FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Opinie o oknach w domach

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lola42
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sie 2020
Posty: 216

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2021 8:54 am    Temat postu: Opinie o oknach w domach Odpowiedz z cytatem

Siemka, niedługo czeka mnie przeprowadzka do wymarzonego domu! Zostały mi jeszcze ostatnie szlify i jedna (dość duża) zagwozdka. Dalej nie wybrałam okien, jakie chcę zamontować! Zdecydowanie za dużo czasu spędziłam czytając o różnych oknach i już nie wiem, co wybrać Very Happy
Jakie okna polecacie? Myślałam, czy by nie zakupić okna kommerling 88 md, co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
KoserCalven
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Gru 2020
Posty: 170

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2021 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym artykule znajdziesz szczegółowy przewodnik dla początkujących na temat tego, jak rozpocząć handel na rynku Forex. Przeanalizowane w nim zostały następujące kwestie: na jakie typy kont należy zwrócić uwagę, jaka jest różnica między tymi kontami, a także ile chwilówka na 60 dni pieniędzy trzeba mieć, aby rozpocząć handel na rynku Forex.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lomas
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2021 6:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według mnie okna drewniane to super opcja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2021 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mogę Ci doradzić świetną firmę od okien to będzie to https://www.bessy.pl/ . Mamy od nich okna Schuco – wybraliśmy zachęceni przez ich doradcę, bo zależało nam na jakości i wysokiej izolacyjności termicznej. Sprawują się świetnie. Ekipa też szybko i bez uszkodzeń poradziła sobie z ich montażem. Z taką ekipą warto współpracować!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
wysokadama
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 12 Lut 2021
Posty: 22

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2021 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najważniejszy jest producent okien Smile Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości polecam firmę budvar łódź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycjagruszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 176

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2021 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dużo osób ma problem jakim jest parowanie okien od wewnątrz. Przyczyn może być sporo np. brak odpowiedniej wentylacji w pomieszczeniu, zwiększona wilgotność w pomieszczeniu, w którym nasze okna bywają zaparowane czy zbyt duża różnica temperatur pomiędzy wewnętrzną a zewnętrzną częścią okna. Warto poznać sposoby jak sobie radzić z tym problemem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Tadeusz2290
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 369

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2021 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam okna pcv firmy budvar łódź, mają naprawdę świetną jakość produktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1624

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2021 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do okien w domach to ja wam powiem że niedawno trafiłem na ten https://okna-internorm.pl/poradnik/okna-antracyt-od-wewnatrz artykuł w którym przedstawiają okna w kolorze antracytu i mi się na tyle spodobały że jak przy remoncie niedługo będę wymieniał to właśnie na nie. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1172

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2021 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie polecam Ci takie rozwiązanie jak naprawa okien Warszawa: https://medrus.pl/serwis-okien/ . Firma ta niedawno naprawiała okna w moim domu. Byłam bardzo zadowolona z ich profesjonalnego podejścia do tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fachowiec36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 165

PostWysłany: Sro Maj 05, 2021 4:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na co sie decydujecie w swoich domach? Wolicie rolety czy klasycznie, firany i zasłony? Ja ostatnio mialem dylemat, ale ostatecznie zdecydowałem sie na firany, takie szyte na zamowienie https://firanex.com.pl/ tutaj cos takiego pieknie ogarniaja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netpozyczka24
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 12 Lip 2019
Posty: 10

PostWysłany: Pon Sie 22, 2022 9:36 am    Temat postu: Pożyczki chwilówki online bez przelewu weryfikacyjnego Odpowiedz z cytatem

Pożyczki chwilówki online bez przelewu weryfikacyjnego https://www.netpozyczka24.pl/pozyczki-chwilowki-bez-przelewu-weryfikacyjnego/ wypłata jest realizowana na rachunek bankowy ew. czekiem lub w gotówce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 457

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2022 6:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja słyszałem że najlepsze okna ma Wiśniowski. Mają bardzo dobre parametry termoizolacyjne i są solidne i trwałe, a także dostępne w wielu kolorach, czego można chcieć więcej od dobrych okien?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy