FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Okna premium to dobry wybór?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Nie Mar 24, 2019 1:50 pm    Temat postu: Okna premium to dobry wybór? Odpowiedz z cytatem

Mieliście z tym już jakąś styczność?
Zastanawiam się na ile takie okna premium to będzie dobry wybór.
Tutaj https://www.internorm.com/pl-pl/internorm/ czytałam o nich coś więcej.
Chętnie jednak dowiem się czegoś od kogoś, kto miał okazję sprawdzić osobiście jak to wygląda.
Co wy o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 447

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno takie okna mają lepsze parametry termoizolacyjne, jednak i tak po czasie pewnym czasie będzie potrzebna regulacja okna i uszczelnianie. Jeśli skończy Wam się gwarancja producenta i będziecie musieli na własną rękę załatwić fachowców od naprawy okien to zerknijcie na usługi jakie oferuje Serwis Meteo. To bardzo dobra ekipa, która oferuje naprawę i regulację okien każdego rodzaju. Na wszystkie wykonane prace dają pisemną gwarancję (na 12 miesięcy)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamówiłem okna PCV z oferty https://urzedowski.pl/ i prezentują się na poziomie premium! Bardzo wysoka jakość wykonania, solidne materiały a do tego mega walory wizualne. Potwornie cieszę się z tego wyboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 534

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przy wyborze sugerowałam się opinią producenta na rynku i ich salonem premium. Okna zakupiłam w Sampre Bydgoszczy, który dzięki swej znakomitej ofercie i znajomości produktów Oknoplastu znakomicie doradza i dodatkowo oferuje montaż wykonany profesjonalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Pią Lip 12, 2019 7:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast jak będziesz na etapie doboru stolarki okiennej i drzwi zarówno do mieszkania bądź własnego domu to polecam zwrócić uwagę na propozycje od firmy Anex Okna, która naprawdę pozytywnie nas zaskoczyła przygotowaniem oferty oraz profesjonalnym podejściem ich obsługi zarówno na etapie wyboru jaki i późniejszego montażu. Cała realizacja przebiegła po naszej myśli i na przystępnych warunkach, więc mam nadzieję że Tobie również skutecznie pomogą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Sro Lip 17, 2019 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też są okna jak premium a nie wydaliśmy na nie majątku Smile Konkretnie to okna PCV Kubus bezpośrednio od producenta czyli Plastixal i dobrze się sprawdzają, są odpowiednio szczelne i estetyczne, dzięki nim nie słychać już dźwięków z ulicy. Tu namiary https://plastixal.pl/ Nawet rachunki za ogrzewanie mamy mniejsze odkąd wymieniliśmy okna na te. Firma jest w stanie wyprodukować okna plastikowe na wymiar, nawet w niestandardowych kształtach czy nietypowych rozmiarach, także tym bardziej warto skorzystać z ich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy