FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pies w nowym domu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wrocławskikrasnal
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Sty 2022
Posty: 20

PostWysłany: Pon Lut 28, 2022 4:26 pm    Temat postu: Pies w nowym domu Odpowiedz z cytatem

Cześć, ostatnio przygarnąłem psa ze schroniska.
Niestety ma on problem z aklimatyzacją w nowym domu a ja bardzo chciałbym mu pomóc. Znalazłem taki preparat uspokajający https://www.adaptil.com/pl/Produkty/ADAPTIL-Calm-Home-Dyfuzor.
Słyszeliście kiedyś o tym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
emse
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 297

PostWysłany: Pon Mar 14, 2022 5:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie podawanie takich rzeczy warto w pierwszej kolejnosci skonsultowac z weterynarzem. Najwazniejsze zdrowie psa. U nas zas problemy związane z jelitami, do tego alergia, dlatego wlasnie musielismy dopowac odpowiednio sposob zywienia. Zdecydowalismy sie na Psi Bufet, maja karme swiezo gotowaną z bardzo dobrym składem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Heqiloka67
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 14, 2022 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważasz to za interesujący temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 535

PostWysłany: Sro Mar 23, 2022 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w nowym domu może często przejawiać dziwne zachowania, które nie są zrozumiałe dla właścicieli. Jeśli pracujecie i musicie swojego pupila zostawić na większość dnia samego w domu, to pamiętajcie, że zwierzę takie może wykazywać lek separacyjny. W artykule https://mojzdrowyfutrzak.elanco.com/pl/szkolenie/jak-radzic-sobie-z-lekiem-separacyjnym-u-psow/ dowiecie się jak objawia się lek separacyjny oraz w jaki sposób mu zapobiegać. Są różne sposoby, aby nauczyć psa przebywania samemu w domu, jednak należy wykonywać to stopniowo. Osobom, które nie będą potrafiły same pomóc pieskowi w pokonaniu lęku separacyjnego polecam skontaktowanie się z behawiorystą lub z trenerem psów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2022 5:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy macie już wybraną karmę dla Waszego pieska? jeśli jest to szczeniak, to polecam zajrzeć na stronę https://babuzoo.pl/mokra-karma-dla-psa-junior. Znajdziecie tam całkiem duży wybór karmy dla młodych psów Wink Zamówienie możecie złożyć wygodnie przez internet, bez wychodzenia z domu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wersow
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 469

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2022 6:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, że posiadanie psa czy innego stworzenia w domu wymaga odpowiedniego dbania o nie. Jeśli chcecie kupić dobrej jakości karmę, środki pielęgnacyjne czy akcesoria dla psa to zajrzyjcie na stronę sklepu zoologicznego https://e-zoo.shop/ . Tu kupicie wszystko co niezbędne aby zadbać o swojego pupila. Sklep oferuje produkty dobrych producentów w bardzo przystępnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tinno
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Kwi 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2022 6:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki pies wymaga odpowiedniego podejścia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wamkas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 211

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2022 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również mam psa ze schroniska i według mnie jest to jeszcze lepsze zwierzę, bo będzie mi wierne. Ostatnio sporo czytam między innymi o tym jak zadbać o zdrowie psa i na stronie https://nosem.pl/zdrowie-i-dieta-psa/ dowiedziałam się jaką dietę powinnam stosować by pies miał więcej energii. Czy wy też dbacie o ogólną kondycję pupila?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Wto Maj 17, 2022 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie moglibyście znaleźć jakiś szeroki wybór jeżeli chodzi o produkty dla zwierząt, to ja od siebie polecam wam zerknąć na stronę tego sklepu animalia.pl. Można tam zostać między innymi eggersmann getreidefrei w bardzo dobrej cenie, więc myślę że nie będziecie rozczarowani ich ofertą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Lut 2022
Posty: 290

PostWysłany: Czw Maj 19, 2022 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto przede wszystkim zadbać o to, by odpowiednio zatroszczyć się o potrzeby Waszego zwierzaka. Teraz rynek tak bardzo się rozwinął, że nie powinniście mieć większych problemów ze znalezieniem czegoś odpowiedniego. Mnie pozytywnie zaskoczyło nawet to, że dzisiaj da się zakupić w Polsce wegetariańskie przysmaki dla psów. Trochę poczytałem o tym na stronie https://teddys-treats.com/ i przyznaję, że podoba mi się ta koncepcja. Pewnie wielu wegetarian zwraca uwagę na to, co daje do jedzenia swoim zwierzakom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Czw Maj 19, 2022 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze, żeby zapewnić mu bezpieczeństwo i często być przy nim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dereck04
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Wrz 2022
Posty: 4
Skąd: Ozorzyce

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2022 5:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powodzenia! Pamiętam pierwsze chwile naszego psa w domu. To była masakra. Piesek załatwiał się na fotelu, dywanie i w kuchni... nie umiał chodzić na smyczy (tutaj pomogła nam linka treningowa dla psa tego typu: https://malier.pl/c/linki-treningowe/ - bardzo polecam, jeżeli macie jakieś problemy ze szczeniakiem), nie jadł, nie spał, ciągle szczekał. Dużo pracy nas to kosztowało, ale było warto! <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 534

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2022 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy pies wymaga uwagi na początku gdy z nami zamieszka. On się uczy nas my jego zachowań. Warto poświęcić mu czas na wychowanie bo on daje ci bezwarunkową miłość. Zadbaj też o jego dietę i wybierz dla niego karmę o dobrym składzie tak jak Empire. Karma ta nie zawiera alergenów i ma w swym składzie aż 80% mięsa z dziczyzny i jagnięciny, a w dodatkach min. świeże zioła. Dzięki takiej karmie pies będzie zdrowo się rozwijał i miał mnóstwo energii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
larissa.lynch
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Wrz 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2022 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My braliśmy pieska ze schroniska i chociaż nie był dzikuskiem, to bez pomocy behawiorysty się nie obyło. Warto wziąć to pod uwagę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2022 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz koniecznie dowiedzieć się jak zadbać o zdrowie swojego pupila, na https://stoppasozytom.pl/ jest mnóstwo artykułów w temacie pasożytów - diagnozy, leczenia, chorób jakie mogą one powodować. Ja się dowiedziałam z tej strony właśnie jak prawidłowo usunąć kleszcza u psa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy