FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Okna do domu w Poznaniu - Domega?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 5:10 pm    Temat postu: Okna do domu w Poznaniu - Domega? Odpowiedz z cytatem

Jakie okna warto wybrać do nowego domu? Szukam dobrej jakości propozycji w rozsądnej cenie i co ważne najlepiej abym też mógł doradzić się przy ostatecznym wyborze doświadczonej firmy, która też zajęłaby się montaże i ciekawą propozycją okazuje się Domega (przynajmniej z opinii jakie znalazłem). Co sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jak już udasz się do firmy Domega to tam już odpowiednio nakierują Cię na jakiego producenta warto będzie postawić jeżeli chodzi o jakość wykonania, cenę oraz co ważne też estetykę bo na to coraz więcej osób także zwraca dużą uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzed
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no korzystałem z tej firmy jeżeli chodzi o okna i polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2019 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również postawiłbym jednak na okna plastikowe chociaż drewniane w wielu przypadkach również się dobrze prezentują i mają dobre parametry techniczne ale i niestety też swoje kosztują. Dlatego najlepiej będzie jeżeli właśnie skontaktujesz się z firmą typu Domega, która ma wszystko od świetnej jakości produktów, przez obsługę znającą się na rzeczy, aż po ekipę monterów którzy robią swoją robotę w pełni profesjonalne i ogromną dokładnością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś ma już doświadczenie w tego typu realizacjach to wie, że Domega dokłada naprawdę wszelkich starań jeżeli chodzi o jakość realizacji i zadowolenie klienta. Okna jak i drzwi zdecydowanie można u nich kupować oraz liczyć na dobrze wykonany montaż w wyznaczonym terminie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2019 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat tutaj również byłbym za wyborem salonu Domega bo warto udać się tam gdzie masz szeroką ofertę okien i drzwi sprawdzonych producentów oraz obsługę na odpowiednio wysokim poziomie która będzie Ci w stanie doradzić oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wątpliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 608

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy dom to na pewno ekologiczny i energooszczędny dom. Warto wybrać okna które posiadają bardzo dobrą efektywność energetyczną. Okna Drutex seria IGLO, producent sam zajmuje się produkcja szyb oraz daje możliwość własnej aranżacji i wyboru okien z wielu dostępnych kolorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstępnie już sprawdziłem Wasz wypowiedzi i muszę przyznać, że rzeczywiście Domega tutaj wygląda najlepiej także jak tylko znajdę chwilę to postaram się umówić na spotkanie i zobaczymy czy coś w ich salonie przypadnie nam do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sob Maj 25, 2019 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KacperW napisał:
Wstępnie już sprawdziłem Wasz wypowiedzi i muszę przyznać, że rzeczywiście Domega tutaj wygląda najlepiej także jak tylko znajdę chwilę to postaram się umówić na spotkanie i zobaczymy czy coś w ich salonie przypadnie nam do gustu.


No to my czekamy na Twoją opinię! Mam nadzieję, że będzie to zakup udany, natomiast wydaje mi się, że w przypadku firmy Domega raczej tego nie pożałujesz, bo dbają o wysoki poziom od początku do końca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy