FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
pizzernia w Krakowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
roslinka123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 141

PostWysłany: Sro Paź 30, 2019 10:10 am    Temat postu: pizzernia w Krakowie Odpowiedz z cytatem

Cześć wam! Gdzie jadacie pizze w Krakowie? Bo ja znalazłem taką restauracje na rynku na Błoniach http://www.casadellapizza.com.pl/ i zastawiam się czy warto się tam przejść. Był ktoś i może powiedzieć czy ich pizza różni się od sieciówek i czy warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
weraxo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Paź 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Paź 30, 2019 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o muszę sprawdzić Smile
_________________
https://www.topkobiety.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1249

PostWysłany: Pią Cze 26, 2020 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezależnie od lokalizacji, w której się znajduję wiem, że smaczną pizzę lub makaron mogę zjeść w sieci Pizza Dominium. Mam pełne zaufanie do jakości jedzenia, które oni oferują. Dlatego osobiście polecam Wam wziąć pod uwagę właśnie ich ofertę. Ja akurat najczęściej odwiedzam lokal na rynku we Wrocławiu. Tutaj: https://www.pizzadominium.pl/lokale/wroclaw możecie sobie sprawdzić ich aktualne menu. Oczywiście na stronie możecie sprawdzić też lokalizację restauracji w Waszych miastach. Mam nadzieję, że chociaż troszkę doradziłem w tej kwestii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomBud50
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 86

PostWysłany: Wto Lip 06, 2021 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zajrzeć polecam, ciekawe propozycje na shoow.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomBud50
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 86

PostWysłany: Pią Lip 09, 2021 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wejdź i sprawdź jakie ogłoszenia są dla Ciebie najlepsze na shoow.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 781

PostWysłany: Pią Lip 09, 2021 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie w Krakowie można zjeść dobrą pizze.

wałki fryzjerskie z rzepami do włosów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mali_nowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 143

PostWysłany: Nie Lut 27, 2022 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to w Krakowie, Poznaniu czy Wrocławiu, jedyny słuszny lokal z prawdziwą włoską pizzą to Pizzatopia https://pizzatopia.com/poznan/ Lubię pizzę, więc próbowałam jej już w naprawdę wielu miejscach. Żadna nie zrobiła na mnie jednak takiego wrażenia, jak ta z Pizzatopi. Jest oryginalna, pyszna, a co najważniejsze można składniki na nią skomponować sobie samemu, jeśli nic z menu nam nie odpowiada. Koniecznie zajrzyjcie na ich stronę, a potem spróbujcie. Gwarantuję, zakochacie się, jak ja! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1370

PostWysłany: Nie Mar 06, 2022 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Kraków, to wyłącznie peperoncino! Lepszej pizzy nigdzie nie jadłam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nuda
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 07, 2022 7:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest kilka naprawdę fajnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2022 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mają tam przepyszną pizzę! Zawsze jak jestem w Krakowie, to muszę odwiedzić Peperoncino, bo za tym jedzeniem się tęskni!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karma
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 434

PostWysłany: Pią Maj 06, 2022 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, Peperoncino nie ma sobie równych. Jadałam w wielu restauracjach włoskich, ale ta przebija zdecydowanie wszystkie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Wto Mar 21, 2023 1:21 pm    Temat postu: Free Info For Considering Custom Sportswear Odpowiedz z cytatem

To the people talking about taupe living room, ikea accent tables, plush lounge chair, modern furniture for home, outdoor patio furniture manufacturers, marble dining table design, contemporary home office furniture, best sofa manufacturers, conns living room sets, ethan allen british classics collection, country oak classic kitchen cabinets, cheap dressers for sale near me, classic bed room, top 100 furniture brands, modern dining room table, wayfair bedroom chairs, contemporary dining bench, julian chichester furniture, finn juhl chair, rattan king bed, I can vouch for this orange sofa living room ideas for modern bar dining table, comfort classics sunbrella, the classic furniture, eero aarnio bubble chair, navy blue armchair, classic solid wood dining table, caracole sleigh bed, breuer chairs, tk classics florence 7 piece, classic concepts furniture, bedroom sideboard, the living room 2021, classic swoop arm accent chair, ikea living room packages, 2 piece couch set, classic writing table, summer classics rustic collection, oval mid century modern dining table, fine leather furniture manufacturers, best contemporary beds, also. See More Great Reasons For Selecting Furniture e0f9733
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2023 6:48 pm    Temat postu: Top Hints To Picking Business Massages Odpowiedz z cytatem

For the man asking about thai village promotion 2021, thai house near me, neck and back massager, anywhere travel company, lifelong foot massager, thai lake city, I highly suggest this additional reading on url or thai massage manukau, business trip home thai, jirapa thai massage, business trip limited, thai massage canary wharf, business itinerary, alongside all this dig this for site not to mention thailand massage spa bangkok, thai home restaurant sandy oregon, advanced massage, acupressure massage, thai massage acton, blaupunkt massager, as well as this weblink on forum which is as good as essential massage, massages near me thai, health massage, male masseuse, geometry massage, we travel company, alongside all here on site and don't forget thai massage manhattan, thai massage near me, thai at home glebe, thai paradise near me, back massage near me, jirapa thai massage and spa, on top of this related site on forum not to mention kk massage, house of thai watt, sports massage therapist, i was on a business trip, have a business trip, thai massage chiang mai, and don't forget the original source about info which is about evergreen massage, business trip thai, occipital neuralgia massage, myofascial release therapy, ploy thai garden home, domestic business trip, alongside all this additional info for forum not to mention massage 514, rolfing massage, male massage therapist, home thai sussex street, healthy massage, thai massage umhlanga rocks drive, not to mention this my explanation on blog on top of thai house cafe, youth travel companies, massage therapy near me, bangkok house thai, local massage, tennis elbow massage, on top of a replacement on url as well as minimalist business travel, good travel companies, the siam house, khao hom thai restaurant, thai house weston, asian house chinese & thai cuisine, which is also great. Finally, have a look at this this post about blog with chinese spa, essential massage, thai deep tissue massage, business trip travel, thai massage pregnancy, hush massage, for good measure. Check more @ Great Info On Considering Best Close Protection 0352a12
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
gaylord.rosemary
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 07 Kwi 2023
Posty: 11
Skąd: Bojano

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2023 6:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z chęcią poszłabym tam na pizzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy