FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Odśnieżanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JulciaZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 240

PostWysłany: Pią Mar 04, 2016 12:08 pm    Temat postu: Odśnieżanie Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie ofertę firmy Multi Projekt oferującej kompleksowe usługi odśnieżania. Myślę, że firma naprawdę dobra, wykonująca swoje usługi na terenie Warszawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
oscarr86
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 178

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja w ubiegłym roku zamówiłem sobie świetną odśnieżarkę https://www.stiga.pl/sklep/odsniezanie/odsniezarki-spalinowe i teraz z przyjemnością usuwam śnieg z posesji :) Nie muszę korzystać z usług firm zewnętrznych ani samodzielnie męczyć z łopatą. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też sądzę, że najlepiej mieć własną odśnieżarkę, jak porządna posłuży przez lata, a wydatek tylko jednorazowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 535

PostWysłany: Wto Lis 19, 2019 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sól na pewno się przyda szczególnie jak zamarznie snieg, który wcześniej sie roztopił bo wtedy robi się skorupa z lodu i cięzko się tego poznbyć. Ja poza sypaniem solą zimą też uzywam odsniezarki. W zeszłym roku kupilismy taką z ryobi bo była w dobrej cenie i sprawdziła sie super. Nie wyobrażam sobie teraz ręcznego odgarniania śniegu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oscarr86
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 178

PostWysłany: Sob Lis 30, 2019 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, że każdy właściciel posesji powinien zakupić sobie dobrą odśnieżarkę. Ja mam od marki https://www.stiga.pl/ i absolutnie polecam ten sprzęt. Posiadam model akumulatorowy - wygodny, maszyna robi za mnie wszystko a wystarczy ją tylko odpowiednio pokierować. Musicie ją mieć!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Pon Gru 09, 2019 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odśnieżanie to nie jest nic przyjemnego jednak jest to nasz obowiązek. Staram się jak najbardziej ułatwić sobie to i zastanawiam się czy sól do chodników , nie była by teraz najlepszym rozwiązaniem. Dzieki temu na chodnikach nie trzymałby się tak lód
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy