FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Odszkodowanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alicja76
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 3

PostWysłany: Czw Sie 04, 2016 6:32 pm    Temat postu: Odszkodowanie Odpowiedz z cytatem

Niedawno uległam wypadkowi, mój stan jest już stabilny, jednakże uszczerbek na zdrowiu pozostał. Koszty leczenia, które poniosłam były i nadal są bardzo wysokie. Wypadek był samochodowy i to nie ja byłam sprawcą. Szukam dobrej kancelarię, która dołoży wszelkich starań, by wynegocjować dla mnie jak najwyższe odszkodowanie do tymże wypadku. Mój budżet nie jest wysoki, dlatego ważne jest dla mnie ażeby kancelaria nie pobierała opłat wstępnych, a rozliczenie było wtedy gdy firma osiągnie zamierzony efekt. Prowizję Kancelaria pobiorze sobie dopiero po odzyskaniu odszkodowania dla mnie. Czy znacie taką kancelarię, która najlepiej byłoby gdyby była to firma z Wrocławia. Póki co mam jedną "na oku", jest to Kancelaria AIF odszkodowania oc . Czy słyszeliście o tej firmie i czy opinie sa tak dobre jak te które ja czytałam do tej pory? Z góry dziękuję za rade Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Wto Sie 16, 2016 6:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z odszkodowaniami to jest dzisiaj wielki cyrk, zazwyczaj nie dostaje się tyle, ile faktycznie się należy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Czw Sty 26, 2017 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej iść do dobrej firmy odszkodowawczej, która zna się na tym co robi. Koniecznie sprawdźcie sobie opinie o EuCO. Klienci widać, że ich cenią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pią Sty 27, 2017 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w przypadku odszkodowania lepiej się zgłosić po pomoc do dobrego prawnika, bo samemu niewiele się zaradzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyle, że EuCO bierze wynagrodzenie z dołu, a prawnik z góry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kondzil
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Cze 2015
Posty: 69

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odszkodowania OC warto jeszcze dodatkowo negocjować przez kancelarie, które wyciągną więcej od ubezpieczyciela.

Ostatnio zmieniony przez kondzil dnia Pon Sie 27, 2018 4:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1860

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz wygrać z ubezpieczycielem to moim zdaniem koniecznie zgłoś się o pomoc do kancelarii odszkodowawczej która dokładnie wie jakie kroki powinineś podjąć w danej sytuacji. Ja z doświadczenia mogę polecić Ci Auxilia. Profesjonalna i empatyczna obsługa od początku do końca, do tego wsparcie najlepszych prawników i reprezentowanie w sądzie. Nam bardzo szybko udało się wygrać i dzięki temu mogę nadal ich polecić innym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto skontaktować się z kancelarią, która specjalizuje się w odszkodowaniach. W Warszawie działa taka kancelaria http://www.kancelaria-zcw.pl/. Polecam poczytać o nich trochę więcej, a najlepiej po prostu do nich przedzwonią - na pewno udzielą wszystkich informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
el83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 100

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EuCO mogę szczerze polecić. Firma się sprawdziła w moim przypadku. Nie było z nimi żadnych problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy