FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Okna

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
harry19
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lip 18, 2016 9:35 am    Temat postu: Okna Odpowiedz z cytatem

Witam. Ostatnio poszukiwałem samozamykaczy do drzwi. Znalazłem to co potrzebowałem na stronie http://simteq.pl/do/cat/7/Meble---akcesoria maja dużą ofertę oraz niskie ceny w porównaniu z innymi sklepami. Towar otrzymałem szybko i jestem zadowolony z zakupu.

Ostatnio zmieniony przez harry19 dnia Wto Sie 23, 2016 12:26 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Pon Lip 18, 2016 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samozamykacze? Na jakiej zasadzie działają?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1860

PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim zacznij od konsultacji wyboru z profesjonalistami w temacie dobrania okien, jeżeli szukasz porządnych producentów i modeli. Ze swojej strony mogę polecić Ci Firmę Anex Okna w Raszynie to miejsce gdzie można liczyć na wsparcie w zakresie wyboru uwzględniając oczywiście nasze wymagania jak np. właściwości izolacyjne, akustyczne, estetykę ram itd. Współpracują jedynie ze sprawdzonymi producentami, którzy posiadają wymagane aprobaty techniczne ITB i gwarancje producenckie. Mają również swoje ekipy montażowe, więc tutaj również nie musiałem dalej szukać i przejmować się kto wykona montaż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kowal022
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 70

PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia wiem, że zarówno wybór odpowiednich okien, jak i wybór odpowiedniego producenta tych okien jest dość trudny, bo my szukamy od miesiąca i na razie jeszcze się nie zdecydowaliśmy. Ogólnie spodobała się nam bardzo oferta firmy Drutex, ale jeszcze chcemy porównać to z inną popularną firmą na rynku.

Ostatnio zmieniony przez kowal022 dnia Czw Cze 27, 2019 10:16 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Funky88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 81

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 4:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak okna mają być dobre i na dług omieć zapewnioną obsługę poserwisową, to tylko duży producent. Znam przypadki brania okien od lokalnych "producentów", a po 10 latach nikt nie wie jak to wyregulować. Mi polecono w Sampre Oknoplast i teraz też ich polecam. Ja jestem zadowolony i z samych okien, z parametrów i z montażu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okna do nowego domu dostarczyli nam https://urzedowski.pl/ . Bardzo zadowolił mnie ten wybór, gdyż od dłuższego czasu rozglądaliśmy się za wykonaniem z drewna. No i kłopot za nami!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 447

PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 7:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okna kupuje się na wiele lat dlatego warto dobrze przemyśleć ich wybór. Obecnie szczególną uwagę przywiązuje się do parametrów termoizolacyjnych - od tego zalezy ile ciepła będzie uciekało przez okna z pomieszczeń. Bardzo dobre okna oferuje sklep NoweOkna http://noweokna.pl/profil-okienny/iglo-5-standard z Warszawy. U nich możecie kupić okna znanego producenta firmy Drutex. Sklep świadczy także usługę profesjonalnego montażu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1069

PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 7:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co pierwszy post ma wspólnego z oknami to nie wiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 699
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór okien ma spore znaczenie, szczególnie jeśli zależy nam na jak najlepszej jakości i na tym, by wytrzymały one przez długie lata. U siebie postawiłem na okna od firmy Atos z Lublina i była to doskonała decyzja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Nie Sie 18, 2019 7:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spory wybór okien pochodzących od uznanych producentów znajdziecie w ofercie firmy www.atutbis.pl Jest to hurtownia okien i drzwi, która znajduje się we Wrześni w województwie wielkopolskim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Nie Sie 25, 2019 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry wybór i fajne ceny będziecie miec w Centrum Okien i Drzwi Worstone z Sochaczewa. https://www.worstone.pl/ Mają szeroką ofertę nowoczesnych produktów oraz profesjonalne usługi montażowe a także świadczą fachowe doradztwo. Wybraliśmy od nich okna PCV premium firmy Vertex i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni, sa solidne i szczelne, więc i rachunki za ogrzewanie mamy mniejsze niż kiedyś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy