FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
OKNA PCV - skąd

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
noemi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 344

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 5:21 pm    Temat postu: OKNA PCV - skąd Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie potrzebujemy namiary na dobre okna wchodzi w grę tylko PCV Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Wamkas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 211

PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy jakies 7-8 lat okna z Oknoplast właśnie z PCV. Uważam, że po tylu latach okna wyglądają i izolują bardzo dobrze. Nasi znajomi kiedyś byli u nas i oglądali te okna, stwierdzili, że mają bardzo dobry stan i skoro po wielu latach ciągłego użytkowania nadal tak się sprawują to znaczy, że warto w nie zainwestować. Kupili do swojego domu okna tego producenta tylko inny model bardziej nowoczesny wiadomo Wink Szczerze polecam moje okna, drugi raz też bym je wybrał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2019 6:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mieszkacie w okolicach Gniezna to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy https://oknadrutex-gniezno.pl/ Od nich zakupicie świetne okna PCV marki Drutex. Firma ta ma całkiem niezłe ceny, więc warto się do nich zgłosić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2019 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wybraliśmy okna pcv od Domarol http://domarol.pl/ z Torunia. Bardzo solidne, fajne, maja dobrą termoizolacyjność no i są estetyczne, także ze wszystkiego jesteśmy zadowoleni. Na plus także rozsądne ceny w Domarol i dobre podejście do klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2019 7:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://rotombud.pl dostarczyli nam znakomite okna PCV. Należycie ozdobiły one nasz nowy dom, wprowadzając na miejsce sporo estetyki. Rotombud są także odpowiedzialni za dostarczenie nam drzwi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom mieszkającym w województwie mazowieckim polecam zapoznać się z ofertą firmy https://www.doormir.pl/ z Garwolina. Oni sprzedają ładne i solidne okna PCV. Dodatkowo mają całkiem niezłe ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ariadna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 718

PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 6:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednią firmą, która zajmuje się produkcją i sprzedażą okien PCV to polecam wam skontaktować się z http://magnat.info.pl/ Sama mam zamontowane okna zakupione od nich i jestem z nich zadowolona. Okna dobrze tłumią hałas i zatrzymują ciepło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 803

PostWysłany: Wto Lis 19, 2019 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem przede wszystkim warto postawić na producenta który stawia na jakość wykonanych okien pod względem izolacji, estetyki oraz zabezpieczenia pod względem antywłamaniowym. Firma Domega w Poznaniu na szczęście znacząco rozjaśniła nam ten problem. Są na rynku od ponad 20 lat,także dokładnie wiedzą na jakiego producenta i modele warto postawić uwzględniając stosunek jakość-cena. U nas wygrały okna PCV Oknoplast idealnie zmieściliśmy się w budżecie od razu z montażem który również wykonali oni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
noemi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 344

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Wam Kochani za wszystkie porady. Zdecydowałam się na okna PCV z Oknoplast Smile Akurat trafiliśmy, bo od tego miesiąca ruszyła promocja, a my jeszcze dokupiliśmy drzwi zewnętrzne i rolety dlatego mamy extra cenę Smile Siostra mi doradziła jak oglądałam z nią, bo oczywiście mąż nie miał czas... i doszłyśmy do wniosku, że Oknoplast ma najlepszą ofertę. Wamkas Twoja porada też była dla mnie bardzo pomocna. Dzięki wielkie i buziaki :* A ja czekam na montaż naszych pięknych okien, drzwi i rolet Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy