niemożliwe do uzyskania.
Jedynym dowodem na wykonanie umowy byłoby oczywiście przesłanie linków do portali z Twoim ogłoszeniem - jednak na żądanie ich przesłania firma OFERTY-ONLINE bezczelnie odmawia, cyt.: "Niestety nie wysyłamy linków do wszystkich zamieszczonych przez nas ogłoszeń".

Odradzam - do tego prawie żadna komunikacja mailowa, telefoniczna (nie odpowiadają na maile, reklamacje). Strata pieniędzy i nerwów.

Żeby nie było, że wątek jest oszczerczy, dowody są do dyspozycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Meble-Bogart
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 25

PostWysłany: Czw Lis 03, 2011 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to nigdy nie korzystałem z usług tej firmy,więc nie mogę się wypowiedzieć. Może Wy macie jeszcze jakieś opinie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy