FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
osuszanie mieszkania
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Czw Gru 12, 2019 2:30 pm    Temat postu: osuszanie mieszkania Odpowiedz z cytatem

Moze macie kogoś sprawdzonego do tego by oszuszyć mieszkanie z wilgoci ? u mnie niestety jest tej wilgoci troche i chciałabym sie jakoś tego pozbyć. Z tego co czytałam to osuszanie mieszkań warszawa nie jest aż takie drogie, ale chciałąbym do tego jakiś specjalistów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tymon
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Lis 2019
Posty: 93

PostWysłany: Pon Gru 23, 2019 11:15 am    Temat postu: Re: osuszanie mieszkania Odpowiedz z cytatem

Rogera napisał:
Moze macie kogoś sprawdzonego do tego by oszuszyć mieszkanie z wilgoci ? u mnie niestety jest tej wilgoci troche i chciałabym sie jakoś tego pozbyć. Z tego co czytałam to osuszanie mieszkań warszawa nie jest aż takie drogie, ale chciałąbym do tego jakiś specjalistów.


osuszanie mieszkania perfekcyjnie przeprowadzi firma świat instalacji. Mają fachowy sprzet, są rzetelni i termnowi. Polecam kontakt z nimi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Pią Maj 29, 2020 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osuszanie budynków to zagadnienie, z którym w takich przypadkach należy się zapoznać. Ja jakiś czas temu potrzebowałem właśnie specjalistów z tej dziedziny i zdecydowałem się na tą firmę https://optimal-osuszanie.pl/ Mają oni w swoim asortymencie wszystkie potrzebne produkty właśnie do osuszania pomieszczeń. Ja jestem bardzo zadowolony, że wybrałem właśnie ich ofertę. To firma osuszająca Warszawa godna polecenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hsmitham
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Cze 2020
Posty: 5
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Cze 11, 2020 4:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osuszanie budynków powinno być wykonywane raz na jakiś czas. Jest to istotne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Sro Cze 24, 2020 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że zanim zdecydujecie się na osuszanie, warto jest wcześniej wykonać takie działanie jak Lokalizacja przecieków łódź. Może się okazać, że przeciek nadal będzie i wilgoć będzie się pojawiać, więc lepiej zdecydować się na to aby go usunąć i dopiero osuszać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Nie Cze 28, 2020 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku występowania w ścianie grzyba, podstawa to nie osuszanie ściany - bo to rozwiąże problem tylko chwilowo, ale sprawdzenie skąd się bierze w ścianie wilgoć. Tylko ustalenie przyczyny gromadzenia się wilgoci, da szansę na skuteczną eliminację wilgoci a w efekcie grzyba. W tym celu trzeba wykonać ekspertyzę budowlaną. Takie badania oferuje firma Eko Projekt, która współpracuje z ekspertami w tym zakresie. Właścicielem firmy jest biegły sądowy z zakresu mykologii i ochrony środowiska. Więcej informacji znajdziecie na stronie http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/ - to ich domowa strona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Sro Lip 01, 2020 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie koniecznie zwróćcie uwagę na rozwiązania typu pochłaniacze wilgoci, które dostępne są w https://www.pochlaniacz-wilgoci.pl/ można liczyć na dobre ceny i skuteczność działania jeśli macie problemy z wilgocią w łazience, pomieszczeniach gospodarczych i innych przez na przykład słabą wentylację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Heromin3759
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Wrz 2020
Posty: 1

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2020 5:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osuszacz powietrza można łatwo wypożyczyć. Wiele firm oferuje taką możliwość np. w okolicach Łodzi: Osuszanie budynków łódź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rosanna16
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 6
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2020 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba uważać na wilgoć, potrafi być niebezpieczna i powodować różne choroby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2020 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mieszkacie na terenie województwa dolnośląskiego i rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się osuszaniem budynków i wykonywaniem hydroizolacji to polecam wam skontaktować się z https://www.hydroizolacjepiszczek.pl/ Tam pracują doświadczeni specjaliści, którzy się na tym znają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz dużo firm oferuje profesjonalne suszenie pomieszczeń. Ja na pewno zwróciłbym się o pomoc do kogoś sprawdzonego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1242

PostWysłany: Wto Sty 26, 2021 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie osuszanie mieszkania warszawa było bardzo ważne, ponieważ po zalaniu obawiałem się, że wyjdzie grzyb. A jeśli chodzi o firmę, która się tym zajęła, to była to https://optimal-osuszanie.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katalina32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Wrz 2016
Posty: 238

PostWysłany: Sro Lut 03, 2021 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę sobie, że dobry osuszacz powietrza mógłby tutaj pomóc. Przy czym jeżeli jednak nie do końca wiemy, jak u porać się z problemem wilgoci, zawsze możemy skorzystać z pomocy profesjonalistów, np. w https://www.interduo.com.pl/ , działających w Olsztynie i okolicach. Poza osuszaniem, firma ta zajmuje się także m.in. ozonowaniem, w związku z czym przy okazji będziemy mogli pozbyć się zbędnych drobnoustrojów ze swojego mieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michal01231
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Kwi 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2021 6:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o osuszanie budynków to podobno jest sporo firm, które oferują osuszanie zawilgoconych ścian. Myślę, że warto się rozejrzeć i skontaktować się z kimś kto się w tym specjalizuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1434

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2021 3:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszej kolejności to powinniście zająć się takim tematem jak lokalizacja przecieków Z pewnością będzie wam trudno się tym zająć w pojedynkę, dlatego jedynym sensownym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług profesjonalistów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy