FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
okna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tadeusz2290
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2020 8:40 am    Temat postu: okna Odpowiedz z cytatem

Poszukuję dobrych okien do domu, ktoś mi może polecić okna katowice roździeńskiego TYLKO ci co korzystali. Dzięki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Wamkas
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2020 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tam nie zamawiałem. Ja byłem w salonie Kubus na ulicy na Armii Krajowej 46 w Katowicach. Doradzili mi okna PCV z Oknoplast idealnie wręcz pod mój budżet. Mam konkretnie ten model https://oknoplast.com.pl/okna/pixel/ i mega polecam. Ładne okna o świetnej termice.
Powrót do góry
MaRis
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Paź 06, 2020 5:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ten moment jeżeli będziecie poszukiwali dobrej jakości stolarki okiennej to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez salon Domega z Poznania w przypadku których możecie liczyć na profesjonalne podejście obsługi, krótki czas realizacji i co ważne świetnie zestawione propozycje topowych producentów stolarki okiennej, czy także drzwi. Pozdrawiam i oczywiście mam nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję dla siebie i oczywiście swojego domu!
Powrót do góry
judie
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Paź 06, 2020 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o rolety to polecam ofertę tego producenta https://www.karnix.pl/rolety-marki-karnix-galeria-produktow.html Znajdziecie tam wysokiej jakości rolety różnego rodzaju w bardzo dobrej cenie. Sama myślę o roletach dzień noc do nowego mieszkania.
Powrót do góry
finko
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Paź 08, 2020 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wamkas napisał:
Tam nie zamawiałem. Ja byłem w salonie Kubus na ulicy na Armii Krajowej 46 w Katowicach. Doradzili mi okna PCV z Oknoplast idealnie wręcz pod mój budżet. Mam konkretnie ten model https://oknoplast.com.pl/okna/pixel/ i mega polecam. Ładne okna o świetnej termice.

Też u nich zamawiałem i mam te same okna. Również jestem zadowolonym klientem.
Powrót do góry
celta
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Paź 12, 2020 6:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę się rozglądałem za odpowiednimi oknami, które dobrze tłumią hałas i nie przepuszczają ciepła. Ostatecznie zdecydowałem się na ofertę firmy https://oknoperfekt.pl/ i mogę ich polecić również wam. Firma ta ma swoją siedzibę w Kielcach.
Powrót do góry
Ramis88
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Paź 14, 2020 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając jednocześnie dobrej firmy do wsparcia przy przeprowadzeniu realizacji
zakupu i montażu stolarki to w Warszawie i okolicach zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę Anex Okna. Skontaktowałem się z nimi i umówiłem na spotkanie. Wybraliśmy wspólnie dobre okna oczywiście objęte aprobatą techniczną ITB. Później wszystko wymierzyliśmy i już pozostał tylko montaż, który również wykonali. Pozdrawiam i oczywiście mam nadzieję, że efekt końcowy i u Was będzie jak najbardziej zadowalający.
Powrót do góry
sylwia4012
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sob Paź 17, 2020 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W produkcji okien pvc ale tez drewnianych czy aluminiowych chyba Drutex jest spoko? Znajomi zamawiali tam właśnie i chwalą, drzwi również i sama bym takie chciała u siebie. Cenowo tez chyba jest ok u nich, podpytaj
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: