FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Okulary do czytania
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kammas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lut 2019
Posty: 80

PostWysłany: Sro Lut 20, 2019 6:39 am    Temat postu: Okulary do czytania Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o okularach do czytania? Pytam o to, bo rozważam kupno okularów do czytania z tej oferty sklepu internetowego https://www.twojesoczewki.com/526-okulary-do-czytania i potrzebuje Waszej rady w tej kwestii. Mam racje, że mogę na Was liczyć? Doradzicie mi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1099

PostWysłany: Pią Lip 05, 2019 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także musze kupić sobie okulary do czytania i komputera, bez nich zaraz łapie mnie migrena. Myślałam nad oferta jaką przedstawia strona https://iokulary.pl/product-pol-33658-Okulary-Korekcyjne-Persol-Po-2460V-1078.html i chyba się zdecyduje własnie na takie okularki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madameadame2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 98

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto tu pomyśleć nad ofertą od https://blikpol.pl/opinie W tym miejscu będziecie mogli liczyć na ofertę laserowej korekcji wzroku. Według mnie taka opcja powinna bardzo dobrze się sprawdzić jeżeli chodzi o problemy ze wzrokiem. Dzieki temu będziecie mogli zrezygnować zarówno z okularów jka i soczewek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 6:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy to nie okulista powinien określić czy są potrzebne specjalne okulary do czytania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1622

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2019 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście wolę korzystać z okularów korekcyjnych. Widziałam, ze tutaj : https://eyewear24.net/product-pol-26533--Max-Mara-MM-STONE-I-VNB-VK.html mają naprawdę oryginalne rozwiązania w tym temacie,a le także w kwestii okularów przeciwsłonecznych. Szczególnie przypadły mi do gustu takie z firmy Max Mara Smile Wyglądają wprost obłędnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mieszkacie w okolicach Tarnobrzegu i rozglądacie się za odpowiednimi okularami to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy www.kosinski.tarnobrzeg.pl Jest to świetny salon optyczny, który posiada okulary wielu uznanych marek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arcticawarszawa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Maj 2021
Posty: 7

PostWysłany: Pon Cze 07, 2021 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najchętniej kupiłabym sobie oprawki w internecie, jest bardzo dużo ciekawych wzorów ale niestety nie wiem czy trafie z rozmiarem.
rozmiar okularów jak dobrać- jakieś pomysły?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1114

PostWysłany: Sro Cze 23, 2021 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi to że mam okulary do czytania a do tego regularnie stosuje nawilżające krople Evotears omega bardzo pomaga Smile komfort życia się poprawił bo oczy już nie bolą!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 281

PostWysłany: Wto Lip 13, 2021 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arcticawarszawa napisał:
najchętniej kupiłabym sobie oprawki w internecie, jest bardzo dużo ciekawych wzorów ale niestety nie wiem czy trafie z rozmiarem.


Zakup okularów w sieci to dobry pomysł. Często wybór jest większy, a ceny lepsze. Spory asortyment znajdziesz tutaj https://www.wokularach.pl/ . Rzuć okiem, myślę, że coś wybierzesz. A jeśli masz wątpliwości co do rozmiaru - napisz do nich, z pewnością pomogą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Calinka99
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2022
Posty: 163

PostWysłany: Sro Sie 31, 2022 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kiedy poddałam się laserowej korekcji wzroku w Warszawskim centrum okulistycznym Libermedic https://libermedic.com/ nie nosze już okularów. Warto sprawdzić, co można zrobić ze swoim wzrokiem, bo obecnie można naprawdę wiele Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malvina.smith
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Wrz 2022
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2022 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele chorób oczu można skutecznie powstrzymać, jeżeli odpowiednio wcześniej okulista zdiagnozuje problem w gabinecie okulistycznym. Poznań oferuje duży dostęp do kluczowych specjalistów w wielu dziedzinach medycyny, dlatego tym bardziej każdy powinien zadbać o oczy i dobry wzrok.
_________________
okulista Poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1952

PostWysłany: Pon Paź 03, 2022 5:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie zerknijcie sobie tutaj https://coka.pl/uslugi-medyczne/badania-wzroku/badanie-oct/ jak chcecie przeprowadzic skuteczne i dokladne badania. Nie kazdy dba o wzrok i sie bada a szkoda, bo czesto sa one organizowane. Szczegoly znajdziecie na stronie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
berge.darren
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 29, 2022 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, że przed zakupem jakichkolwiek okularów trzeba upewnić się, jaką mamy wadę wzroku. Wada wzroku może się z czasem zmieniać, dlatego nie warto jest kupować okularów w ciemno. Lepiej sprawdzić, jakie dla nas będą odpowiednie szkła. Ja zawsze przed zakupem nowych okularów chodzę do kliniki okulistycznej Warszawa - https://vidiummedica.pl/. Wtedy upewniam się, czy moja wada wzroku się zwiększyła, czy nie. A wy gdzie badacie swój wzrok? Macie swoich sprawdzonych specjalistów od tego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KoXoKa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Lis 2022
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lis 29, 2022 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzony optyk to podstawa! ostatni robił mi spore problemy przy naprawie nagiętego noska. Zabawa z takim januszem to droga przez mękę
_________________
Jokar - źródło wiedzy o świecie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1114

PostWysłany: Sro Lis 30, 2022 5:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie wieczorami to może być przydatna też taka czerwona żarówka bo dzięki temu ograniczysz niekorzystny wpływ niebieskiego swiatla podczas czytania przy lampie czy coś
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy