FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Oświetlenie LED
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KamelOna
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 03 Lut 2017
Posty: 11

PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 12:23 pm    Temat postu: Oświetlenie LED Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
Jestem w trakcie remontowania domu (jedno piętro i parter). Chciałabym zmienić wszystkie żarówki tradycyjne na ledowe. Nie znam się na tym, ale wiem, że oprócz żarówek trzeba kupić taśmy, zasilacze, profile i inne typy osprzętu. Doradźcie mi gdzie, najlepiej przez internet będę mogła kupić odpowiednie akcesoria. Znalazłam w internecie sklep LumenTEC - czy ktoś z Was może korzystał ich oferty i może się wypowiedzieć? Proszę o rady.
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pryc
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lut 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lut 04, 2019 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
Polecam zmienić na żarówki samart które można sterować poprzez telefon z każdego miejsca na świecie.

Osobiście używam philips ale ikea także ma takie.
_________________
https://skyhomes.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie. Żarówki ledowe można kupić tutaj https://lampy.it/zrodla-swiatla-zarowki-led . Sporo tego mają. Trzeba wybrać odpowiednie do lamp, które posiadasz. Masz tam wszystko dokładnie opisane. Na pewno dobre jest to, że można sporo zaoszczędzić na prądzie. Poza tym takie oświetlenie jak dla mnie jest dużo lepsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luna077
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 64

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie akcesoria niezbędne do zamontowania u siebie oświetlenia ledowego oferuje sklep elektryczny Epstryk. U siebie mam właśnie tego typu oświetlenie, tyle że w różnych formach. W kuchni i łazience mam sufit podwieszany z małymi lampkami, natomiast pod szafkami i wokół lustra taśmy ledowe. Ich montaż był naprawdę prosty, a wyglądają efektownie i nowocześnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1432

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to wybrać profile led dobrej jakości. Miałam do czynienia z różnymi produktami, tymi z wyższych jak i niższych półek. Od razu wam mówię, że na takich rzeczach nie ma co oszczędzać, bo prędzej czy później, będziecie musieli je wymienić. Sprawdźcie ofertę Klusdesign Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 473

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja jakość żarówek led jest kluczowa, ja ostatnio w całym domu zainstalowałam żarówki led i nie żałuje , pomieszczenia są bardzo dobrze oświetlone a zużycie prądu się zmniejszyło , wszystkie żarówki kupowałam na https://vobis.pl/dom-i-ogrod/oswietlenie/zarowki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 331

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego typu oświetlenie to niewątpliwie ciekawa opcja, jednak nie jestem przekonana, czy sprawdzi się ona w tradycyjnych wnętrzach. W ich przypadku raczej poszukałabym czegoś bardziej klasycznego na szykownydom.com , gdzie wybór lamp jest ogromny, a dodatkowo nie musimy obawiać się o ich jakość, ani też różnorodnośćSmile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafson
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 29 Sie 2019
Posty: 15

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie do oświetlenia domu rzadko stosuje się lampy, przystosowane do żarówek. Coraz chętniej wybierane są lampy z wbudowanym źródłem światła, które dadzą nam więcej możliwości odnośnie samego sterowania tego typu oświetleniem. Ja z mojej strony mogę polecić panel LED 30x30, lub większe rozmiary. Tego typu lampa doskonale wpasuje się w nowoczesne wnętrzna zarówno mieszkalne jak i biurowe :p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 5:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za oświetleniem najlepiej rozejrzeć się w sklepie elektrycznym. Jeżeli poszukujecie sprawdzonego sklepu elektrycznego z oświetleniem to polecam wam zajrzeć na stronę www.skonieczni24.pl Jest to sprawdzony sklep internetowy, który ma szeroką ofertę i całkiem niezłe ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2019 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W internecie najlepiej poszukać, z reguły ceny są niższe i asortyment bogatszy. Bardzo fajny jest sklep Interblue , od znajomego dostałam namiar bo on niedawno robił remont całej instalacji i powiem Wam że chyba nie ma tu rzeczy, której by się nie dostało
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 525

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2019 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykonując oświetlenie warto pomyśleć o zakupie dodatkowych elementów. Fajnie sprawdzają się ścielmiacze ledowe https://ledovo.pl/k/157/sciemniacze-led , dzięki którym można regulowac ilość światła w pomieszczeniu. Ściemniacze nie kosztują wiele a dają naprawdę duży komfort użytkowania oświetlenia. W sklepie Ledowo możecie zakupić ściemniacze oraz inne akcesoria do wykonania oświetlenia w domu czy mieszkaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuza_98
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 130

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2019 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma https://tech-led.com.pl proponuje wysokiej jakości produkty i akcesoria związane z oświetleniem przemysłowym oraz do użytku domowego. Proponują atrakcyjnie cenowo halogeny, plafony, żarówki diodowe, taśmy LED, a także latarnie uliczne solarne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 473

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam ciekawy artykuł o tym co najważniejszego trzeba wiedzieć wybierając oświetlenie do domu http://www.bonitas.com.pl/wszystko-co-trzeba-wiedziec-wybierajac-oswietlenie-do-domu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 750

PostWysłany: Czw Paź 17, 2019 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako dodatkowe oświetlenie może również przydać się listwa led Nie są drogie i dosyć łatwo jest je podłączyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Pią Paź 18, 2019 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wielu miejscach można takie taśmy zastosować. Jak dla mnie to bardzo dobre rozwiązanie, takie taśmy. Wystarczy tylko zobaczyć tutaj http://www.kingled.pl/tasmy-led.html , za odpowiednimi materiałami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy