FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
okazyjne ceny do sklepów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 764

PostWysłany: Czw Lis 01, 2018 12:36 pm    Temat postu: okazyjne ceny do sklepów Odpowiedz z cytatem

Polecam bardzo stronę www.kody.pl oferują oni kody promocyjne do ogromnej ilości sklepów. Mojej curcę kupiłam bardzo dużo książek bo są tam promocje zarówno sklepów odzieżowych jak i księgarni. Przekrój sklepów jest ogromny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 611

PostWysłany: Czw Lis 14, 2019 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro jesteśmy przy temacie okazyjnych cen to powiem Wam, że ostatnio zaczęłam się interesować tematem czarnego piątku czyli prawdziwego święta promocji. Udało mi się znaleźć w sieci doby artykuł na ten temat - https://www.lubelska.tv/wiadomosci/s/7088,polowanie-na-ceny Zerknijcie sobie, bo można w nim znaleźć całą masę wskazówek i objaśnień. Mam nadzieję, że Wam się przyda ten artykuł Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1622

PostWysłany: Pią Paź 28, 2022 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, jeżeli lubisz okazję to z pewnością zainteresuje cię asortyment tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/prezenty/najlepsze-prezenty-na-swieta-dla-niej . Mają teraz bardzo ciekawe promocje, z których aż żal sobie nie skorzystać. W ofercie znajdziecie u nich wiele ciekawych książek, zabawek czy gier planszowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy