FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
odzież robocza płock

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stokrotka01
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Cze 2020
Posty: 25

PostWysłany: Wto Cze 16, 2020 10:49 am    Temat postu: odzież robocza płock Odpowiedz z cytatem

Czy kupowaliście coś w odzież robocza płock?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
marco
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 286

PostWysłany: Czw Lip 02, 2020 12:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety pierwszy raz słyszę o tym sklepie. Zresztą teraz nie chodzę już do sklepów stacjonarnych. Zbyt dużo czasu to zajmuje. Obecnie moja asystentka zamawia odzież roboczą i specjalistyczne rękawice spawalnicze w sklepie http://levelsc.pl/rekawice-spawalnicze/. Jesteśmy zadowoleni z cen i jakości ich produktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kosiiak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Lip 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lip 24, 2020 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuje jedynie u srawdzonych sprzedawców a jednym znich jest sklep z artykułami BHP https://www.gvarant.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Nie Sie 02, 2020 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, jeśli chcecie postawić na produkty naprawdę sprawdzone, dobrej jakości to ja polecę Wam sklep, z którego oferty korzystam już bardzo długo. Znajdziecie u nich między innymi spodnie robocze. Tutaj oferta: https://optimumbhp.pl/spodnie-robocze Ja jestem bardzo zadowolony z produktów, które zakupiłem u nich, więc stwierdziłem, że podzielę się tymi informacjami również z Wami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Konallia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 566
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Paź 14, 2020 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukuje firmy, która w ofercie posiada folie termotransferowe matowe. To materiał, który służy do aplikacji nadruków na różnego rodzaju tkaninach. Firma Loxy Poland w ofercie posiada takie taśmy. Oferta na stronie http://loxy.pl/produkty/folie-termotransferowe-matowe/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1110

PostWysłany: Pią Gru 23, 2022 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie rzeczy są oczywiście dość istotne ale nie wiem czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad samymi instrukcjami BHP. Ja jestem zdania, że właśnie w sklepie https://znaki-bhp.pl/produkty/149_chemia_i_tworzywa_sztuczne możemy zamówić takie instrukcje dla stanowisk przy obróbce tworzyw sztucznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1690

PostWysłany: Pią Gru 23, 2022 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy do jakich prac potrzebujecie takiej ochrony. Jeśli chodzi o piaskowanie, to koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://www.contracor.com.pl/kombinezon-do-ciezkich-prac.php . Jest tam bowiem w ofercie między innymi kombinezon do ciężkich prac. Uważam, że warto przede wszystkim stawiać na jakość oraz praktyczne i funkcjonalne rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb. Bezpieczeństwo trzeba stawiać na pierwszym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
naszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2022
Posty: 85

PostWysłany: Czw Gru 29, 2022 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie odzieży dla pielęgniarek to tutaj macie ciekawe propozycje https://cocomed.eu/odziez-medyczna-damska/ mi znajoma poleciła ten sklep jak musiałam sobie kupić bluze medyczną i jak dla mnie wybór jest świetny i w różnych kolorach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Sob Mar 18, 2023 11:49 am    Temat postu: Recommended Info On Considering Wedding Attire Odpowiedz z cytatem

In response to the man talking about mens gold and diamond rings, pre owned wedding dresses, one ring wedding band, gown under 500, grey bridesmaid dresses long, popular mens wedding bands 2020, I highly suggest this top article about wedding braces blog or bridal gowns, lace back wedding dress, mikado wedding dress, blue titanium ring, men's titanium band rings, latest engagement dresses for bride online, alongside all this find out more about wedding braces forum alongside all gold pave wedding band, popular mens wedding bands, women's platinum band rings, black and purple wedding ring, sangeet dress for bride, 1mm gold band, alongside all this learn more here about wedding braces advice which is as good as beige bridesmaid dresses, summer wedding dresses, sexy dresses to wear to a wedding, crop top dresses for wedding, thick wedding band with diamonds, layered wedding dress, . Also, have a look at this published here for wedding dresses blog on top of buy wedding bands, light pink dress for wedding, March 1, 2022 - February 28, 2023, sadie robertson wedding dress, titanium eternity ring, mens white gold diamond wedding bands, and don't forget this super fast reply on wedding bands link not to mention whiskey barrel wedding band, spring wedding dresses, audrey hepburn wedding dress, simple elegant satin wedding dresses, turkish wedding dress, blue tungsten rings, and don't forget conversational tone on wedding bands tips which is also worth a look and don't forget rose gold wedding band womens, women's platinum band rings, white tungsten carbide, custom wedding rings for him, japanese wedding band, custom wedding dress, also. I also recommend this my sources on wedding bands advice and don't forget bohemian style wedding dresses, ring bearer outfit, sage bridesmaid dresses, long black bridesmaid dresses, christian wedding gowns with price, low cut wedding dress, on top of this click this on wedding braces forum as well as titanium wedding rings for men, budget wedding dresses, 5mm wedding band, green bridesmaid dresses, ladies gold wedding band, emerald green wedding dress, not to mention website about wedding bands tips not to mention wedding dresses 2021 summer, camilla wedding dress, winter wedding guest dresses 2021, black gold wedding band, 3 carat wedding band, double row diamond band, which is also great. Finally, have a look at this her response on wedding braces forum with gown shopping, priyanka wedding dress, floral wedding band, kate moss wedding dress, bronze bridesmaid dress, black bridal dress, for good measure. Check more @ Good Facts For Deciding On Disposable Vapes 7_756ef
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Pon Mar 20, 2023 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat szukam fajnych rękawic ochronnych dla swoich pracowników, bo kompletną odzież już mam. Może podzielicie się doświadczeniami z jakich korzystacie? Na stronie: https://bit.ly/408amjS znalazłem nitrylowe bezpudrowe rękawice z diamentową teksturą. Wydają się idealnie wychodzić na przeciw moim oczekiwaniom. A Wy co o nich myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 814

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2023 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamietajcie tez, ze obuwie musi byc odpowiednio dostosowane. na budowie czy warsztacie warto zainwestowac w base buty robocze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrewsullivan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Kwi 2023
Posty: 3

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2023 4:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Płocku istnieje również możliwość zamówienia indywidualnych projektów odzieży roboczej, które są dostosowane do specyfiki pracy i wymagań klienta pou
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 590

PostWysłany: Czw Cze 01, 2023 4:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi zaś o takie kwestie, jak rental odzieży to warto byłoby zapoznać się z usługami RENTHOFF . Oni specjalizują się w tym zakresie już długi czas i cieszą się pozytywnymi opiniami. U nich macie pewność, że otrzymacie odzież profesjonalną i komfortową. Przy okazji możecie też korzystać z usług ich pralni. Także warto przyjrzeć się ich ofercie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy