FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
okna piotrków trybunalski

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lola42
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sie 2020
Posty: 216

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2020 11:10 am    Temat postu: okna piotrków trybunalski Odpowiedz z cytatem

Hejka, siostra poprosiła mnie o poszukanie opinii na temat okna piotrków trybunalski, możecie mi pomóc? Może kto z was korzystał? Question Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Dolny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 141

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2020 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi konkretnie o te miasto to nie mam pojęcia, ale sądzę, że jak dobrze poszukasz w necie to znajdziesz dokładnie to czego szukasz. Bo ja tak właśnie zrobiłam i znalazłam ofertę firmy Drutex S.A. która doskonale zna się na produkcji i montażu okien i nie tylko zresztą. A Wy jakie okna macie z PCV, drewna a może aluminium? Bo mimo to bardzo ciężko jest mi się zdecydować na jakieś konkretne okna, dlatego też chciałabym się Was podpytać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dhessel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Wrz 2020
Posty: 4
Skąd: Kozy

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2020 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa własnego domu to bardzo wymagające zadanie. Należy kupować tylko najlepszej jakości materiały budowlane. Teraz jestem na etapie zakupu okien i w oparciu o wyszukiwarkę internetową trafiłem na stronę https://www.talmet.pl/ To są okna aluminiowe Śląsk, czy ktoś z Was korzystał z oferty tej firmy? Jeżeli tak, to proszę o podzielenie się swoim doświadczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
profesorbarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 260

PostWysłany: Wto Paź 06, 2020 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Piotrkowie polecam salon Ambit, który znajdziesz na ul. Juliusza Słowackiego 20. Moja siostra tam zamawiala okna w zeszłym roku. Sprzedawcy doradzili jej by wybrała okna 3 szybowe dla lepszej izolacyjności. Mieszka niestety niedaleko parkingu dla marketu więc ważne by wyciszyć możliwie hałas z zewnątrz. Okna ma z tego co pamiętam z Oknoplast i model winergetic. Ładne te okna ma muszę przyznać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy