FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
OSTRZEGAM! "Raczyńska-nieruchomości" Sosnowiec

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Agencje nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
atido
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 1

PostWysłany: Sob Maj 29, 2010 6:27 pm    Temat postu: OSTRZEGAM! "Raczyńska-nieruchomości" Sosnowiec Odpowiedz z cytatem

Ostrzegam bardzo przed biurem "Raczyńska-nieruchomości" działającym w Sosnowcu. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo:2900. Niestety Pani Raczyńska to osoba niekompetentna i niesłowna. W piątek umawia się ze mną na podpisanie umowy kupna mieszkania na poniedziałek, bo właściciel pracuje do wieczora, bo to, bo tamto, a w sobotę dzwoni i mówi, że właściciel mieszkania podpisał umowę z kimś innym no i niestety mieszkanie jest już sprzedane... W dodatku twierdzi że nie wie jak to się stało i czuje "niesmak". Proszę sobie wyobrazić jakie zdenerwowanie i niesmak może czuć klient... Nie polecam biura z racji nieetycznych i niesłownych zachowań. Bardzo się rozczarowałam i mam nadzieję, że ten post ochroni innych potencjalnych klientów.
NIE POLECAM!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Layla
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 13 Wrz 2010
Posty: 37

PostWysłany: Sob Wrz 18, 2010 10:27 am    Temat postu: Re: OSTRZEGAM! "Raczyńska-nieruchomości" Sosnowiec Odpowiedz z cytatem

atido napisał:
Ostrzegam bardzo przed biurem "Raczyńska-nieruchomości" działającym w Sosnowcu. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo:2900. Niestety Pani Raczyńska to osoba niekompetentna i niesłowna. W piątek umawia się ze mną na podpisanie umowy kupna mieszkania na poniedziałek, bo właściciel pracuje do wieczora, bo to, bo tamto, a w sobotę dzwoni i mówi, że właściciel mieszkania podpisał umowę z kimś innym no i niestety mieszkanie jest już sprzedane... W dodatku twierdzi że nie wie jak to się stało i czuje "niesmak". Proszę sobie wyobrazić jakie zdenerwowanie i niesmak może czuć klient... Nie polecam biura z racji nieetycznych i niesłownych zachowań. Bardzo się rozczarowałam i mam nadzieję, że ten post ochroni innych potencjalnych klientów.
NIE POLECAM!!!



Nie chcę bronić Pani Raczyńskiej bo być może faktycznie działała na dwa fronty ale czasem jest tak, że to właściciel nieruchomości jest niekompetentny i niesłowny a później pośrednik za niego obrywa ponieważ musi złe informacje przekazać klientowi. Warto się nad tym zastanowić i dokładnie przeanalizować sytuację zanim padną oskarżenia być może niewłaściwej osoby. Pozdrawiam
_________________
Świadectwa Energetyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldin
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Paź 2023
Posty: 180
Skąd: POLSKA

PostWysłany: Czw Paź 05, 2023 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydawnictwo Goldin.pl

Akademia wzrostu

Finanse

Inspirujące opowieści

Pozytywne myślenie

Rozwój osobisty i sukces

Zdrowe relacje

Zdrowie ogólne

Bogactwo wynika z myślenia

Bogaty albo biedny - Ford Jerzy

Czas to pieniądz

Decyzja została podjęta

Ja jestem - Dorian Blackwood

Jak zarobić duże pieniądze

Jak żyć w zgodzie z innymi

Jesteś gigantem - Titan Force

Kochaj i przyjmuj miłość

Książka dla mądrych ludzi

Maksimum osiągnięc

Moc emocji

Myśl i bogać się

Najszczęśliwszy

Napastowany - Kacper Wesz

Fortuna nawykowa

Nic mnie nie złamie

Obfitość - Lukrecja Goldstein

Optymiści żyją dłużej

Potęga podświadomości

Potęga teraźniejszości

Pracuj mądrze - Marcin Borys

Precz z nerwami

Psychologia pieniędzy

Sekret robienia pieniędzy

Sekrety miliarderów

Siła Serca - Miro Katarzyna

Sztuka pieniędzy

Życie jest cudem
_________________
Wydawnictwo Goldin.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Agencje nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy