FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Odstawiam białe pieczywo
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jannn5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 313

PostWysłany: Wto Maj 14, 2019 6:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio jadłem Lawasz — świeży biały chleb w formie cienkiego placka wypiekany z mąki pszennej. Patrząc na lawasz jest on niezwykle cienki i różni się od innych piekarniczych wyrobów. Jego wykorzystanie jest możliwe w różnych wariacjach, które można wykonać i napełnić składnikami według własnych upodobań. Zacząłem szukać jak mogę podać taki chleb i znalazłem na stronie http://chleblawasz.pl propozycje podania tego produktu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1242

PostWysłany: Wto Maj 14, 2019 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małe delikatesy https://maledelikatesy.pl/ ma bardzo duży wybór chlebów, ja kupuje u nich żytni, najbardziej mi smakuje i jest zdrowy, co dla mnie jest bardzo ważne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emik56
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 171

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brzy bólach brzucha to dobrze brać probiotyki https://www.doz.pl/apteka/p133948-DOZ_PRODUCT_Enteris_immune_kapsulki_20_szt. regulują pracę jelit i uzupelniają florę bakteryjną o dobre szczepy bakterii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bulkowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 135

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też dużo rzadziej jem białe pieczywo, nawet zacząłem robić własne chleby, w domu obowiązkowo kilka woreczkow mąki pełnoziarnistej, lubella ma fajną taką specjalnie do wypieku chleba przeznaczoą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adda4
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 216

PostWysłany: Nie Paź 13, 2019 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na jakieś dolegliwości żolądkowe to biorę flostrum plus, probiotyk regulują florę bakteryjną, warto je nawrt profilaktycznie od czasu do czasu brać. Ja mam zawsze w domu opakowanie bo i dla dorosłych i dla dzieci się przydaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pon Paź 14, 2019 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to ja życzę powodzenia i wytrwałości w tym postanowieniu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eryczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 162

PostWysłany: Wto Paź 15, 2019 6:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja muszę w końcu coś zrobić ze swoim odżywianiem się bo zbyt często dokuczają mi różne dolegliwości. Czasem się wzdęcie pojawi, gazy itp. Zwłaszcza w pracy nie jest to za przyjemna sprawa, dlatego muszę dzisiaj iść do apteki i zapytać o wyrób Intesta http://intesta.pl/ . Koleżanka mi ostatnio go polecała także może i ja ją teraz wypróbuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alenia
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 57

PostWysłany: Czw Paź 17, 2019 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i bardzo dobrze, białe pieczywko wcale nie jest takie dobre jak nam się wydaje! moze jest smaczne ale nie jest zdrowy, dlatego ja juz po treningu nie jem kanapek tylko stosuje odzywki białkowe od suplementy forever sycą i człowiek nie chodzi głodny i nie msmaków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nielatający
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 17
Skąd: Łeba

PostWysłany: Sro Paź 30, 2019 8:25 am    Temat postu: Suplement na odchudzanie Vanefist Odpowiedz z cytatem

No i bardzo dobrze, że odstawiasz białe pieczywo, bo jest bardzo kaloryczne, a z kaloriami to trzeba walczyć. Zastosuj też suplement Vanefist Neo: http://natural-diet.net/ i chudnij. Pokonuj kalorie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Nie Lip 11, 2021 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie wygrywa Dieta pudełkowa i jeśli zastanawiacie się nad tym, gdzie warto byłoby skorzystać z takiej diety, to na pewno warto byłoby zajrzeć do oferty przygotowanej przez Mój Catering. W mojej opinii opcja numer jeden jeżeli chodzi o wybór diet, podejście obsługi, terminowość dostaw i wyjątkowe połączenie smakowe w każdym posiłku (no i różnorodne menu na cały tydzień)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1952

PostWysłany: Pią Sty 13, 2023 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteśmy w tematach pieczywa to przy okazji mam pytanie odnośnie porad ze strony http://www.map-it.com.pl/jaki-chlebak-wybrac-podpowiadamy/ czy myślicie, że tego typu porady są faktycznie dobre i warto tym się sugerować przy robieniu zakupów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Norek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 210

PostWysłany: Pią Mar 10, 2023 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po białym pieczywie miałem zaparcia. Doraźnie pomagały mi czopki eva qu - bardzo bezpieczne w stosowaniu, nie uzależniają, działają tylko miejscowo i zawsze skutecznie. Ale w końcu zdecydowałem się na wykluczenie pieczywa z mąki pszennej i teraz nie mam juz takich problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 864
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Pon Mar 20, 2023 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze to bardzo dobrze, bo takie mymloki białe nie są zbyt zdrowe - zdecydowanie smaczne, ale niezbyt dużo mają wartości. Według mnie raz na jakiś czas spoko, ale nie na codzień. Na codzień weź sobie np chleb żytni z żurawiną, razowce, jakieś z ziarnami, coś co cię odżywi a nie zapcha i podniesie poziom cukru. Ja na przykłąd jestem na pudełkach od Wygodna Dieta i tam zwsze coś ciekawego jest do past a to chlebek razowy, a to jakieś vege placuszki i hummus. Smile Trzeba sobie urozmaicać dietę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ege3yyt2
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2023
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 20, 2023 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakie znacie zamienniki podobne w smaku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 864
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Sro Cze 28, 2023 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rodzynki, grzyby, owoce wszystko to często mamy w domu jednak nie bardzo wiemy jak dobrze przechowywać, żeby za kilka dni móc je wykorzystać i być pewnym, że nadal dobrze smakują. Nawet wiórki kokosowe wymagają szczególnej uwagi https://zdrowiewmisie.pl/jak-przechowywac-wiorki-kokosowe/ Warto wiedzieć, gdzie i jak trzymać różne produkty, żeby zachowały świeżość i wartości odżywcze. ,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy